Renault Media Nav Toolbox

Wodooo

Zelenc'
28. jul 2019
21
2
3
Radio ima funkcijo DAB-ja. Ampak je za njegovo delovanje potrebna dodatna antena, ki pa je jaz nisem kupoval. Jaz sem ta radio kupil zaradi android auta in car playa :)
 
22. jul 2007
12.689
1.257
113
123
Sicer se ne navezuje dobesedno na MediaNav, ampak me zanima kje bi lahko nabavil takšen 90 st. kotni usb -c kabel, lahko tudi pri nas?
Namreč nabavil sem že tri na AE-ju, pa so vsi prišli obrnjeni v kontra stran.
Še slika za boljše razumevanje, rabil bi takšnega kot na sliki samo da ima usb-c na koncu - 0,5 m
 
Nazadnje urejeno:

Wodooo

Zelenc'
28. jul 2019
21
2
3
To bo zdaj zelo hecno, ampak jaz sem točno takšnega dobil v Tediju :D In ga imam v avtu - dela top! :)
 

leut79all

Zelenc'
6. jun 2021
4
0
1
Sem novi lastnika Clia4 2017l. NA medianvu imam inštalirano verzijo 9.1.3. Hotel sem prek testnih kod pirdt do WIN CE, ampak mi ne rata. v slikak prilagam katere kode sem koristil in kaj svse se je dogajalo. Ali potrebno še kakšen crck inštalirat pred odprtju WINCE ? Trenutno ni v sistemu nobenih map. Poiozkusil sem tudi po tej poti naložit mapae pa nikakor ne rata. Sledil sem navodilom in nikaor ne rata...https://mhhauto.com/Thread-RENAULT-MediaNav-free-maps-tutorial
 

Priponke

  • 1.jpeg
    1.jpeg
    120,5 KB · Ogledi: 201
  • 3.jpeg
    3.jpeg
    74,8 KB · Ogledi: 175
  • 4.jpeg
    4.jpeg
    92,5 KB · Ogledi: 170
  • 2.jpeg
    2.jpeg
    77,1 KB · Ogledi: 174
  • 5.JPG
    5.JPG
    120,7 KB · Ogledi: 176

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ne rabiš v windows, da narediš posodobitev map. Imaš nekaj opcij kako se zadeva izpelje, ampak na tem forumu tovrstnih vodičev ne boš našel. Imaš na youtubu marsikaj, prav tako na kakšnih tujih gps forumih. Tale vodič ki si ga našel na mhhauto forumu je tip itak spi*dil iz druega foruma kjer sem ga jaz spisal in objavil in tudi preverjeno deluje.
 

leut79all

Zelenc'
6. jun 2021
4
0
1
Janch hvala za hitri odgovor. Sem šel po korakih in ne deluje probal 5x, prevezel medianava na na usb, prevzel podatke, naložil mape....in ne prepozna ko vtaknem usb v avto. Je mogoče potrebno prej skrekat zu Medainav plus 1.3?? Mogoče zato ne dela ? po omenjenme postopku? A ne bi bilo ok opcije da pridem v WINCE in tam presnamem v določene direktorije mape.....?Zakj mi jde stopist v WINCE?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Medianav Plus je nepotreben balast in tudi zelo outdatana verzija glede na tvojo verzijo MN softwera, prav tako ni noben pogoj za nadgradnjo in krekanje. Če si že začel delat po tistem vodiču potem si itak že patchal software (Sync_9.1.3) kar pomeni, da vse kar rabiš je to, da spraviš zemljevide v sistem. Težko rečem, zakaj tu ne uspe preko toolboxa, verjetno pač zato, ker v nastavitvah programa nisi pravilno nastavil poti do content mape - to je ponavadi glavni razlog in se ti pri dodajanju map na kluček le te nameščajo v napačne direktorije. Lahko pa seveda dodajaš vsebino direktno iz ključka na napravo Copy/paste, tako kot si si zamislil na začetku. Ti bom na zasebno poslal kar rabiš..
 

danijel.k

Zelenc'
3. avg 2021
1
0
1
Pozdravljeni,

kupil sem Captur letnik 2016 kateri ima media nav 4.1.0

razmisljam da bi kupil na ebayu original medianav Evolution mn2 in zamenjal enoto.
Ceprav vidim je zadeva samo plug and play ali se motim? kamera bi delovala (original) ?


Hvala!
 
Nazadnje urejeno:

MGPhoto

Pripravnik
2. jun 2010
231
18
18
Nova Gorica
Pozdravljeni,

kupil sem Captur letnik 2016 kateri ima media nav 4.1.0

razmisljam da bi kupil na ebayu original medianav Evolution mn2 in zamenjal enoto.
Ceprav vidim je zadeva samo plug and play ali se motim? kamera bi delovala (original) ?


Hvala!
Če rabiš MN2 enoto ti jo lahko prodam jaz isto kar je na e-bayu za 100€ ! Z tazadnjimi mapami !

Če te zanima piši na privat ...
 

Wodooo

Zelenc'
28. jul 2019
21
2
3
Zivijo :)
Ker sem ob nadgradnji sistema (mn1-mn3) kupil sistem brez kart in so se mi zdaj zaluštale, me zanima če kdo zna pomagati pri tem procesu. Torej, da se ba zadnjo verzijo medianava namestijo karte. Sistem za enkrat nima sploh kart gor. Zelo bi bil tudi vesel, če bi mi kdo to naredil proti plačilu ali pa celo, če se najde dobra duša, ki bi to uredila brezplačno.
Hvala!
 

Podobne teme