Remzija Harizi in Marko Potrč (SVET)

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Ce te policaj vprasa (pove) koliko SI VOZIL je cisto vseeno ce ti poves koliko BI VOZIL. Cez eno sekundo, eno uro ali 125 let.

Ampak kaj če je ta šofer prehitro vozil recimo ker ga je nekdo preganjal s pištolo
evil.gif
Policaj bi pa še vedno naprej trobil da ga to ne zanima in bi ignoriral dejstva ki so zadaj za razlogom ZAKAJ je šofer prehitro peljal.

Kapiš???
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Ce te policaj vprasa (pove) koliko SI VOZIL je cisto vseeno ce ti poves koliko BI VOZIL. Cez eno sekundo, eno uro ali 125 let.

Ampak kaj če je ta šofer prehitro vozil recimo ker ga je nekdo preganjal s pištolo
evil.gif
Policaj bi pa še vedno naprej trobil da ga to ne zanima in bi ignoriral dejstva ki so zadaj za razlogom ZAKAJ je šofer prehitro peljal.

Kapiš???

Tudi ce ta sofer bezi pred pistolo, sekiro in lopato skupaj bo dobil nalog za sodnika. Potem bo sodnik (po novem tudi nacelnik PE) ugotavljal kako in kaj. Kapis?
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik kozarec pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Njeni starsi niso umrli in od kdaj moraj sorodniki prevzeti otroka?!

Hja, sili jih res noben ne.
Ampak načeloma - če imaš otroka rad in ti zanj ni vseeno - se otroka ne prepušča v rejniške družine.
Ampak se ga vzame pod lastno streho.
Vsaj tak je običaj med ljudmi, ki živijo na tem področju.
Kolikor mi je pa znano, je pa na jugu ta družinska povezanost še veliko tesnejša.

Iz česar sledi, da naše Remzije ne mara niti lastna žlahta.
(kdo bi jim zameril
smirk-1.gif
).

Za razliko od tebe nimam obicaj pisariti nekaj v 3... Pisariti o obicajih njenega naroda ce nimas blage veze kateremu narodu pripada je malce brezveze, enako velja za pisarjenje o njeni zlahti. Btw, nekaj tisoc otrok je v reji, od tega je 1/4 cez 18 (enakem polozaju) tko da ni edinstven primer. Ona ali njena zlahta.
smirk-1.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Seveda drugih rejniki ne mečejo čez prag.
smirk-1.gif


Njo pa mečejo skozi vrata vsi po vrsti.

In jaz jih zelo razumem.
roza.gif




Običajno imajo svoje otroke vsi radi - celo živali niso pretirano srečne, če se jim otroke odvzema - zato se je nekak brezveze obešati na "argument", da ne morem vedeti, če je pri njej tudi tako, ker baje nimam pojma o običajih njene konkretne vasi.

 
Nazadnje urejeno:

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.970
1.112
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik netko pravi:
na vprašanje koliko je dobila je gladko odgovoril 205 eurov
pojasnil je tudi da je to enkraten znesek če si vsaj malo predstavljaš potem tudi veš zakaj... p.rasica je bila do 22 oktobra pri rejniški družini torej je za mesec okotber prejela denar rejniška družina... 8 novembra so ji nakazali denar (mimogrede zvemo da ima celo dva računa... me zanima zakaj rabi dva računa) za katerega niti ne ve da ga je dobila in tukaj se zgodba konča ker je novinar ni dovolil dokončati siguren pa sem da je hotel povedati zakaj izredna pomoč saj je tudi zapustitev rejniške družine izreden dogodek... a naj oni vohajo kdaj bo ona zapsutila rejniško družino in imajo posebej za njo takoj pripravljen denar in vse kar si sprdne...

in če bi ti samo za trenutek skočil iz svojega debilnega novinarskega ega bi probal te stvari razumeti in ne nasedal zgodbi... in btw zakaj se ta zgodba ne nadaljuje z novim nastopom remzije v katerem bi pokazala izpiske... mogoče zato ker so ugotovili kako je s celo zadevo v resnici...

skratka potrč je onemogočil da bi vesoljno občinstvo dobilo realne podatke obnašal se je tako kot večina novinarjev ki mislijo da se svet vrti samo okoli njih in na nek bolesten način celo želijo vplivati na javno mnenje... dokler je tako ste novinarji vključno s teboj zame drugorazredna bitja
Če bi za hip vklopil možgane (bo šlo?), bi že zdavnaj ugotovil, da lenobe ne zagovarjam. Prav nasprotno. In da sem ene parkrat napisal da je način vodenja oddaje mimo, še bolj je pa mimo kvaziraziskovalno intervjujanje brez podatkov - zato je tvoje navajanje nekih dejstev o tem kaj in kdaj je dobila čistia brca v temo, ker je to popolnoma nepomembno. Zakaj? Zato: Potrč ga je vprašal koliko pomoči redno dobiva do tedaj. In tip ni odgovril, začel je o nekih enkratnih pomočeh in kaj bo dobila. To pa ni bil odgovro na zastavljeno vprašanje ...
Pretežko za tvoje umske sposobnosti?
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.749
2.109
113
na vprašanje koliko je dobila je odgovoril 205 eur... dodatno je hotel pojasniti izredno situacijo ti pa tega v svojim zarukanim novinarskih egom ne boš potrdil
pa ti bom zdej zadevo karikiral mogoče boš lažje zastopil
1 v mesecu si se zaposlil podpisal pogodbo zmenil za plačo 1000 eur in ker ti je šlo za nohte si se zmenil da ti bodo 15 dali akontacijo plače 200eur. 16 greš na pijačo s sodelavcem in te vpraša koliko si dobil plače... kaj je tvoj odgovor...
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
: Potrč ga je vprašal koliko pomoči redno dobiva do tedaj. In tip ni odgovril, začel je o nekih enkratnih pomočeh in kaj bo dobila. To pa ni bil odgovro na zastavljeno vprašanje ...
Pretežko za tvoje umske sposobnosti?

ZA moje umske sposobnosti to pomeni da pač ji prej niso nič dajali, mogoče tisto enkratno pomoč. Me pa zanima tudi, kaj ji bojo dajali, zato se mi zdi butasto da je Potræ vskočil takoj ko je hotel neki omenjat namesto da bi ga pustil povedat pa ga potem spomnil "ampak do sedaj pa nič ni dobila?". Tako se mi zdi kot da se neki prikriva oz. da gospod s CSD ni toliko kriv kot se mu predpisuje ampak da tako pač naši CSD delajo, tale punca je pa hotela mimo vrste ker ona je ohinsploh uboga revica...
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Mis pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
: Potrč ga je vprašal koliko pomoči redno dobiva do tedaj. In tip ni odgovril, začel je o nekih enkratnih pomočeh in kaj bo dobila. To pa ni bil odgovro na zastavljeno vprašanje ...
Pretežko za tvoje umske sposobnosti?

ZA moje umske sposobnosti to pomeni da pač ji prej niso nič dajali, mogoče tisto enkratno pomoč. Me pa zanima tudi, kaj ji bojo dajali, zato se mi zdi butasto da je Potræ vskočil takoj ko je hotel neki omenjat namesto da bi ga pustil povedat pa ga potem spomnil "ampak do sedaj pa nič ni dobila?". Tako se mi zdi kot da se neki prikriva oz. da gospod s CSD ni toliko kriv kot se mu predpisuje ampak da tako pač naši CSD delajo, tale punca je pa hotela mimo vrste ker ona je ohinsploh uboga revica...

bonk.gif
Za izredno pomoc se lahko prijavi KDORKOLI in nima veze z njenim statusom. Potrc je vprasanje zelo jasno postavil ampak ocitno nekateri potrebujejo podnapise?!??!?!
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Mis pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
: Potrč ga je vprašal koliko pomoči redno dobiva do tedaj. In tip ni odgovril, začel je o nekih enkratnih pomočeh in kaj bo dobila. To pa ni bil odgovro na zastavljeno vprašanje ...
Pretežko za tvoje umske sposobnosti?

ZA moje umske sposobnosti to pomeni da pač ji prej niso nič dajali, mogoče tisto enkratno pomoč. Me pa zanima tudi, kaj ji bojo dajali, zato se mi zdi butasto da je Potræ vskočil takoj ko je hotel neki omenjat namesto da bi ga pustil povedat pa ga potem spomnil "ampak do sedaj pa nič ni dobila?". Tako se mi zdi kot da se neki prikriva oz. da gospod s CSD ni toliko kriv kot se mu predpisuje ampak da tako pač naši CSD delajo, tale punca je pa hotela mimo vrste ker ona je ohinsploh uboga revica...

bonk.gif
Za izredno pomoc se lahko prijavi KDORKOLI in nima veze z njenim statusom. Potrc je vprasanje zelo jasno postavil ampak ocitno nekateri potrebujejo podnapise?!??!?!

sej vem da rd pišeš bedarije, ampak a ti še vedno ni jasno da delaš bedaka iz sebe?
confused-1.gif
socialne pomoči NE dobi vsak, kot ti praviš.
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Mis pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
: Potrč ga je vprašal koliko pomoči redno dobiva do tedaj. In tip ni odgovril, začel je o nekih enkratnih pomočeh in kaj bo dobila. To pa ni bil odgovro na zastavljeno vprašanje ...
Pretežko za tvoje umske sposobnosti?

ZA moje umske sposobnosti to pomeni da pač ji prej niso nič dajali, mogoče tisto enkratno pomoč. Me pa zanima tudi, kaj ji bojo dajali, zato se mi zdi butasto da je Potræ vskočil takoj ko je hotel neki omenjat namesto da bi ga pustil povedat pa ga potem spomnil "ampak do sedaj pa nič ni dobila?". Tako se mi zdi kot da se neki prikriva oz. da gospod s CSD ni toliko kriv kot se mu predpisuje ampak da tako pač naši CSD delajo, tale punca je pa hotela mimo vrste ker ona je ohinsploh uboga revica...

bonk.gif
Za izredno pomoc se lahko prijavi KDORKOLI in nima veze z njenim statusom. Potrc je vprasanje zelo jasno postavil ampak ocitno nekateri potrebujejo podnapise?!??!?!

stupid-1.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:

Ampak dobi je pa ne "kdorkoli".
ne-ne-1.gif




Kaj nisem napisal "prijavi"? Glede na njene okoliscine bi dobila to pomoc v vsakem primeru in stric ni nic dodatnega dosegel. Za to pomoc lahko zaprosi kdorkoli&kadarkoli in dobi ce ustreze nekim minimalnim pogojem. Ce zanjo zaprosi osebe ,ki je ze v startu v drzavni oskrbi potem se je nekaj zataknilo ...
 
Nazadnje urejeno: