Rastlinjak /mnenje

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Trenutno smo nekako z zavarovanji zaključili..Vsekakor pa drugo leto ,da vsaj vidima kaj in kako ,in če je kakšna razlika. Hvala.lp
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Ja seveda, tako je bilo tudi mišljeno. Pri zavarovanjih nepremičnin se ne moreš kar tako malo zmišljevati ampak je treba upoštevati določene pogoje zaradi česar je recimo treba pazit, da se v primeru kakšnih polic (recimo permanentnih, ki se jih obnavlja na letni ravni) tudi pravočasno obvesti obstoječo zavarovanico o (morebitnem) prenehanju sodelovanja saj se drugače lahko zgodi, da sploh ni druge opcije kot še za eno leto zavarovati pri isti zavarovanici. V primeru interesa pregleda vseh možnosti posledično svetujem, da se to naredi vsaj mesec ali pa mesec in pol pred potekom polic. Lp.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mercedes

barbaraGrcija

Zelenc'
29. feb 2016
1
0
1
Preko:
Sam sem jim pisal email (ker za določen tip niso imeli cene prevoza). So bili zelo odzivni in smo se hitro dogovorili. Plačal sem preko banke z nakazilom.
Prevoz je bil iz Latvije do Ljubljane. Iz Ljubljane do doma pa je prevoz izvedel domač prevoznik. Da sem ga dobil je od plačila trajalo kak dober teden.
Sam sem naročil dva rastlinjaka in je bila cena prevoza nekaj čez 200€. Če bi pa enega je pa bila tam 170€ do 180€.
Sam sem za dva s prevozom in dodatnim oknom za vsakega plačal 840€. Je pa res, da je po tem šla cena rastlinjaka, ki sem ga kupil gor za slabih 100€.
Prejšnji teden sem dobila ponudbo za prevoz cca 300eur....a to se je treba kaj zbunit? oz jih malo poprosit za popust
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Kaj pa vem. Verjetno lahko kaj povprašaš v tej smeri.
Meni so sicer takrat iz prve ponudili ceno prevoza tako kot sem zapisal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: barbaraGrcija

Zmajcek

Pripravnik
19. jan 2008
30
0
6
Ce
Pozdravljeni
Je dobil kdo kak popust na dostavo oz. bi kdo naročil ? Delitev stroškov ?
Kak alternativni ponudnik ?

Lp
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.839
5.083
113
Ki si bil en mesec nazaj?
Meni je rukno 488€ za dostavo.

Zaj sn pa že na začetku samogradnje. Drugač bi lahko skup naročla...
 
  • Wow
Reactions: Hanzi

Zmajcek

Pripravnik
19. jan 2008
30
0
6
Ce
Prej sem se zbiral prihranke zanj….
Ko bi človek vedel….. :(
Na koncu pride z poštnino toliko, kot pri nas.

če bi kdo imel željo naj sporoči, pocakam se malo

lep pozdrav
 

Ludek

Zelenc'
31. jan 2022
1
0
1

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.208
699
113

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.593
113
Cilj je, da se več denarja pretaka. Če ljudje delajo stvari sami, denar ne kroži dovolj.
Hm, ali ima že kaka stranka v programu, da mora žensko za zanositev poseksati profesionalec ali pa da vsaj mora biti med aktom šolan nadzornik zraven? To bi lahko bil udarni program za naslednje volitve. Da je nekaj razlike na političnem prizorišču.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Že kupil pri nas, sestaviti ga se moram…..

Zal,
Lp
Kaj si kupil?
Kaksna debelina polikwrbonata.
Meni je folijo ponovno strgalo v slemenu, moja pravi da greva sravfat polikarbonat na obstojeco leseno konstrukcijo.
Kaksno debelino polikarbonata izbrati kje ga kupiti. Skupaj z ustreznimi profili, mogoce tudi razrezom kar na mero ker 6m plosc res.ne mislim voziti.
Rabim bolj ali manj samo za.poletno.zascito paradiznika. Zato bo v kapu zajem zraka v slemunu pa izpust. (Nekaj cm fuga)
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Če rabiš samo za poletno zaščito potem 4mm polikarbonat več kot dovolj. Niti ni treba do tal zapirati ampak samo do polovice recimo. Spodaj pa odprto za pretok zraka. Pozimi pa če nimaš ogrevanja ti polikarbonat tako nič ne pomaga. Jaz mam sedaj ponoči v rastlinjaku minus. Čez dan če je sonce pa se segreje že do 25°C, da že okno za zračenje odpira.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Cisto spodaj bi moja imela zaprto zaradi mackov ki skopavajo po vrtu..visje gor bi pa naredil najraje zaprto/odprto moznost.
4mm pravis da bo dovolj
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Po mojem je dovolj. Sam imam 4mm pa je po zimi tako kot sem napisal. Poleti se pa pri odprtih 2 vratih in oknu segreje do 40°C. Lansko leto so mi lepo delali paradižniki.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi