Radarji v google mapsu

lost1

mnz
19. jul 2007
8.425
128
63
Nekaj je vrisanih,ampak ni nekega hudega opozorila, je kdo našel kakšno rešitev da bi bilo to kej bolj opazno?

Na Applu se mi zdi da jih vsaj nariše, na Androidu pa iskreno niti nevem a ga nariše ali ne. Sploh zdej ko naj bi HR to mal pojačala, bi si dal rad nek app gor ki bi kej piskal...
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.618
302
83
www.kacnje.eu
Nekaj je vrisanih,ampak ni nekega hudega opozorila, je kdo našel kakšno rešitev da bi bilo to kej bolj opazno?

Na Applu se mi zdi da jih vsaj nariše, na Androidu pa iskreno niti nevem a ga nariše ali ne. Sploh zdej ko naj bi HR to mal pojačala, bi si dal rad nek app gor ki bi kej piskal...
Saj piska, ko se približuješ radarju.
Število radarjev je pa res nekaj manjše. Sam sicer predlagam AmiGO, če so ti radarji pomembni (lepo sodeluje z Google Maps).
 
  • Všeč mi je
Reactions: lost1

krko

Guru
5. sep 2010
2.523
1.177
113
Radarbot


 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.383
725
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Radarbot



Ta zahteva neko naročnino, nisem pa uspel razbrat kakšen je strošek in/ali je enkraten ali mesečni.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.986
2.466
113
OruxMap. Android.
Free program, Free zemljevidi, Free obveščanje, Free radarske baze v obliki cut+paste.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.425
128
63
Saj piska, ko se približuješ radarju.
Število radarjev je pa res nekaj manjše. Sam sicer predlagam AmiGO, če so ti radarji pomembni (lepo sodeluje z Google Maps).
Google maps ne piska nic, pa se dnevno vozim mimo.

AMZS sicer opozori, ampak sem sklepal da nima HR baze azurne.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.607
3.627
113
Tole je pa lustna zadeva,pa se baterije mi ne nebi kurilo...

Si sprobal v praksi ze ?
Ja ravno prejšnji teden kupil.
Lepo se poveže z telefonom in leti v ozadju.

Meni je super ker sem včasih pozabil vzgati aplikacijo pa bum v radar.

Če bi nas več imelo to bi lepo lahko špecali policaje.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.618
302
83
www.kacnje.eu
Google maps ne piska nic, pa se dnevno vozim mimo.

AMZS sicer opozori, ampak sem sklepal da nima HR baze azurne.
Google Maps bi te moral opozarjati na radarje. To najprej razreši. Če ti to ni ok (ali iz katerega razloga res ne bo delovalo), pa poskusi TomTom AmiGO. Hkrati z radarji boš dobil tudi res odličen sistem informacij o razmerah na cesti pred seboj (uporablja enake informacije kot plačljivi TomTom).
 

bero1

Fizikalc
2. sep 2007
2.883
98
48
mb+ -20km
jaz uporabljam ta app. me je že parkrat rešil. pa tudi jaz sem že kdaj dodal. je free, lahko pa se tudi podpre.

na telefonu se da narediti opravilo, da se app sam zažene, ko se telefon poveže na bt v avtu... in tudi ugasne. tako, da ni potrebno čisto nič misliti:)
Jaz isto uporabljam. Ono zgoraj iz Amazona pa tak od tu črpa podatke.
 
  • Všeč mi je
Reactions: smrkec

krava

Majstr
5. sep 2007
3.618
302
83
www.kacnje.eu
Kje pa "vklopis" radarje v gmap?
Amzs me opozarja, ampak za tujino bi pa rad imel od gmap
Sploh ne vem, če je kaj treba vklapljati. Sam nimam nikjer opcije, preprosto jih vidim (ko imaš nastavljeno pot, jih vidiš na zemljevidu) in me tudi opozarja.
Daj za hec vpiši (na telefonu) relacijo KLANEC - CERKLJE NA GORENJSKEM (pač traso, kjer se s Pogijem srečujeva, ko trenira kronometer ). in v Zalogu ti mora pokazati RADAR. Če se pelješ, bo pa še čivknilo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

lost1

mnz
19. jul 2007
8.425
128
63
Sploh ne vem, če je kaj treba vklapljati. Sam nimam nikjer opcije, preprosto jih vidim (ko imaš nastavljeno pot, jih vidiš na zemljevidu) in me tudi opozarja.
Daj za hec vpiši (na telefonu) relacijo KLANEC - CERKLJE NA GORENJSKEM (pač traso, kjer se s Pogijem srečujeva, ko trenira kronometer ). in v Zalogu ti mora pokazati RADAR. Če se pelješ, bo pa še čivknilo.
 

Priponke

  • Screenshot_20240702_090733_Maps.jpg
    Screenshot_20240702_090733_Maps.jpg
    685,9 KB · Ogledi: 22

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.279
762
113
Sploh ne vem, če je kaj treba vklapljati. Sam nimam nikjer opcije, preprosto jih vidim (ko imaš nastavljeno pot, jih vidiš na zemljevidu) in me tudi opozarja.
Daj za hec vpiši (na telefonu) relacijo KLANEC - CERKLJE NA GORENJSKEM (pač traso, kjer se s Pogijem srečujeva, ko trenira kronometer ). in v Zalogu ti mora pokazati RADAR. Če se pelješ, bo pa še čivknilo.
Tam sploh ne rabiš Radar Alerta... Tam je radar kišta (in to kar polna) v vsaki Vasi za Vsakim voglom...
Zgleda jim jih je EU financirala....
 
  • Haha
Reactions: krava