QUECHUA 2 Seconds XXL III - kje?

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
441
5
18
Pozdravljeni!

Odločil sem se za nakup šotora QUECHUA 2 Seconds XXL III, sedaj me pa zanima, kje se ga trenutno najbolj splača kupit?

V Dechatlonu ga imajo, cena je 20€ nižja kot pri nas.. Se tam dobi še kakšen popust v trgovini?

http://www.decathlon.it/2-seconds-xxl-iiii-id_8129414.html

Vidim, da imajo sedaj tudi možnost nakupa preko spleta, je kdo že naročal k nam?

Hvala

lp
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Zivijo

Nakup preko spleta ni mogoc, ker ne dostavljajo v SLO ampak samo IT. Ce imas kakega znanca v IT pol bi slo. Dodatnih popustov ne dobis. Ostaen ti le nakup preko nasega dealerja ali pa izlet v Udine/Benetke.

Tudi sam razmisljam o nakupu tega modela.
cheer.gif


LP
 
Nazadnje urejeno:

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
441
5
18
Hmmm, ravno opazil da ga v slo ni na zalogi?

Drugače imam ogledanega tudi Base Seconds 4.2, ki pa se mi zdi že malo velik za dva. Prav bi prišel le zaradi koles, ki bi jih lahko pospravil v drugo spalnico. Je pa že malo neroden za večkratno seljenje, ter rabiš že kar nekaj prostora za postavitev.

Gre kdo v Udine ta teden?
smile-1.gif
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Enak model sem si najprej ogledaval tudi jaz, ampak mi je ze prevelik(sploh ko sem ga videl v zivo), medtem ko navadni 2 second sotori so mi prenizki, ker spim na napihljivi blazini. Tale XXL IIII mi je pa super zaradi predprostora, da lahko kuham v slabem vremenu in pa za kako hladilno torbo not dat. Za 2 osebi pri veckrat tedenski menjavi kampa je to pomojem top zadeva za ta denar!

Jaz je mozno da bom sel...ce grem obvestim tukaj
wink-1.gif


LP
 

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
441
5
18
Res je, velikost je ravno prava, predprostora pa mora tudi nekaj imeti.

No če greš, le javi!
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Ta šotor je best buy, lansko leto je bil na vašo žalost še samo 100€, letos so vse šotore malce podražili. Sedaj je še čas poletnih razprodaj, zato le pohitite z odhodom v Decathlon. Jaz sem bil v Vidmu preteklo soboto.

Če bi ga spravil na moped, bi ga že imel kupljenega. To me najbolj jezi pri Quechi
grin1.gif
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Cena je taka kot je na spletni strani.

Tako je z nabavo za ostale....ČE grem oz. ČE si bom delal skrbi se z vami, pol ne bom za nobenega zalagal denarja, da na koncu ne ostanem z dodatnim sotorom. Tako da bom zahteval 100% nakazilo na TRR..da se mi slucajno kdo ne premisli.
Drugo kar je, glede prevzema oz. posiljanja po posti...postnina je 10€ (vem, ker sem posiljal starega 2second sotor, ki sem ga prodal) oz mozen bi bil prevzem v Tolminu ali pogojno v Novi Gorici, s tem da, ce vas bo vec, dajte se zmenit da ne bom 2x delal poti v Gorico.
Bi pa nakup najverjetneje opravil v soboto ali nedeljo. Aja pa preverite na spletni strani, ce so zadeve sploh na zalogi in pa dimenzije sotorov, da ne boste pol jamrali da je sotor premali/prenizek oz., da je zlozen prevelik (premer zlozenega sotora je okoli 85cm).

LP
 
Nazadnje urejeno:

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Sem ravno sedaj bral na Slo-Tech glede tega šotora in nekdo je napisal, da je ta šotor dober samo če imaš odprto vse zračenje, ker drugače si zaradi kondenza ves moker in vse kar imaš notri. Tip je zadevo precej pošimfal! A je to res, glede vročine in kondenza notri?
 

alpek

Pripravnik
15. avg 2007
914
3
18
Mi smo ga že dve leti zaporedoma testirali v Bohinju, kjer je vlage na pretek, pa zaenkrat nisem opazil kake posebne razlike v primerjavi s prejšnjimi šotori, kvečjemu manjše težave s kondenzom. S tem, da mi se štirje spravimo noter (dva odrasla in dva otroka).
Jaz govorim za model IIII, ker v naslovu so samo tri črtice.
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.130
190
63
jaz nisem imel še nikol problemov z kondenzom. res pa da skoz luftam. kar mi je tud logično če je vroče.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Sem ravno sedaj bral na Slo-Tech glede tega šotora in nekdo je napisal, da je ta šotor dober samo če imaš odprto vse zračenje, ker drugače si zaradi kondenza ves moker in vse kar imaš notri. Tip je zadevo precej pošimfal! A je to res, glede vročine in kondenza notri?

Če boš kampiral v zgodnji pomladi ali pozni jeseni se boš čimbolj zaprl v šotor zaradi mraza in potem imaš res "fajhtn" šotor znotraj predprostora, v spalnici pa nikakor ne. Podobno velja ob popoldanskih poletnih nevihtah.

Zgodba je z vsakim šotorom enaka. To je del kampiranja.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.380
171
63
Tazga mam tudi sam, pa ga po dveh sezonah uporabe, letos sicer malo manj, lani pa kar nekaj (vsaj 18 nočitev), ne morem prehvalit (če malo pretiravam
evil.gif
)

Zračenje dela dobro, postavljanje, pospravljanje pa tud ni za prehvalt hehe.

Priporočam, sploh tistim, k mal več švicajo ponoč, saj zračenje fino funkcionira.
 

mbror

Zelenc'
17. maj 2010
7
0
1
Kul tema - jaz planiram za drugo leto nabavit ta šotor. Trenutno čakam na kaka znižanja v Italiji po ferragostu, če jih ne bo ga kupim naslednje leto. Pa recimo, da ne bo drugo leto dražje.