Punca ljubi ... DRUGO !!!!

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.161
4
38
Maribor
Citat:
Uporabnik alter01032010 pravi:
Citat:
Uporabnik bansh28 pravi:
joj......dve v sendvičuuu !!!! joj ...pa še enkart joj ....
bonk.gif

Ne ne, hrane ni omenila ! Sicer pa ne je sendvičev, ker je vegetarijanka ...
Mislm, še noben mi ni dal pametnega nasveta ...

Nasvetov je bilo še preveč dobrih, si pa očitno ti preneumen, da bi jih razumel/dojel.
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik Morphey pravi:
Citat:
Uporabnik alter01032010 pravi:
Citat:
Uporabnik bansh28 pravi:
joj......dve v sendvičuuu !!!! joj ...pa še enkart joj ....
bonk.gif

Ne ne, hrane ni omenila ! Sicer pa ne je sendvičev, ker je vegetarijanka ...
Mislm, še noben mi ni dal pametnega nasveta ...

Nasvetov je bilo še preveč dobrih, si pa očitno ti preneumen, da bi jih razumel/dojel.

Jao, kakšni sanjači ste vi.
bonk.gif


alter01032010, lezbijke so zajebane, tvoja je tipična lezbijka. Grem stavit, da te ima samo zaradi imiđa, oz. da navzven skriva svojo usmerjenost. V bistvu te ima za papka, idiota, globoko v sebi te sovraži, tisto povabilo je bilo zato, ker se ji "smiliš" in te je hotela še malo obrniti, da ne ne bi šel takoj fentat.

Jaz bi ji stisnil šamar, jo za lase odvlekel v avto in od nje zahteval, da me odvleče k njeni ljubimki. Grem stavit, da bi v jezi to še rada naredila. Potem pa bi se tam norčeval iz njiju, tako kot sta se oni boh ve kolko mesecev iz tebe. Na koncu bi jima rekel "mrš v qrac, obe!", se vsedel v avto, s cvilečimi gumami odpeljal in se pri sebi zadovoljno smehljal. Potem pa direkt v eno hudo obleko, v klub in po novo meso.

Si predstavjam tipičnega alterjevca: z jezikom do podna teče za bejbiko, da bi kao prvič sodeloval v trojčku, ženske ga slečejo, nato pa pretepejo, zmerjajo in v gatah vržejo na cesto. Ne poznate vi lezbijk. To so ekstra feministke, verjamejo v nadvlado ženskega spola in na nas gledajo kot na izmečke.

Treesome, pa kaj še.
hysterical-1.gif
Saj ne morem verjeti, da ste takšni bedaki. A ni logično, da če bi njegova bejba hotla treesome, bi mu že prej malo namignila, da jo tudi ženske privlačijo in ga po ovinkih vprašala, če bi bil on zato?

Jaz res upam, da se zajebavate, drugače ste v tem momentu potrdili, da vas večina ni stara 16 let.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Maci pravi:
ynos bi ziher obe
hysterical-1.gif

A je to retorično vprašanje? Razen če je druga res grda/debela.


Drugače me je moja prva "prevarala" s kolegico. Nisem bil jezen. Sem bil pa res še 15-16 in nisem znal izkoristit.

Ena me je pa vabla z njeno kolegico, če gremo na nudo. Kolegica je bla res fuj, tko da je odpadlo.



Kolega je imel na malti šanso za trojčka z dvema štajerkama. Vsi vodiči. Model se je uprpil in ni hotel trojčka. Še danes se tolče po glavi.
grin1.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Kolega je imel na malti šanso za trojčka z dvema štajerkama. Vsi vodiči. Model se je uprpil in ni hotel trojčka. Še danes se tolče po glavi.

Čakte mal, a zdej boste pa vi mega alter jebači trdili, da niste nikoli poskusili trojčka??
shocked-1.gif


Šit, pa dve spraviti v pojslo je še lažje kot samo eno. To temelji na zajebanciji, še posebej ko je v igri alkohol. Malo igračkanja, semo tamo in ju imaš slečene. Po moje je 1:1 težje, ker je treba ustvarjat neke intimne trenutke in se trudit, napeljevat ... Če naletiš na dve tapravi, te še sami zvlečejo s sabo v sobo.
evil.gif


Zgaga,
nesmeš, počaki do petka.
grin1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.301
-8.460
113
Pa nimamo vsi fejk Rolex, da bi se afne limale na nas, tako kot se nate
evil.gif
to moreš vendar upoštevati
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik Morphey pravi:
Citat:
Uporabnik alter01032010 pravi:
Citat:
Uporabnik bansh28 pravi:
joj......dve v sendvičuuu !!!! joj ...pa še enkart joj ....
bonk.gif

Ne ne, hrane ni omenila ! Sicer pa ne je sendvičev, ker je vegetarijanka ...
Mislm, še noben mi ni dal pametnega nasveta ...

Nasvetov je bilo še preveč dobrih, si pa očitno ti preneumen, da bi jih razumel/dojel.

To vprašanje glede sendvičev je povsem na mestu:
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Citat:
Kolega je imel na malti šanso za trojčka z dvema štajerkama. Vsi vodiči. Model se je uprpil in ni hotel trojčka. Še danes se tolče po glavi.

Čakte mal, a zdej boste pa vi mega alter jebači trdili, da niste nikoli poskusili trojčka??
shocked-1.gif


Šit, pa dve spraviti v pojslo je še lažje kot samo eno. To temelji na zajebanciji, še posebej ko je v igri alkohol. Malo igračkanja, semo tamo in ju imaš slečene. Po moje je 1:1 težje, ker je treba ustvarjat neke intimne trenutke in se trudit, napeljevat ... Če naletiš na dve tapravi, te še sami zvlečejo s sabo v sobo.
evil.gif


Zgaga,
nesmeš, počaki do petka.
grin1.gif

Kak zdaj po tvoje?
evil.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
kaj ni tak? čisto možno, da je.
smile-1.gif


dej, dej, a je bla 25 let angelček, pol je pa spoznala punco, v katero se je kr naenkrat zaljubila? veš da punce vse sprobajo v pubrteti - kažejo si joške, se ližejo med sabo ... je sigurno že zdavnaj ugotovila, da je lezba. če bi bila bi, bi pa tudi to že prej ugotovila in bi verjetno tipu v enem leto tudi to namignila. think
grin1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:


Šit, pa dve spraviti v pojslo je še lažje kot samo eno. To temelji na zajebanciji, še posebej ko je v igri alkohol. Malo igračkanja, semo tamo in ju imaš slečene. Po moje je 1:1 težje, ker je treba ustvarjat neke intimne trenutke in se trudit, napeljevat ... Če naletiš na dve tapravi, te še sami zvlečejo s sabo v sobo.
evil.gif

Resnica.

Bli smo na maturanskem. In na vsak način sn hoto bit s sosošolko. In v prvih dveh nočeh sem skoz padel skozi,
bi lahko katero drugo, ampak mi je bla tista dbest. No spala je v sobi z mojo sošolko ki sta sicer bili sosedi in
malkom se je na nek način uštulil s flašo poceni vodke. In pol sošolka izjavi kak se ji je fajn žvalit s punco, in tadruga da
še ni probala, bi pa se probala v troje lizat. Nevem če smo končali tisto flašo in smo zadevo probali.

Vbistvu sta se oni 2 sami gnali, kot da bi tekmovali kira je drznejša in če moja rit 17letna nebi bla tok neizkušena takrat,
bi lahko kresnil obe. In malkom nesrečni, tista huda sošolka odpove akcijo in reče da pride takoj nazaj. Itak je ni blo,
midva sma še nato malo pila, in nato napeljem zadevo kako pa seksal za eno noč nebi nikol
evil.gif
Ona v smislu
"ja če baba hoče deda dobit ga bo" in tako sma zadevo šla probat, češ jaz sn se ful delal hladnega, medtem ko se je
ona vlačla po meni, odpadejo tangice in moderček in v trenutku ko bi potreboval še ene 2 minuti da bi spet po dolgem
času seksal, naju zmoti fleširanje iz balkona. Glupi sošolec je po robu ki so bili ob balkonih in nasploh balkon na balkon blizu
je splezal čez, ko je videl da nekaj dogaja pa se je vrnil z digitalcem. Itak nisem pol dobil, čeprav sem zaprl balkonska vrata,
zategnil zaveso, ampak je bla ona preveč nezaupljiva.

In malkom je odšel po hodniku s stojanom v hlačah.

Na avtobusu sma se pa s tistim sošolcem še stepla in fasala vzgojni ukrep.

2 je pa vsekakor lažje pecnit kot eno. Le kaka pijača ali dve morta bit v špilu....
 

tejc007

Pripravnik
6. jun 2008
451
2
18
alter01032010 - to je tko kot bi zadel na lotu, ti pa sprašuješ če greš po nagrado. sej če se ti ne da, lahk daš listk komu drugmu. HALOOOOOOOOOOOOOOOOO
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Modela je zjebala psiha, da je eno ženšce boljše od njega. Mene bi tudi.

Bi se pa na povabilo vseeno odzval.

Sploh nevem če je to varanje, kot da maš pesa in raje božaš sosedovega ker je bol puhast
smile-1.gif

Tvoj pes bo lubosumn, samo te bo mel pa še naprej rad
smile-1.gif
)
 

alter01032010

Pripravnik
1. mar 2010
300
0
16
Hvala za odgovore, vidim pa, da mate ravn tolko izkušenj s tem, ko jaz. Torej nič.
Eni mamo, pa ne izkoristimo, drugi bi, pa nimate s čim. Torej smo equal.

Torej, punca se me je včeri klicala in rekla, naj ji vrnem njene stvari, pa da naj jih kar sam prinesem k njeni frendici, ker bi me vseeno rada vidla. Jebemu, zdej vsej vem, kero ima. Pa ravno njo bi zadnjo rekel, čeprov se mi zdi, da še nikol ni mela tipa, čeprav jo skoz fu£ neki obletavajo. Sem mislil, de je preveč izbirčna, pa zgleda, da ni, ampak je lesba ... ok, vsakemu svoje.


Evo, zdele grem pa k njej, da vidm, kaj bo ... me resno zanima, če bo una njena frendica tm, da se mal pogovorimo ...