PS3 cracked?

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
klikni me nežno

če bo to začelo delovat, bomo pa šli v nakup ps3
evil.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.924
10.335
113
čakaj, to mi zglda podobno kot da bi jaz napisal da sem creckal gorenjski hladilnik in imam zdaj lastne screen saverje... :S seveda tega zdaj ne bom izdal kako pa kaj, da mi gorenje ne podturi novega firmware...

leva scena
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Saj ni napisal, da je skrekal zascito iger; napisal je, da ima dostop do vseh delov HW (do katerih prej dostop ni bil mogoc), kar je nujen predpogoj, da se sploh lahko lotis krekanja zascite. Ce se je Sony zanasal predvsem na security-through-obscurity, potem bo to dokoncano hitro, ce pa je bila nedostopnost dela HW samo dodatna ovira, se pa lahko vlece se kar precej casa (ce bo dovoljsen intere$$$ za krekanje).
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.424
413
83
Takih carjev, kot so pri Sonyju, ni veliko.

Če ga jutri odklenejo, jim je še vedno uspel veliki met - tri leta so se uspešno borili proti piratom. Pa bo verjetno kar dlje.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.924
10.335
113
ne vem če je samo to bil glavni problem... malo je problem Bluraya in medijev, dosti igre je večjih od 10 giga, kaj boš potem? Bluray mediji pa dragi in potem nekak ni interesa. Je pa res da bi bilo zmagovalno da bi imel paketek igre zapisan na prenosnem disku
wink-1.gif
ceprav, sistem za ps3 kar deluje, problem je zgolj v Slo ker so igre svinjsko drage v primerjavi s tujino.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
ne vem če je samo to bil glavni problem... malo je problem Bluraya in medijev, dosti igre je večjih od 10 giga, kaj boš potem? Bluray mediji pa dragi in potem nekak ni interesa. Je pa res da bi bilo zmagovalno da bi imel paketek igre zapisan na prenosnem disku
wink-1.gif
ceprav, sistem za ps3 kar deluje, problem je zgolj v Slo ker so igre svinjsko drage v primerjavi s tujino.

beri: dirt 2 za 60-80 eurov, naveličal sem se ga pa v 5 urah... lahko grem 10x na bowling
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.863
750
113
www.jernej.org
Geohot (avtor tega hacka) je rekel, da tega ne počne za to, da bi omogočil igranje piratskih iger in da tega tudi ne odobrava. Njegov cilj je odkleniti in omogočiti uporabo celotnega hardware-a na Linuxu. Verjetno bodo na podlagi tega hack-a sledile kasneje enkrat tudi piratske igre.... ampak do takrat je še doooolgoooo...
 

Focus

Pripravnik
27. okt 2007
870
12
18
Luna
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
čakaj, to mi zglda podobno kot da bi jaz napisal da sem creckal gorenjski hladilnik in imam zdaj lastne screen saverje... :S seveda tega zdaj ne bom izdal kako pa kaj, da mi gorenje ne podturi novega firmware...

leva scena

gorenjev hladilnik pa res ni težko crecknit pa še svj logo si lahko gor daš