Prodam ali obdržim avto.

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Naslov pove vse



Pogoji:

-letno št.kilometrov min. 20.000km in več (bencinar ali dizel)

-obvezno 5 vrat

-kar veliko prostora toda ne karavan (kakšen pego 106 ne pride v upoštev, avto bo namenje bolj družinsko-starša)

-nizko vzdrževanje, varčna poraba, ne preveč močan avto najraje 1.4. Klima me ne moti

Cena tam okol 3000 evrov.



Sorodna tema sem že odpru, toda tam sem se odločal do 1200 evrov sedaj pa do 3000 evrov.





Kako naj povem. Naj se vam najprej opravičim, ker sem se vam zlagal. Pred 1 letom sem si nabavil eno bolj švoh vozilo vw golf 2 dizel l.90 tok, da sem se lahko vozil od točke A do točke B za točko C je vozil starejši brat, ki ima novejši avto

Veste avto drugač dela, motor kljub mrazu še vedno vžiga, pleh pa je popolnoma zdrav sam skrbi me, ker je ta golf precej neudoben, drugač poraba je, kar majhna tam okol 5-6l/100km (mestna 6l, relacija 5l). Merkat mi ga ni bilo treba pa tud dober avto je za v sneg.



Kaj pa sedaj sam sem zaenkrat zadovoljen s tem golfom pač ni luksuz je pa vsaj prevozno sredstvo tok, da se vozim.

Na voljo imam 3000 evrov.



Priporočate nakup avta ali ne.



lp
 
Nazadnje urejeno:

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Kaj takega??

5 vratni Civic

oz mal novejša:

še ena

Nekako se mi zdi da za dost majhen denar dobiš zelo soliden avto
smirk-1.gif


Tele 5vratne so cenejše ker so ANG Civici (enostavno jih folk manj ceni), kateri majo minus samo da rabljen del malce težje dobiš
smirk-1.gif

Drugače pa hvaležna zadeva, ne spije veliko, redni servisi..
 

Gustl

Pripravnik
5. sep 2007
252
0
16
Citroen Xsara

Za 3 jurje bi moral dobiti lepo ohranjenega s klimo ali kot iz salona brez klime.
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Kako naj povem. Naj se vam najprej opravičim, ker sem se vam zlagal. Pred 1 letom sem si nabavil eno bolj švoh vozilo vw golf 2 dizel l.90 tok, da sem se lahko vozil od točke A do točke B za točko C je vozil starejši brat, ki ima novejši avto
Veste avto drugač dela, motor kljub mrazu še vedno vžiga, pleh pa je popolnoma zdrav sam skrbi me, ker je ta golf precej neudoben, drugač poraba je, kar majhna tam okol 5-6l/100km (mestna 6l, relacija 5l). Merkat mi ga ni bilo treba pa tud dober avto je za v sneg.

Kaj pa sedaj sam sem zaenkrat zadovoljen s tem golfom pač ni luksuz je pa vsaj prevozno sredstvo tok, da se vozim.
Na voljo imam 3000 evrov.

Priporočate nakup avta ali ne.
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Napisal si da ti avto dobro služi in da z njim nimaš nobenih težav. imaš ga za prevoz od točke A do točke B, se pravi da ne potrebuješ nek luksuz.
Jaz bi na tvojem mestu golfa obdržal, pač dokler gre gre.
zmaga.gif

Ker, če se spraviš kupovat nek avto do 3k€ ne veš na kaj boš naletel, preden boš našel soliden avto boš izgubil kup živcev se srečal z raznoraznimi preprodajalci itd...
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Citat:
Uporabnik predator pravi:
Napisal si da ti avto dobro služi in da z njim nimaš nobenih težav. imaš ga za prevoz od točke A do točke B, se pravi da ne potrebuješ nek luksuz.
Jaz bi na tvojem mestu golfa obdržal, pač dokler gre gre.
zmaga.gif

Ker, če se spraviš kupovat nek avto do 3k€ ne veš na kaj boš naletel, preden boš našel soliden avto boš izgubil kup živcev se srečal z raznoraznimi preprodajalci itd...

Lej pač golf gre sam so pa že neke okvare slišne. Niti ne vem kako dolgo bo zdržal (štarter se včasih zavrti v prazno, menjalnik ma mal lufta-ležaj,motor je že vse masten pa grelne moram menjat to bi bil min.strošek.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
ksz... prodaj ga za 3000€ pa kubiš kaj novejšega.... saj g2 dizli majo ceno
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
ksz... prodaj ga za 3000€ pa kubiš kaj novejšega.... saj g2 dizli majo ceno

saj g2 dizli majo ceno ?
13.gif

Če je zate cena 500 € potem pa
hysterical-1.gif