Prodaja rabljenega vozila - alter way

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.049
1.457
113
39
Kul
cheer.gif


Ce ti ni za javno bi te prosil na zs za kolko je sel.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.049
1.457
113
39
In to v dolarjih, mali bankovci
smile-1.gif


Ok...zdaj pa moj. Kdo da vec..je pa enak kot od odpiratelja teme
smile-1.gif


Vse kar je vec ko 3000 eur gre v dobrodelne namene hehe...
 

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.564
21
38
Škofja Loka
Če je avto v top stanju ga sploh ni problema prodat, problem je, če je rahlo poškodovan, recimo nekaj rje, počen odbijač, mal od toče, nekaj od tega, to pa noben ne kup kr tko. Če ma pa vse troje pol pa brezveze prodajat
tongue-1.gif
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:
Clio al pa Twingo je pr 100 jurjih tok podrt k Volvo pr 400k....
In vseeno se večina poštarjev, štromarjev in dostavljavcev vozi ravno v teh jajčkih. Ponavadi kar dolga leta. Le zakaj ne v Volvu?
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
Citat:
Uporabnik crnobog pravi:
Pa dajmo takole.

Imam 3500€. Rad bi se peljal udobno, rad bi dizla, rad bi tudi koga prehitel. Kaj naj kupim?

166 2,4jtd
tongue-1.gif

moja obraca 300.000km, remapirana na 190KM. Dela! Tistih 200 eu za podvozje postimat na vsake 3 leta pa ni nek šok.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.313
6.528
113
ksz...

Kje lahko najdem podjetja/posameznike (ampak nekoga resnega, ne čokoladnih), da bi mi odkupil rabljeno vozilo? Zaradi mirnih živcev raje prodam nekomu na tak način, pa magari je 500€ manj, kot pa da imam opravka s čudaki.

Našel sem samo nek porsche odkupni program, še ma kdo kaj takega?

ps, gre se za forda, letnik 2005
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.214
4.696
113
Z 10 let starimi vozili se malokdo resen ukvarja. Meni je pri nakupu staro za novo prodajalec najprej rekel: "prodajte ga sami". Potem je vseeno klical cenilca in mi nato še enkrat rekel: "prodajte ga sami". Potem mi je le povedal njihovo ceno. Za enkrat višjo ceno sem ga preko avtoneta prodal v eni uri, čez dve uri sva se s kupcem že dobila in naredila prepis. Ta ga je celo kupil zase, ker sem ga nekajkrat še srečal...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.313
6.528
113
Eden od razlogov je tudi cena ja, da vidim koliko mi oni postavijo, da sploh vem, koliko bi lahko dobil za njega.

Ker prioriteta zdaj je, da se tega rešim asap, ne pa prodajam nekaj mesecev...na avto.net pa je hud razpon cene...
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.253
269
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
ksz...

Kje lahko najdem podjetja/posameznike (ampak nekoga resnega, ne čokoladnih), da bi mi odkupil rabljeno vozilo? Zaradi mirnih živcev raje prodam nekomu na tak način, pa magari je 500€ manj, kot pa da imam opravka s čudaki.

Našel sem samo nek porsche odkupni program, še ma kdo kaj takega?

ps, gre se za forda, letnik 2005

avto jug
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.517
59
48
Kranj
Problem je ker so cene za tako starost tudi do 100% različne in tudi ohranjenost se lahko 100% razlikuje in nimaš nobene pametne orientacije
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.313
6.528
113
To je to ja, zaradi tega sem razmišljal da dam nekemu "profiju" ocenit, da vidim kje sem...avto ni v celoti 100% lepo ohranjen. Potem pa ko vidim, koliko mi ponudijo, razmislim če se mi splača samemu jebat, če je avto sploh kaj vreden (ali ga naj pač zvozim do konca in potem na odpad), ali pa mi bo ok cena, pa ga kar njim prodam.

Narodnjak, hvala...kontaktiram.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.313
113
Citat:
Uporabnik alpine pravi:
Ko pri twingotu kaj crkne je strošek 50 evrov pri volvotu 500 evrov.

Ko se s twingom zaletiš imaš tudi zgolj kakšnih par jurjev stroškov za lasten pogreb, ko se pa z volvom S60/80 pa nekaj več jurjev za zdravljenje, ko preživiš, pa še te ti plača zavarovalnica
tongue-1.gif
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik alpine pravi:
Ko pri twingotu kaj crkne je strošek 50 evrov pri volvotu 500 evrov.

Ko se s twingom zaletiš imaš tudi zgolj kakšnih par jurjev stroškov za lasten pogreb, ko se pa z volvom S60/80 pa nekaj več jurjev za zdravljenje, ko preživiš, pa še te ti plača zavarovalnica
tongue-1.gif
Si kdaj videl Twinga po karambolu, ali so te izjave bolj "šank" varianta v smislu: "itak da se spešta ko piksna od tapocen pira, poglej ga, kako je mejhn"?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.313
113
Sem vedel, da se bo nekdo vtaknil v ta moj post na tak način
cheer.gif
Dajva najprej definirat hitrosti v tej teoretični nesreči, potem pa greva lahko dalje. In ja, se zavedam, da so lahko tudi majhni avti zelo dobro sestavljeni za primer trka (npr. smart in njegov crash test v zid pri 100km/h) ampak to še ne pomeni, da jo bo tudi potnik dobro odnesel (ciljam na notranje poškodbe) in tukaj dobro pride do izraza tudi teža vozila, s katerim se zaletiš - skoraj vedno si na boljšem, če si v težjem vozilu.

Torej - kakšna je hitrost pri najinemu trku twinga ter volva S60/80?

p.s. in ja, sem videl twinga po karambolu. Nebi bil rad v njem v času trka.
 

Resolver

Fizikalc
18. jun 2008
1.836
0
36
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Sem vedel, da se bo nekdo vtaknil v ta moj post na tak način
cheer.gif
Dajva najprej definirat hitrosti v tej teoretični nesreči, potem pa greva lahko dalje. In ja, se zavedam, da so lahko tudi majhni avti zelo dobro sestavljeni za primer trka (npr. smart in njegov crash test v zid pri 100km/h) ampak to še ne pomeni, da jo bo tudi potnik dobro odnesel (ciljam na notranje poškodbe) in tukaj dobro pride do izraza tudi teža vozila, s katerim se zaletiš - skoraj vedno si na boljšem, če si v težjem vozilu.

Torej - kakšna je hitrost pri najinemu trku twinga ter volva S60/80?

p.s. in ja, sem videl twinga po karambolu. Nebi bil rad v njem v času trka.

Bla bla bla... Za to ceno je to to. Reveži posegajo po twingecih, wannabe varni pa po čem dražjem. V kapitalizmu je revež samo revež in nič več.