Problem z avtoradijem sony cdx-gt414u

gama

Pripravnik
1. okt 2007
42
0
6
Mb
Lep pozdrav,
imam problem z tem avtoradijem. Problem je namreč da se mi kar naekrat pri poslušanju glasbe ali radija ugasne in izgubi memory, ter se po nekaj sekundah na novo prižge, ter izgubi vse nastavitve, ki sem jih imel shranjenje? To se dogaja čedalje pogosteje tud do 2x na dan.

Mogoče kdo kaj ve oz. se mu je kaj podobno že dogajalo in če je, kako ste rešili problem.

Avtoradio sem kupil pred 2 mesecema in imam še garancijo in bom tudi dal na servis, samo hočem prej vedeti če je problem kje drugje.

Hvala
 

Sniper

Fizikalc
24. jul 2007
169
34
28
Dvomim da je slab stik na pinu napajanja preko ključa, ker potem nebi izgubljalo spomina. Če že slab kontakt na iso konektorju potem bi bilo bolj verjetno za stalno napajanje (rumena barva). Malo preglej kabel če je kje poškodovan ali pa če je pin v iso konektorju poškodovan, raztegnjen. Čeprav bi prej rekel da je napaka v radiu.
 

gama

Pripravnik
1. okt 2007
42
0
6
Mb
ok hvala vama zanekrat,
sem trenutno zamenjal iso konektor z novim, pa bom videl če bo sedaj kaj bolje.
Zaenkrat oz. danes mi še ni crknu (moram potrkat na les), bom pa videli kaj se bo dogajalo v naselednjih dneh. Bom pa tudi pozoren na rumeno žico za napajane da vidim če je kje tukaj problem

hvala