Približno koliko denarja?

potnik

Pripravnik
5. jul 2011
245
0
16
Ja, iz Italije letiva do Manile, potem sem pa tam rezerviral notranji let do Cebuja. Sicer greva vsega skupa za samo 14 dni, ampak več na žalost ne morem. Je pa bila karta smešno poceni, zato sem izkoristil priliko
smile-1.gif

Hmm, sicer sem za Bohol tudi slišal, da ga je "zradiralo". Drži? Sam tudi vse bolj razmišljam, da bi pozabila na to karto do Cebuja (bila je 9 EUR po osebi) in se zapeljala do Palawana ter tam preživela dopust. Za več kot dve destinaciji pa nimava časa, razen če bova večina časa prebila po letališčih. Kakšen nasvet, kaj se splača najbolj videt, oz. kam it?
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Bohol v tajfunu ni utrpel škode, jo je pa v potresu, ki je bil kak mesec pred tajfunom.
Jaz bi ti predlagal, da gresta vseeno za par dni na Cebu/Bohol (čokoladni grici, ogled primatov Tarsier in kitovcev) Bohola se drzi majhen otok Panglao, ki ima lepe plaze, od tam pa z letalom na Palawan (imas povezave tako z Cebuja, kot Bohola) kombinacaja Port Princesa - Sabang, Port Barton, El Nido in potem nazaj v Manilo.
 

potnik

Pripravnik
5. jul 2011
245
0
16
hmm, zdaj gledam ta Palawan. V bližini letališča ni kaj dosti, za vse se je potrebno peljat še kar daleč in potem še na kakšen majhen otoček v bližini. Kot omenjeno, iščeva predvsem lepe plaže
smile-1.gif

V bližini Cebuja sem našel Panglao otoček - obstaja kaj podobnega na Palawanu? (v bližini letališča, max 2-3 uri vožnje stran)
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Ja, Azija se draži, ker nam standard stagnira
frown-1.gif
.

Sam za jesen 2014 načrtujem 1-letno potovanje po Aziji, ker mislim da je "skrajni" čas, preden bo za nas tja hodit predrago ...

Jaz sem na Tajskem za potovanje kuril 1k € na mesec, pri "stagnaciji" pa 500-600 eur, torej 1 mesečni najem flata/hiše ipd. se pozna zelo.

LP,
PIC