Prestigio MultiPhone, prihaja.

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.352
244
63
Koliko pa zdrži baterija? Na koliko časa se jo polno ob "normalni" porabi?
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.826
2.573
113
Za reklamiranje se zmeni s tem..

https://www.alter.si/tabla/showprofile.php?Cat=&User=2&page=2&what=showmembers

Hint: Za ceno pod 500€ se sploh ne pogovarja
tongue-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.420
717
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Vivifix pravi:

... Telefonček prišel hitro, odziven prodajalec, mi je pomagal pri nastavitvah, skratka ni da ni.

Si ga res kupil in poslal samemu sebi in si celo sam sebi pomagal pri nastavitvah?
hysterical-1.gif


Ce kaj ne maram, je to prikrito oglasevanje....
uf-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Admin - umakni to samo reklamo

Imam P4300, zadeva po prvem nesrečnem telefonu, ki je nekaj štrajkal (mi ga uvoznik zamenjal z novim brez problema in pohvalno zelo hitro), deluje zelo spodobno. Baterija mi zdrzi cca 2 dni (2 dan zvečer je že zelo boga), pa imam kar dosti pogovorov in date (WiFi, 3G). je pa res da dato in wifi ugasnem ko je ne rabim. Pri samih klicih lepo deluje izbor katera kartica, če na eni številki govoriš si na drugi številki NEDOSEGLJIV - mogoče tole malo večji bug. Pogrešam tudi urnik za profile za upravljanje z SIM karticami. Recimo, da se mi SIM2 avtomatsko vključi/izkljuci ob določeni uri. WiFi hiter (se mi zdi da hitrejši kot pri HTC Sensation). V osnovi ima samo 3 ekrane, kar se pa da rešiti z trgovino. Google play deluje bp. Ekran solidno viden, tudi na soncu, čeprav ga nastavitev svetlobe na avtomatsko včasih malo heca. Tako da sem dal osvetlitev na max in tudi na soncu dobro vidno. Tudi fotke kar ok, mogoče malo slabše ob slabih svetlobnih pogojih, pa saj od male leče ne gre prilčakovati vrhunskih slik. BT za prenos MP3 in fotk deluje spodobno hitro. Meni osebno za ta denar dober nakup v prosti prodaji brez vezave. El
 

Vivifix

Zelenc'
4. nov 2012
2
0
1
No, da ne boste preveč pametovali tukaj. Napisal sem svoje mnenje. Očitno je nekaterim to trp v peti, zato sem ga pobrisal. Škoda, da se na takšen način ustvarja neko javno mnenje tukaj na forumu.
Sam z omenjenim podjetjem nimam nobene povezave. Tudi nevem kako se je zapis z mojim nickom znašel v povezavi z direktorjem omenjenega podjetja. Sem odprl link, pa očitno ta uporabnik ne obstaja. Kakorkoli je že to nastalo, močno upam, da ni to plod koga, ki bi rad zjebal določene ljudi oz. firme.
Svoje mnenje bom pa pač raje zdrževal zase in sam užival v stvareh, ki so mu kul....
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
A se ti ne zdi, da bi šlo v primeru naključja za možnosti zadetka sedmice?

1. uporabnik, ki je naredil račun samo za reklamiranje (upam stavit, da ta nick ne bo več aktiven)
2. google najde uporabnika vivifix s imenom Matjaž Gerčar (niti nick niti priimek nista pogosta)
3. Matjaž Gerčar je lastnik trgovine Pozor 360, ki prodaja Prestigio izdelke

Mi poveš številke za loto?
 

Shaban

Fizikalc
14. apr 2010
1.001
1
36
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
A se ti ne zdi, da bi šlo v primeru naključja za možnosti zadetka sedmice?

1. uporabnik, ki je naredil račun samo za reklamiranje (upam stavit, da ta nick ne bo več aktiven)
2. google najde uporabnika vivifix s imenom Matjaž Gerčar (niti nick niti priimek nista pogosta)
3. Matjaž Gerčar je lastnik trgovine Pozor 360, ki prodaja Prestigio izdelke

Mi poveš številke za loto?
OFF: Če bo kj frej boš v igri 100%
evil.gif



ON: Sm gledu te zadeve v BB in ne zgledajo slabo.
Bi blo pa zanimivo če jih bodo ponudili za 1€ ob vezavah kakšna povpraševanja bi bila takrat.
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
In mogoče kdo ve, bo kaj ovitkov za ta telefon? Bo poskrbljeno za kasnejše nadgradnje?
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Ovitek nek univerzalni sem kupil v Sparu na Viču (un GSM prodajalec)...paše v isti žakelček kot S3. Nadrgadnja - prva je že bila, ko sem vključil GSM in sel preverjat za nov FW in sem ga poinstaliral, Glede na izkušnje iz Prestigio tablice, kjer FW pride parkrat na leto, mislim da bo pri GSMju isto