Prestigio MultiPhone, prihaja.

JosipBroz

Fizikalc
10. sep 2007
1.324
0
36
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
Ti bi se ISTOČASNO pogovarjal na obeh linijah?
17758-icon_confused.gif


Meni je dovolj, da sem dosegljiv na obeh številkah.
zmaga.gif

Če se na eni pogovarjam pa valda ne bom govoril še na drugi številki...
rolleyes-1.gif
Nisi me razumel. Očitno še nisi imel telefona z dvema SIM karticama.
Kaj je glavna fora teh telefonov? Zame (uporabljam jih že nekaj let) je to dosegljivost na obe kartici HKRATI. To pomeni, da ko se pogovarjam po eni kartici, sem še vedno dosegljiv na drugi. V slušalki slišim pisk, ki me opozarja, da me nekdo kliče na drugo številko. In z gumbom ob strani lahko preklapljam med obema pogovoroma (enega vedno daš na čakanje).
Res je, kot je nekdo že ugotovil, imajo to Samsungi (pa ne vsi).
Seveda vsak daje prednost kakšni drugi funkciji, ampak zame je ta najpomembnejša. Kaj ti pomagata dve kartici, če se pogovarjaš po eni, nekdo pa te kliče na drugo in dobi odgovor: številka trenutno ni dosegljiva?
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Ker sem smatral, da če bo na voljo pri operaterju, bo na voljo z vezavo. Drugače ne vidim smisla zakaj bi bil ponujen operaterju, če je na voljo v prosti prodaji.
 

mimika

Pripravnik
8. feb 2008
703
0
16
Tisti, ki si lastite MultiPhone 4040 ali 4300 - lahko malo potestirate GPS sprejem (v kakšni navigaciji). Ker ti kitajski mtk6575 telefoni so bili tudi meni zanimivi kakšne pol leta nazaj, a so se uporabniki na veliko pritoževali nad baterijo in počasnim gps lockom oz. izgubo GPS signala. Sicer je sedaj zunaj že mtk6577, ki za isto ceno ponuja cca 2x hitrejši cpu, vendar, če so porihtali mtk6575, potem bi lahko bil to čisto ok nakup...
 

dobovsek

Fizikalc
27. nov 2008
1.121
1
36
Citat:
Uporabnik JosipBroz pravi:
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
Ti bi se ISTOČASNO pogovarjal na obeh linijah?
17758-icon_confused.gif


Meni je dovolj, da sem dosegljiv na obeh številkah.
zmaga.gif

Če se na eni pogovarjam pa valda ne bom govoril še na drugi številki...
rolleyes-1.gif
Nisi me razumel. Očitno še nisi imel telefona z dvema SIM karticama.
Kaj je glavna fora teh telefonov? Zame (uporabljam jih že nekaj let) je to dosegljivost na obe kartici HKRATI. To pomeni, da ko se pogovarjam po eni kartici, sem še vedno dosegljiv na drugi. V slušalki slišim pisk, ki me opozarja, da me nekdo kliče na drugo številko. In z gumbom ob strani lahko preklapljam med obema pogovoroma (enega vedno daš na čakanje).
Res je, kot je nekdo že ugotovil, imajo to Samsungi (pa ne vsi).
Seveda vsak daje prednost kakšni drugi funkciji, ampak zame je ta najpomembnejša. Kaj ti pomagata dve kartici, če se pogovarjaš po eni, nekdo pa te kliče na drugo in dobi odgovor: številka trenutno ni dosegljiva?

zmaga.gif

467716-post_slo.gif
 

JosipBroz

Fizikalc
10. sep 2007
1.324
0
36
Citat:
Uporabnik netko pravi:
da ne bo pomote in napačnih interpretacij - iz asbisa sem jaz
Danes sem bil v Qlandiji v Novem mestu. Mislim, da imate vi (če se motim me popravi) stojnico, kjer predstavlajte nekaj laptopov in drugih reči. Pred stojnico pa ogromen plakat s temi novimi telefoni. Prav lepo zgledajo na sliki. Potem pa eno veliko razočaranje na stojnici. Telefonov sploh nimate!!! Pa se greste neko promocijo. Jao, jao. Punce na stojnici so me napotile v Big Bang, češ da jih imajo tam.
Ampak tam so lepo zaklenjeni v vitrini, s praznimi baterijami, prodajalec bi si pa verjetno raje zvrtal luknjo v koleno, kot pa pripravil telefon za preizkus.
Skratka, če se greste neko promocijo, bi človek pričakoval, da imate na stojnici nekaj telefonov, ki so pripravljeni za uporabo in jih tisti, ki jih to zanima, lahko malo stestirajo.
Velika škoda, kajti stojnica je na najbolj frekventni lokaciji, zraven sta še stojnici od Nikona in Samsunga in kar nekaj tehno frikov je preizkušalo njihove zadeve. Na žalost vaših telefonov niso mogli.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.838
2.579
113
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Kaj je sedaj boljše, če odštejemo 2 sim kartici?

http://www.mobisvet.si/alcatel/alcatel-one-touch-995-white.html

No malo drugače..

Kater procesor je boljši?

ARM Cortex A9 ali Qualcomm MSM8255T

Kaj so ene čudne znamke začele prihajat... v tem segmentu.
13.gif


Pa še oblika je dobra, no vsaj za mene ki nimam okusa... (slaba baterija, slab mikrofon in zvočnik, torej odpade )

http://www.mobisvet.si/panasonic/panasonic-eluga-black.html

Ta mobi svet je tudi ukinil vse blackberry-je pa podobno kramo, pol zadev je nedobavljivih, windows phonov ni....

Čudno...
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.618
208
63
Kranj
Tito: zakaj nisi šel v Comshop NM pa naj ti tam malo pokažejo...jaz v lescah bi z veseljem, saj še mene zanima.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.372
981
113
Titograd
@ jtfc: glede na to da je kao vodoodporen, je pravi lepotec v tem segmentu
smile-1.gif
malo me spominja na SonyEricssone. Za tolk mali denar pa tudi precej soliden.