Prestigio MultiPhone 4500 duo

AsB

Zelenc'
30. apr 2013
15
0
1
takšna opozorila so dobrodošla, Alioth hvala. datoteke dodaja na strani uvoznikov proizvajalec sam - že preverjamo, če bi lahko v navodilih natančneje specificiral katero datoteko je treba naložiti.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
retro: rabim firmware zip od 1.0.24 za belega.....preko OTA jamra.

našel.
 
Nazadnje urejeno:

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
pa če ima kdo kaka ekstra navodila za mojo mati? jaz bom drugače rabim dol personov
smile-1.gif
 

Alioth

Pripravnik
8. avg 2007
469
7
18
Citat:
Uporabnik AsB pravi:
takšna opozorila so dobrodošla, Alioth hvala. datoteke dodaja na strani uvoznikov proizvajalec sam - že preverjamo, če bi lahko v navodilih natančneje specificiral katero datoteko je treba naložiti.

Kot zgleda, so že popravili:
PAP4500DUO_from_v1.0.12-to_v.1.0.14.zip 30-Apr-2013 12:08 331810323
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
beli 4500:

Testiranje trenutnega modela PAP4500T s FW 1.0.18, priporočamo varnostno kopijo telefona. Čeprav je na približno 50 poskusov na štirih telefonov dobim podatke nisem prišel in niti si ne bi bilo mogoče :)

Namestitev CWM:
Prvi Telefon ne pustite, da leži nekje v bližini boste potrebovali.
Drugi Prenesite datoteko in ga razširi. http://uloz.to/x8MnaGh/pap4500t-recovery-flash-zip geslo: Teck
3. Odprite upravitelja naprav v računalniku, odstranite baterijo, da izklopite telefon in priključite kabel v računalnik za nekaj časa, je nova naprava (MT65xx preloader), desno kliknite gonilnik posodobitev (če 2x klikni levo, da odprete informacije o napravi in ​​izberite Posodobi gonilnik) in ročno namestite gonilnik "MediaTek preloader USB VCOM Port" iz Vozniki glede na svojo različico operacijskega sistema Windows (testiran na XP in Win7 32bit in 64bit) - Če je bil prej si ne bo izključite telefon in ga znova povezati, ponovno ujeli trenutek na napravi.
4. Izključite telefon in začnite Flash_tool.exe
5. Z desno tipko miške kliknite raztreseni natovarjanju in nastaviti pot do imenika / PAP4500T oživitev CWM/MT6577_Android_scatter_emmc.txt in pustite odprta.
6. V ikono meniju kliknete na prenos in poznejša YES želite nadaljevati.
7. Povežite telefon izklopljen - začne svojo prenos regres za vaš telefon. Zdaj se lahko zgodi dvoje; končnice bo prenos okno z zelenim krogom. Druga varianta, ali pa prvo prenesete in namestite računalnik zažene samo po sebi še en voznik "MediaTek DA USB VCOM vrat" in bliskavico Program koristi. Ne skrbi, samo izključite telefon, odstranite baterijo za nekaj sekund, bo šel nazaj in znova kliknite, da znova naložite, kliknite YES povezati telefon izklopljen. Ted bi prišli Melo uspešno okrevanje po telefonu in potrdite zeleni prstan v novem oknu.
8.Odpojte odstranite kabel iz telefona / Tuck svetilko in držite VOL + in energije, in ste v CWM okrevanje.

Koren:
Prvi V korenski mapi je datoteka-v1.04.zip Supers ki upload na pomnilniško kartico ali telefon.
Drugi Začnite okrevanje in izberite "namestite zip od sdcard" in nato izberite mesto, kamor želite datoteko namestiti odvisna glede na lokacijo "iz sdcard" ali "iz notranjega sdcard" boste našli naštete datoteko in pritisnite moči.
3. izberite reboot sistema

To je vse. :)

edit: Davnega leta okrevanja origami, če je potrebno:
Pristop, kakor tudi z CWM le mesto za CWM Recovery mapo preusmerjen na oživitev Origo. Preostali postopek je enak. Na telefonu zaženete aplikacijo in podatkovnih Supers nastavitve odstraniti korenine.

THNX:
Milda2000 za CWM okrevanje
Atlet69 za Supers-v1.04.zip

GOOGLE TRANSLATE
smile-1.gif
 

TheBizz

Pripravnik
7. mar 2011
578
0
16
Retro pa imas posodobitev na voljo v telefonu? Sam moram najprej na vmesni update naloziti, tako da niti ne vidim ce je na voljo najnovejsi (v telefonu). Odlašam zaradi morebitne izgube vseh stvari (ce pri backupu kaj zafrknem). :)
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Ravno to je govora da preko OTA še ni posodobitve, ostalo dobiš le v prenosu preko teh programov, sam bom raje počakal posodobitev preko OTA izgubiš pa po posodobitvi itak vse podatke na telefonu-.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
original ovitek je smotan, ideje? ebay?

pa sinhronizacija fb slik z stiki?
 
Nazadnje urejeno:

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Na svojih dveh prestigih sem poizkusil kako bi delovalo da bi preusmeril klice iz kartice dve na kartico 1 ko na tej kartici poteka pogovor na drugi pa prihaja klic. na obeh 4300 duo in 4500 duo preusmeritev deluje in dobivaš signal o klicu, torej je kartica 2 aktivna in nima za klicatelja na 2 sim znak zasedenosti, isto poteka v obratni smeri iz sim 1 na sim 2, treba je v nastavitvakh urediti preusmeritev klica in ni problema z nedosegljivostjo 1 ali 2 sim.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
je matka prej 2 uri rihtala preko google.com/contacts itd....uštimala v nulo....samo še slike poštima za fb in je poštimano.
 

hinko

Pripravnik
22. jan 2013
222
0
16
Sem namestil posodobitev in ni nekaj posebnega. Dobili smo slovensko tipkovnico, snemanje videa v full HD (ne vem ali je zaradi kartice 14 fps ali je to normalno, uporabljam Class 4), nekaj novih programov, ob premiku telefona v lezeci polozaj se zazene program Media 3D (vreme, galerija itd, ce je opcija vklopljena v Prikaz), Caller ID deluje (koncno), FTP BT deluje (koncno). Na voljo je tudi varcevanje z energijo (upocasni se procesor ob neuporabi). SIP klienta ni vec, ali pa ga ne najdem (prebrskal vse, pa se hudic ne pojavi). Zaenkrat je to vse kar sem odkril, verjamem da je se marsikaj novega, pa o tem naslednjic ko odkrijem.
 
Nazadnje urejeno:

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Tudi uporabniki po nekaterih drugih forumih predvsem južno od nas niso preveč navdušeni bom raje počakal uradno posodobitev preko OTA serverja s sedanjim delovanjem ki je brez problema sem zadovoljen, opazill pa sem probleme z rotacijo displeje in če so moje ugotovitve točne nastane problem z rotacijo ko snemaš z kamero, to sem sedaj opazil že dvakrat kajti prej na to nisem polagal pozornost, ko snemam z kamero in pozneje želim uporavbiti telefon v drugem položaju ta več na rotacijo ne reagira, rešitev je v ugasnjenem telefonu in za nekaj sekund odstraniti baterijo po ponovnem zagonu rotacija dela brez problema.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
To je nekaj mnenj v mob.com --Hrvaški .
Gogle prevod.
Vedran:
2013/05/01 ob 12:49

Je to v redu dol navodila za ročno posodobitev?
Sprašujem zato, ker sem začel tretji in 4 ni za igrati. : (
Kaj sem se potrudil, kolikor je prvi korak, nato kopirajte "update.zip" datoteko ... in jo poskušal na kartici SD in notranjega pomnilnika, vendar v nobenem primeru ne bo zgodilo, točko 2
To lahko vključite normalno (?)
Ali boste morda morali čakati dlje, da se pojavi zeleni robot ... sem čakala vsaj 2min.

Tu so koraki, da opravljajo morate posodobiti vaše naprave.
Prvi Kopiranje update.zip datoteko na kartico SD ali notranji pomnilnik
2. Pritisnite in držite gumb za vklop, da izklopite napravo
3. Pritisnete in držite Volume + tipko in pritisnete in spustite gumb POWER
4. Počakajte, da se prikaže zelena robot
5. Pritisnite Home gumb senzor
6. Krmarjenje z Volume + in glasnosti gumbi za "Uporabi posodobitev iz sdcard" dnevnega menija in ga aktivirate s pritiskom
Gumb senzor MENI
7. Krmarjenje z Volume + in glasnosti gumbi za posodobitev ZIP datoteko in jo izberite s pritiskom na senzor
MENU
8. Potem bi se postopek posodabljanja končan "Namesti iz sdcard popolnega" - pritisnite "Reboot sistema zdaj" s pritiskom
MENU senzor.
Svedri:
2013/05/01 ob 12:58

Medtem ko je vse za mano z gumbom za mobilne Lock, držite Volume + vso pot, dokler ga ne more videti zelenega robota (Lock tipko javnost takoj, ko je telefon v tihem načinu). Ni druge. To mora delovati.
Mark:
2013/05/01 ob 14:54

@ Vedran sem tudi utrpela škodo v obnovo, ne vem htilo najprej naučiti od nekaj časa trudijo, nato pa zapleta, je neomajen, vse + gumb, medtem ko držite glasnosti.
Vedran:
2013/05/01 ob 16:56

@ Mark ... sem še vedno uspelo priti v načinu predelave, in zakaj ne bi takoj, ne vem ... sem povzel opis pomembnih podrobnostih konec, in mislim, da ima nekaj opraviti s tem.
smile-1.gif


Torej, tukaj je delal, čeprav vsem hvala za nasvet tukaj Bursa
smile-1.gif
: '(

Po mojem opazovanju bi vsi videli in dokazano paket kaj takega.
1.Skinuti to in izvleči iz njega, "update.zip" na SD kartici v mapi kot "prenos".
http://yf.value4it.com/Service_Files/Smartphones/PAP4500/PAP4500DUO_from_v1.0.12-to_v.1.0.14.zip
2.Ugasiti mob vso pot skozi gumb za vklop in izbrano funkcijo "Power OFF / off« in počakajte, da vibrira, kaj se zgodi potem ko se izklopi zaslon ... in morda celo boljša možnost je, da odstranite baterijo in ga vrniti.
wink-1.gif

3.Pritisnuti ključ (in jo držite) VOLUME + in ga vžgejo s tipko POWER, ki prav tako drži, dokler se ne vibrira ... potem je obvezno za javnost.
4.Following, da bi morale biti robota, ki ima rdeč trikotnik ... z gumbom Domov za vstop v način za obnovitev sistema menija.
5.tipkama VOLUME "+" in "-" hoja meni in tipko (levo od doma) izberete želeni
6.tom način, da bi našli datoteko "update.zip", ki je prav tako potekal na gumb MENU ... počakati nekaj časa, da se stvari razpakirati.
7.kada je povedal, da je skoraj v meniju izberite "odmevajoč sistem zdaj" in po ponovnem zagonu imajo Jelly Bean.
smile-1.gif

Jure:
2013/05/01 ob 19:21

Ali kdo ve, če je nekje za prenos izvirnik (fotografije) rom, kaj prihaja s prvim (1GHz) različici?
Svedri:
2013/05/01 ob 19:33

George, zakaj si nazaj? Saj ni zaradi teh ikon?
smile-1.gif

Bil je povezava v tej pošti Prescott na XDA, vendar pa je bil odstranjen. Zdaj obstajajo samo verzije 3-5 : (
Našel sem svoj stari non-updateana copy-paste na drugem mestu:
http://dl.dropbox.com/u/36794394/PAP4500DUO-stock_1.0.12_signed.zip
( http://androidforum.sk/upravene-rom/prestigio-multiphone-4500-duo-t3277.html )
Torej to ni prvič, da prvi rom z 1.0.8, vendar 1.0.12 + koren. Ampak vse ostalo je stalež.
Jure:
2013/05/01 ob 20:05

Svedri, najlepša hvala za link ... Ali to za okrevanje po meri?
Oh, ne bom (še) ni vrnil, je to samo me je prosil, da ga očistite najde v rezervi.
Svedri:
2013/05/01 ob 21:41

Nisem prepričan, ampak jaz bi rekel, da si ne bi smeli. Strganje zgornjo povezavo preko Google translate, mogoče piše tam.
Jure:
2013/05/01 ob 22:07

Zdi se, da je okrevanje po meri.

Kdo bi rootat ta JB?
Poskušal sem z nekaj različic Root_with_Restore_by_Bin4ry vendar ne gre.
Brkoni:
2013/02/05 ob 08:29

@ Jure
Tukaj so navodila, kako navijati:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1982587
Tukaj v češčini s povezavo za prenos programa
http://androidforum.cz/pro-pap4500t-dc-1-2ghz-s-jb-4-1-1-t38976.html

Še vedno ne koeksistence, zaporedje ver na "T" modelov je od V18 do V24. In to je "stop" na 12.
:) Na koncu, mislim, da to Prescott ver najboljše.
Pozdrav
Brkoni:
2013/02/05 ob 11:18

Ups sem mislil V 14.