Prestigio MultiPhone 4500 duo

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Saj res , najdejo se tudi taki tipi kot si ti--najedniki--
Sicer ti pa priporočam da se v bodoče za vse probleme ki jih imaš s telefonom obrneš na pooblaščen servis kjer ti bojo prijazno svetovali in ti dali pravilne nasvete, vse boš dobil iz prve roke in ti ne bo potrebno spamati teme.!
1761682-disp03.jpg
 

Priponke

  • 1761682-disp03.jpg
    1761682-disp03.jpg
    38,1 KB · Ogledi: 194
Nazadnje urejeno:

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.194
701
113
Če še nisi ugotovil naj bi se v tej rubriki samo pohvalno govorilo o Prestigio-tu in njegovih izdelkih. Vsaka kritika bo obravnavana kot spam.

bonk.gif


Drugače pa tudi nasvet od mene. Preidi od besed k dejanjem. In nauči se kakšen pregovor, kot naprimer : nisem tako bogat da bi lahko kupoval poceni.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Nikoli nisem nobenega prepričeval da naj se govori jo o tem in drugih izdelkih Prestigio samo pohvalno, debata je debata in se naj zapišejo stvari tako kot je, vendar se dogaja to da so vsi dobronamerni nasveti sprejeti kot nemogoči in ne odpravijo napake poskus kako bi se dalo rešiti problem je sprejet kot nerešljiv, kaj torej ostane tistemu ki hoče rešiti problem z nastavitvami ali kom drugim v telefonu da napiše; retro -ti ne veš nič, tvoji nasveti so neuporabni, ---pa še tako se lahko trudiš bo vsak nasvet za vas ki mislite da ste kupili niskocenovni neuporabni telefon-neuporaben, zato pišete da problemi niso rešljivi telefoni za nič , firma za nič, pa prosim vas lepo, sam uporabljam kar nekaj izdelkov Prestigio, od tablice do navigacije in dveh telefonov in nimam toliko problemov oz, tudi sam poiskušam najti rešitev in ne obsojam ne izdelka in ne osebe z katero komuniciram za to da ni vse ok.

Na koncu se vprašam, VAM JE NEKATERIM SPLOH DO NASVETOV, ?
 

Sergio81

Fizikalc
29. jul 2007
1.651
0
36
V oblakih
A ti to o JB 4.2, ker meni samo tisto nadgradnjo ponuja, ki je bila zunaj že kmalu po izidu telefona?
Še to me zanima za back up vsega se uporabi kater od namenskih programov, a je tisto v telefonu OK (še nikoli nadgrajeval in nimam pojma)?
frown-1.gif
 

hinko

Pripravnik
22. jan 2013
222
0
16
Pa se je kateri ze poigral s to posodobitvijo? Deluje samo na novejsih 1.2G ali na prvih 1G? Lahko bi se oglasil se kaksen predstavnik Asbisa, da ne bomo predolgo cakali na obljubljen update.
 

TheBizz

Pripravnik
7. mar 2011
578
0
16
Sergio81 na 4.1. Tisto prejšnjo nadgradnjo ponuja, ker je potrebno najprej naložiti tisto in potem najnovejšo (baje). Tudi sam še gruntam kako najučinkoviteje zrihtati backup, preden se lotim nadgradnje
smile-1.gif


lp
 

Alioth

Pripravnik
8. avg 2007
469
7
18
Pa ti jo ponuja prek OTA? Meni je ne, recovery mi jo pa tudi noče instalirati:

Android system recovery <3e>
apply update from sdcard -> update.zip
-- Install /sdcard ...
E:signature verification failed
Signature verification failed
Instalation aborted.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
meni na belemu ponudi en update, pa potem dam download pa zajamra nekaj glede sd kartice, čemu?
 

Alioth

Pripravnik
8. avg 2007
469
7
18
Da odgovorim sam sebi. Končno mi je uspelo na starem črnem 4500 namestiti JB 4.1.1.
Problem je v tem, da so 'mojstri' pri Prestigio dvakrat zapakirali datoteko update.zip. Torej, v PAP4500DUO_from_v1.0.12-to_v.1.0.14 je update.zip in v tem update.zip je šele pravi update.zip. S tem zadnjim gre namestitev BP.
In za kar sem čakal 3 mesece: Caller ID issue fixed!!! Prikaz klicočega zdaj končno dela.

PS: Od "prekmurske podružnice" za Prestigio nisem do sedaj dobil nobene uporabne informacije, samo spam.
 
Nazadnje urejeno:

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Alioth, @JB4.1.1 je bil dan na svetlo nekateri so ga že dobili nekateri ne , 1.0.12 sem imel posodobljeno že kar nekaj časa nazaj oz 6,2.2013 ,Končno pa kaj imam jas pri vsej tej posodobiitvi, ko dobiš preko OTA ga boš uradno imel na telefonu vse ostalo delaš na svojo roko
Še enkrat ti svetujem da v bodoče iščeš nasvete po drugih forumih ker očitno je ta forum za tebe neuporaben , tvoje spamanje po drugih forumih mi je tudi znano in ker nikjer nisi prejel odgovore si našel mene da me lahko podjebavaš.
vsej to je dobro da ni več takih pacijentov kot si ti .

Z moje strani si --IGNORE--
 

Alioth

Pripravnik
8. avg 2007
469
7
18
Posodobitev, ki je ponujena na Prestigio Tech podpori je prav tako uradna kot tista prek OTA, da se ne bo kdo ustrašil.
 

AsB

Zelenc'
30. apr 2013
15
0
1
Zdravo,

nadgradnja na 4.1 za 1Ghz model 4500 se nahaja na spletni strani, trenutno ni mogoča preko OTE.

Posodobitve in odpravljene napake:

PAP4500DUO.20130418.v1.0.14 (ALL USER DATA IS ERASING)

1. Update version Android 4.1 JB
2. Wi-Fi Direct
3. Updated Office Suite
4. Skype issues fixed
5. APN/SPNs updated
6. Caller ID issue fixed
7. Second SIM connection issue fixed

lp