Prenočišče v bližini Livorna

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Poleti je predvidena Sardinija, povratek na celino v petek zvečer, nato bi nekje v bližini Livorna (OK, max do 30 minut vožnje od pristanišča) prespali in soboto preživeli v Toskani.
Ali ima kdo izkušnje s kakim ugodnim prenočiščem v bližini Livorna?
 

Zetor5011

Fizikalc
14. dec 2010
639
28
28
zame se je boljš obneslo vzeti trajekt od polnoči do zjutraj & kabino => izgubiš še najmanj časa. V obe smeri...
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Marina di Pisa

tu sem jaz bil, je veliko možnosti za prespat, sem pa kar preko bookinga vzel

imajo tudi dobre oštarije za normalne denarje
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Kot so ti ze ostali napisali...severno od Livorna ob obali imas polno kampov in ostalih prenocitvenih kapacitet.

LP
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
KSZ:
Za tisto malo kabino na trajektu (ki je mimogrede že kar bolno drag) hočejo 100 EUR. Za ta denar dobim normalno sobo z normalnimi posteljami, pa še zajtrk je zraven.
Kamp ne pride v poštev, ker ne bom imel s sabo nobene kamping opreme.
V mislih sem imel predvsem kako že na lastni koži preizkušeno zadevo (hotel, motel, b&b). Booking.com moram pa še preklikat.
 

Bakki33

Fizikalc
8. dec 2007
421
66
28
Ni treba vzet kabine... prihraniš € če spiš na tleh na enem od hodnikov ladje ali na kakšni klopci, sedežu... ni problem za eno noč... preizkušeno
smile-1.gif


Aja... vzameš pa nočno vožnjo, odhod okoli 23.30 in si zjutraj v Livornu. Enako iz Livorna na Sardinijo...
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Vem, vem, sem to že počel, ampak se stvari nekoliko spremenijo, ko imaš s sabo dveletnega otroka.
Ne bo spal on, kar pomeni, da ne bom spal jaz in bomo zjutraj vsi skupaj zelo "dobre" volje.
smile-1.gif
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Kot sem ti ze napisal...obala severno od Livorna je namenjena za turiste, tako da je tam ogromno nastanitvenih moznosti in definitivno najboljsa lokacija za iskanje prenocitve. Najceneje pa bo preko booking.com. Ce pa ne bos gledal za vsak evro, pa lahko pogledas za kak Agriturismo = turisticna kmetija. Sam to bo definitivno med drazjimi variantami. Vsaj kolikor sem sam spraseval.

LP
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Sem potem zabukiral kar hišico v kampu Torre Pendente v Pisi. Ker bomo štirje, je cena na glavo kar OK.
Zaenkrat so bili zelo prijazni, nobenega problema zaradi poznega prihoda in še nekaj drugih malenkosti, pa še Piazza dei Miracoli je samo slab kilometer stran.