predlog za star dizel karavan

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
36.139
18.872
113
Pregovorno gledano je ostalo good2go :cheer:

P.S. Po 3 lastne avtomobile sem šel čez Trojane in naprej ampak tega ne okol govort
 

packon

Pripravnik
7. maj 2015
96
9
8
Jaz se z rusko klimo in delno pokvarjeno mašino peljem po avto samo po dolenjskih cestah. Ne bi več tvegal da se zarad slabega sesalnega kolektorja lučka posveti na AC...sploh po tej vročini.

Ford Focus 1.0 EcoBoost Titanium, L 2015, 180000 km prevoženih, 5500€?
To je vredu avto?
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N

packon

Pripravnik
7. maj 2015
96
9
8
Najbrž ne.. UI pove da so možne večje okvare na motorju:
Glavne in najbolj kritične tovarniške napake motorja 1.0 EcoBoost (ki so mu vozniki zaradi okvar nadeli vzdevek "EcoBoom") so povezane z razpadanjem jermena v oljni kopeli, puščanjem hladilnega sistema in zgodnjimi odpovedmi turbopolnilnika.
 

Samo Svoj

Guru
27. jan 2022
10.675
5.112
113
Upam trditi, da za UI/AI ne obstaja avto, da ne bi našla 1000 napak in odgovorov proti nakupu, pa vendar se avti večinoma vozijo brez težav.

Ne sledim čisto kaj iščeš, ampak če najdeš Citroen C5 z 2.0 dizlom imaš praktično neuničljiv avto.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
45.724
6.044
113
Jaz se z rusko klimo in delno pokvarjeno mašino peljem po avto samo po dolenjskih cestah. Ne bi več tvegal da se zarad slabega sesalnega kolektorja lučka posveti na AC...sploh po tej vročini.

Ford Focus 1.0 EcoBoost Titanium, L 2015, 180000 km prevoženih, 5500€?
To je vredu avto?

Ti se upaš z lučko vozit po rajonu bakromobila...ne upaš pa na AC....

Zapomni si.....vse kar ima jermen ventilov v olju se pač ne dotikaš....da ne boš ECO Busted nakoncu.....