Povabilo - 1657 m/nm

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Si ti en morron. Kje sm pa napisala da sm bla na SVOJI poroki... Ma dej no, pejt spat. Itak bojo dons modi ponorel k bojo vidl tale najin štrikanje...
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
ja vem,
enkart si mi ze namignala, da to ni vredu,

sam zdej sn pepek in se mi tu patam kaj skoz prste pogleda
cheer.gif
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Vsaj 1x se vzdrži svojih neprimernih komentarjev...

Zakaj?

Zato: Naj že na začetku poudarim, da tisti, ki niste pripravljeni iti, ne potrebujete sodelovat v tem topicu
Pa pohod in poroka nimata nič skupnega. Tako da, zavoljo drugih uporabnikov...
wink-1.gif
 

vacant

Pripravnik
13. okt 2008
250
0
16
slovenija
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Vsaj 1x se vzdrži svojih neprimernih komentarjev...

Zakaj?

Zato: Naj že na začetku poudarim, da tisti, ki niste pripravljeni iti, ne potrebujete sodelovat v tem topicu
Pa pohod in poroka nimata nič skupnega. Tako da, zavoljo drugih uporabnikov...
wink-1.gif

467716-post_slo.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Lahko bi jih tudi preventivno zbrcal "napolje".
10.gif


ONTOPIC:
Seveda sem za Roblek, že štiri tedne nisem šel v nobeno višino (peš), samo ta napovedani vikend ne morem (neki neodložljivi žuri pa to). Kdaj kasneje pa lahko.
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Hvala, Ovca !!!

Keber, Rainbow, (in ostali, ki imate težave s predlaganim datumom): prvi predlagani datum zaradi vajinih ter tudi Notranjčevih težav bom že kar danes prestavil, ker je drug teden cel teden slabo vreme, pa še, da vama omogočim, da se bosta lahkopridružila. Saj vesta: sta izredno dobrodošla. Kot seveda tudi Notranjc
cheer.gif
(ostali).

Najbolje, da najprej zberemo kandidate, pa se potem zmenimo za datum, anede? Tko bo bolj prav ...
cheer.gif


lp
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
noker, hvala za vabilo, tokrat bom odklonila. gojzrji razpadli in mi še ni uspelo novih kupit. v supergah pa lih nebi lazla kam po tem snegu. nej pa kdo javi ko se zakotalite proti dolini, bi se z veseljem pridružla na čaju... :p