Postroj v Kočevski Reki - Janševa 'vojska'?

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Bravo lanos !!! Upam,da ti je ostalo še kaj energije,ker jaz sem brez upanja jim ni pomoči.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Bravo lanos !!! Upam,da ti je ostalo še kaj energije,ker jaz sem brez upanja jim ni pomoči.
A meni tudi ne?
evil.gif
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.653
450
83
Niti ni pomembno kaj piše nekaj procentov pametnjakovičev. Sem splošnega mnenja tistih, ki smo to doživeli. Mislim, da je procent enako mislečih ujema z rezultatom iz pebiscita. Torej, nekaj procentov nergačev, ki so danes glasni,takrat so se pa krili mamicam pod kiklo. Danes so pa najbolj glasni po forumih, kjer se skrivajo za vzdevki.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Katero pa? tazadnjo pravljico, ki jo je imel čas pesniti v zaporu (medtem, ko je vlekel poslansko plačo) ali prejšnje -okopi al kaj so že tiste izmišljotine?
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.653
450
83
knjiga od Janše je "premiki".
Eno je, če je opisano predvojno in vojno delovanje do umika Yu armade iz SLO. In v tej knjigi ni nič več naprej od tega. Drugo je pa kasnejše (politično) delovanje
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Hvala, ampak mi ni..si kar predstavljam, da se je avtor kar videl v vlogi plemenskega poglavarja in neustrašnega bojevnika, kralja II. republike.
wink-1.gif

Tukaj bi se gotovo dobro počutil, je veliko napoleonov, kraljev, kakšen bog se tudi najde.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Snecer je sam priznal, da se je s kolesom (otroškim?) nekaj sukal okrog slovenskih barikad...

Kolesaril sem po Sloveniji, tako je.

Ti si bil že odtrgan od matere
sprasujem se.gif


p.s.
kakšno pasmo psa imaš?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Ne vem, al ste eni sami priseljenci al kdo ste. Slo teritorialce imate za pijance, lutalice po hostah, na forumih ste pa sami borci za pravice internetnih priključkov in vseh današnjih gluposti. Vsi ki omalovažujete takratne dogodke, bodite tolko hrabri in pametni, in pojdite k družinam, ki je nekoga izgubila, vojaku TO, policistu in jim povejte, da je bil pijanec, skrivač,...itd. Prej si zagotovite dobrega zdravnika (samoplačniško seveda) ker škoda socialnega denarja za takšne.
Edino takrat je bila SLO tako enotna, kot še nikoli prej in seveda nikoli več po teh dogotkih. In zakaj? Zaradi takšnih redkih samovšečnežev, pametnjakovičev, ki danes svojo nesposobnost blažijo s tem, da hočejo nekoga drugega prikazat za še večjega nesposobneža. In morda nekoč boste svojo internet herojstvo lahko dokazovali s tem, ko vam bo okol ušes tolklo orožje. Sam sem prepričan, da takrat bo spet vsega kriva druga stran, ki vas je zmotila pri nabijanju po forumih, vojaških igricah.... itd.
Citat:
Meni se zdi, da je bila 10 dnevna vojna zelo draga, še danes plačujemo...
Kaj ti plačuješ?? Vojno???
bonk.gif

Dokaži, da si kupil en samcat metek???

Pojdi ti danes do družin, ki ne morejo nahraniti dece in jim razloži, da je to rezultat "osamosvojiteljev", ki so ugrabili državo.

Ne se brezveze španat in podtikati.

Zagotovo je potrebno spoštovati prav vse, ki so se tedaj izpostavili in prijeli za orožje, ampak na primeren državniški način.

To kar pa Ivan počne, da si lasti neke zasluge za osamosvojitev in sklicuje paravojaške enote, to je pa sramotenje naše države, osamosvojitvenega procesa in ljudi, ki so se tedaj izpostavili.

Torej ne podtikati, še manj pa poveličevati 10 dnevni konflikt v neko epsko bitko, o kateri bo napisana "Iliada".

Dejstvo je, da so ga tudi pili.

Moj keramičar, ki je bil v TO je bil nalit nonstop, tudi po vojni
evil.gif
, dobival je penzijo oziroma dodatek, ki je bil skromen, vendar se ni pritoževal.

Žal se mi pa obrača želodec, ko vidim Ivana, kako uničuje prvovrstno slovensko voljo in odločitev, da gremo na svoje.

To nam želi izmakniti in zlorabiti za pohod na oblast, pri tem pa potvarjati resnico in dejstva iz tistega obdobja.

Kaj dela SUZICA v paravojaški uniformi?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Snecer !!! :
Tole ti je Patriot nastavil par dni nazaj. :

Citat:
Uporabnik patriot pravi:


Kje so bile te maškare leta 1991?

BTW, a ni potrebno biti v cerkvi odkrit?

Že cel teden beremo misli in spomine tebe in sgh-ja. Če ima sgh morda spomine, imaš ti samo misli ...

Prosim, nehaj! Če imaš pamet, nehaj!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja kaj bi rad s fotko povedal. Ne razumem.

Na njej je suzica in duhovnik poleg ostalih.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ti nisi že 27.12.2014 ob 12:11 vedel kaj povedati, zato nam vsaj sedaj prišparaj.
Ko sem pred prbl. 100 leti še hodil v šolo, so nam predstavljali način tvojega izražanja kot "kompulzivno ... nevemkakšno", motnjo. Po domače "osamljenost" .

Torej nehaj. Vsi smo videli in dojeli za kaj se gre, samo ti še tule nabijaš v nedogled in za sklenitev kroga svojih misli porabiš 10 strani foruma. Obenem si pa s tem razdražil pol Slo, ki je bila pa vsekakor udeležena pri vsem skupaj!

Torej nehaj!
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Ne vem, al ste eni sami priseljenci al kdo ste. Slo teritorialce imate za pijance, lutalice po hostah, na forumih ste pa sami borci za pravice internetnih priključkov in vseh današnjih gluposti. Vsi ki omalovažujete takratne dogodke, bodite tolko hrabri in pametni, in pojdite k družinam, ki je nekoga izgubila, vojaku TO, policistu in jim povejte, da je bil pijanec, skrivač,...itd. Prej si zagotovite dobrega zdravnika (samoplačniško seveda) ker škoda socialnega denarja za takšne.
Edino takrat je bila SLO tako enotna, kot še nikoli prej in seveda nikoli več po teh dogotkih. In zakaj? Zaradi takšnih redkih samovšečnežev, pametnjakovičev, ki danes svojo nesposobnost blažijo s tem, da hočejo nekoga drugega prikazat za še večjega nesposobneža. In morda nekoč boste svojo internet herojstvo lahko dokazovali s tem, ko vam bo okol ušes tolklo orožje. Sam sem prepričan, da takrat bo spet vsega kriva druga stran, ki vas je zmotila pri nabijanju po forumih, vojaških igricah.... itd.
Citat:
Meni se zdi, da je bila 10 dnevna vojna zelo draga, še danes plačujemo...
Kaj ti plačuješ?? Vojno???
bonk.gif

Dokaži, da si kupil en samcat metek???

Kaj jaz vem, vprašaj tiste, ki so hodili en teden ven iz hoste. Glede na to bi morali biti partizani še večje face.

Glede na to, da se po pijanm "jurišnku" imenuje vojašnica, imam pa svoje mnenje. Včasih so se po junakih....

Aja, dogotki se piše z d.... če se že imaš za nekega Slovenca...
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Snecer !!! :
Tole ti je Patriot nastavil par dni nazaj. :

Citat:
Uporabnik patriot pravi:


Kje so bile te maškare leta 1991?

BTW, a ni potrebno biti v cerkvi odkrit?

Že cel teden beremo misli in spomine tebe in sgh-ja. Če ima sgh morda spomine, imaš ti samo misli ...

Prosim, nehaj! Če imaš pamet, nehaj!

Koga kurca sem jaz nastavil? Škofa, mizarja al maškare?
bonk.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Ti nisi že 27.12.2014 ob 12:11 vedel kaj povedati, zato nam vsaj sedaj prišparaj.
Ko sem pred prbl. 100 leti še hodil v šolo, so nam predstavljali način tvojega izražanja kot "kompulzivno ... nevemkakšno", motnjo. Po domače "osamljenost" .

Torej nehaj. Vsi smo videli in dojeli za kaj se gre, samo ti še tule nabijaš v nedogled in za sklenitev kroga svojih misli porabiš 10 strani foruma. Obenem si pa s tem razdražil pol Slo, ki je bila pa vsekakor udeležena pri vsem skupaj!

Torej nehaj!

Ne vem, o čem pišeš, ubadaj se s temo in ne z uporabniki. ali sem jaz kaj o tebi pisal? (sploh ne vem kdo si)

In ni razloga, da ne bi pisaliin protestirali, ustavna pravica...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik Snecer pravi:

Ne vem, o čem pišeš, ubadaj se s temo in ne z uporabniki. ali sem jaz kaj o tebi pisal? (sploh ne vem kdo si)

In ni razloga, da ne bi pisaliin protestirali, ustavna pravica...

O da! Ustavna pravica. Pa dolžnost tudi!

Torej se izražaj z odgovornostjo. Tisto, "ki ti jo je Bog v zibelko položil". (če ti jo sploh je!
sprasujem se.gif
)
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Zdej imamo en problem !

Nekateri smo bili vpoklicani in tudi dali svojo glavo na razpolago za samostojnost slovenije,mogoče nekateri manj pa tudi bili so pripravljeni.
Imamo pa tudi nekatere ki niso bili nikoli tam,pa vse vedo na podlagi enga modela,ter pametujejo sto na uro,za povrhu pa še blatijo vse po vrsti ter obračajo zgodovino !
Problem je to,da ta model kr ne neha !
Predlagam,da greš z menoj pa ti pokažem moj življenje v dveh mesecih služenja za slovensko osamosvojitev ! Povedal ti bom tudi kaj smo jedli in pili,na čim smo spali in kje !
Bil sem dvajsetletni fant,medtem ko starši niso vedeli kje sploh sem in ali sem še živ.
In to boš tukaj sral po osamosvojiteljih in vseh takratnih vodjih,ki so vodili vojaške operacije.
Problem je to da pojma nimaš kaj se je dogajalo,pametuješ pa tolk,da še sam sebi ne verjameš !
SRAMOTA !!

TUDI DRUGI TE ŽE PROSIJO DA PRENEHAJ Z TEM OBTOŽEVANJEM KER SI EN VELIK LAŽNIVC !!!!
 
Nazadnje urejeno: