Postroj v Kočevski Reki - Janševa 'vojska'?

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.249
5.532
113
Ksss...kss. Stari!

Upam si stavit lev jaj`c da si pogooglal kaj za vraga je "avgas"
evil.gif
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.631
421
83
Mislim, kaj ti vse potegneš iz naftalina, da bi poskusil dokazat nekaj o čem nobeden ne govori
Hribi pa sedejo. Vem, ampak ne vem če vem, ne bi smel vedet, ker sem po tvoje star... al sem zdej mlad. Sam so te pa res filal v otroštvu, da danes nočeš več nič slišat.
Ti kr "odmaraj". Pa uživaj zravn
lp
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Ksss...kss. Stari!

Upam si stavit lev jaj`c da si pogooglal kaj za vraga je "avgas"
evil.gif

Idi raje dalje kosilnice šraufat, tam ni kaj dosti za zafurat.
hysterical-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Ksss...kss. Stari!

Upam si stavit lev jaj`c da si pogooglal kaj za vraga je "avgas"
evil.gif

Idi raje dalje kosilnice šraufat, tam ni kaj dosti za zafurat.
hysterical-1.gif
Jp..pa malo vozit kombija po avtocestah evrope, pa bo poba mel občutek, kaj so "orožne vaje". brezveze..
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.787
384
83
Vipavska dolina
KSZ

Kam se je spet ta tema pripeljala. BTW ta postroj zame ni vreden NIČ ker vprašanje kaj bi bilo s temi "patrioti" če bi zares zapokalo. Osebno sem bil premlad, da bi bil takrat v prvih vrstah, svojih švoh 7 mesecev sem pa pustil državi in bi šel ponovno, res da samo tiste zadnje mesece, šola nekako mi ni nikdar dišala.
smile-1.gif

Sem pa mnenja da tisti kateri so sodelovali (tko v prvih vrstah) v tej naši desetdnevni vojni (hvala bogu in vsem tistih ki os imeli prste zraven da je trajalo samo toliko in v takšnem stanju kot je), dvomim da bi šel kdo na takšno proslavo. Z nekaterimi sem govoril, kateri so bili na Nanosu, ko je "zaropotalo" in vsi so povedali da ni prav ljub občutek ko ti šviga mimo glave. In večina jih je tudi bila mnenja, če bi hotela JNA ali ostanek nje kaj drastično ukrepat da bi se lahko razvilo v tak slučaj kot se je potem v drugih delih bivše države. Če ne drugače bi samo pol vipavse doline (po pripovedih) zradirali z par dobro odmerjenimi izstrelki. Ampak imam občutek da tega kljub vsemu niso hoteli.
Vsem žrtvam pa lahko samo poklon in hvala vsem da jih je bilo na koncu samo manjše število. Bi bilo pa zanimivo slišat kaj imajo družine padlih od tega, napram takim glasnim "osvoboditeljem". Za veterane vem kaj imajo oz. mogoče so jim tudi to že ukinili, za družine padlih pa nisem nikoli kaj dobrega slišal, čeprav bi si vsekakor zaslužili veliko več kot tej "domnevni osvoboditelji".
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik Rambo013 pravi:
KSZ

Kam se je spet ta tema pripeljala. BTW ta postroj zame ni vreden NIČ ker vprašanje kaj bi bilo s temi "patrioti" če bi zares zapokalo. Osebno sem bil premlad, da bi bil takrat v prvih vrstah, svojih švoh 7 mesecev sem pa pustil državi in bi šel ponovno, res da samo tiste zadnje mesece, šola nekako mi ni nikdar dišala.
smile-1.gif

Sem pa mnenja da tisti kateri so sodelovali (tko v prvih vrstah) v tej naši desetdnevni vojni (hvala bogu in vsem tistih ki os imeli prste zraven da je trajalo samo toliko in v takšnem stanju kot je), dvomim da bi šel kdo na takšno proslavo. Z nekaterimi sem govoril, kateri so bili na Nanosu, ko je "zaropotalo" in vsi so povedali da ni prav ljub občutek ko ti šviga mimo glave. In večina jih je tudi bila mnenja, če bi hotela JNA ali ostanek nje kaj drastično ukrepat da bi se lahko razvilo v tak slučaj kot se je potem v drugih delih bivše države. Če ne drugače bi samo pol vipavse doline (po pripovedih) zradirali z par dobro odmerjenimi izstrelki. Ampak imam občutek da tega kljub vsemu niso hoteli.
Vsem žrtvam pa lahko samo poklon in hvala vsem da jih je bilo na koncu samo manjše število. Bi bilo pa zanimivo slišat kaj imajo družine padlih od tega, napram takim glasnim "osvoboditeljem". Za veterane vem kaj imajo oz. mogoče so jim tudi to že ukinili, za družine padlih pa nisem nikoli kaj dobrega slišal, čeprav bi si vsekakor zaslužili veliko več kot tej "domnevni osvoboditelji".

Končno nekdo,ki normalno razmišlja ! Sam sem bil med osamosvojitelji in ne želim,da me imajo za boga itd. Samo želim samo to da je čim manj takih bedakov kot je Snecer
tongue-1.gif
Postroj vojske je simbolno dejanje in spomin na vojsko in osamosvojitelje ! Ali si ne zaslužimo SAMO TO ??? Kaj drugega nisem dobil !! Tudi ne pričakujem !!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Saj skoraj vsi tako normalno razmišljamo, problem je, ker nekateri častijo "edinega osamosvojitelja" in ti se eden izmed njih.

Nima kaj kriminalec organizirat z denarjem Pošte Slovenija nekega postroja vojske, kjer še retušira izvirno fotografijo.

Noro in bolano.

A so šli še potem v pivnico in je imel tam govor?

Pa kdo so to po tvoje "osamosvojitelji"? to smo vsi Slovenci, ki smo tedaj bili za Slovenijo. Ne grabite si teh privilegijev in ne zlorabljajte dogodkov osamosvojitve.

Se vidi, da si napumpan od edinega pravega osamosvojitelja Ivana, ziher imaš doma vse njegove pravljične knjige.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.631
421
83
sej smo vsi enakega mnenja. Razen dveh-treh.....ki, ... ahh... ne bom se spuščal na njihov nivo.
lp
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Saj skoraj vsi tako normalno razmišljamo, problem je, ker nekateri častijo "edinega osamosvojitelja" in ti se eden izmed njih.

Nima kaj kriminalec organizirat z denarjem Pošte Slovenija nekega postroja vojske, kjer še retušira izvirno fotografijo.

Noro in bolano.

A so šli še potem v pivnico in je imel tam govor?

Pa kdo so to po tvoje "osamosvojitelji"? to smo vsi Slovenci, ki smo tedaj bili za Slovenijo. Ne grabite si teh privilegijev in ne zlorabljajte dogodkov osamosvojitve.

Se vidi, da si napumpan od edinega pravega osamosvojitelja Ivana, ziher imaš doma vse njegove pravljične knjige.

Evo zdej si se izdal ti sovražiš JJ iz dna duše in ne preneseš imena Ivan Janez Janša
hysterical-1.gif

priden.gif


Zakaj potem serješ po osamosvojiteljih, a si bolan ??
stupid-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Slovenija je imela pravno podlago za osamosvojitev v ustavi '74. Če se Beograd s tem ni mogel sprijazniti in je začel oboroženo agresijo, je to napad na od tistega trenutka suvereno državo.

Če bi poslušali take, kot si ti, ne bi nikoli strejali na JNA vojsko in bi bili še danes del juge. Kot je nekdo že povedal prej...dokler JNA ni bilo jasno, da Slovenci mislimo resno in da smo se pripravljeni resni upirati z orožjem, je bila situacija za nas zelo neugodna.

No, nesposobnim jugo oficirjem, ki so računali ravno na takšno mentaliteto, ki si jo ti pokazal (tresenje hlač pred 'strašno' JNA) in so zaradi tega naredili nekaj usodnih napak, pa je dal janša nekaj lekcij iz sodobnega vojskovanja in jih je tako ruknil po p****, da si še danes niso opomogli in si na vsak način prizadevajo 'downplayati' 10 dnevno vojno...pozabljajo pa, da so judje v 6 dneh orenk sesuli pol arabskega sveta. Sicer so bili res precej bolje oboroženi kot mi, je bil pa precej močnejši tudi nasprotnik.

Sestreliti sovražni helikopter med vojno je nekaj povsem normalnega, da je bil prebeg nekaj povsem mogočega, je pa dokazala posadka gazele kalan/šuštar, o kateri se v priemrjavi s tem mrlakom piše bisvteno manj, saj se na tistem primeru 'dobre prakse' pač ne da klevetati janše.

Aja, jelinčič je streljal na osamljen, nasedel tank in sicer z oso ne z armbrusti.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Od kod ti takšni neumni izrazi = sovražiš?

Pa saj Ivana sploh ne poznam. V vseh medijih lahko spremljamo njegova velika dela.

Jaz samo takšnega početja ne odobravam, da bi ga pa sovražil pa je že malo smešno. Je pa res, da tako janševiki razmišljajo, če ne podpiraš božanstva potem kao naj bi sovražil.

Povej mi, o katerih "osamosvojiteljih" je govora? to je šele smešen izraz.
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Od kod ti takšni neumni izrazi = sovražiš?

Pa saj Ivana sploh ne poznam. V vseh medijih lahko spremljamo njegova velika dela.

Jaz samo takšnega početja ne odobravam, da bi ga pa sovražil pa je že malo smešno. Je pa res, da tako janševiki razmišljajo, če ne podpiraš božanstva potem kao naj bi sovražil.

Povej mi, o katerih "osamosvojiteljih" je govora? to je šele smešen izraz.
Sej ne veš več kaj bi nabijal
priden.gif

Napisal si že tolk enih kuzlarij,da si res sovražnik osamosvojiteljnev,samostojne države sploh pa Janše
10.gif
 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
@stieber - kaj že pravijo: Vernikom so argumenti brezpredmetni; pa dokazi tudi.
Pa by the way - ne blati Tonija (Mrlaka) in ne poveličuj Kalana-Šuštarja. Nimamo vsi spomina zlate ribice...
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.787
384
83
Vipavska dolina
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Postroj vojske je simbolno dejanje in spomin na vojsko in osamosvojitelje !!
Tole tukaj zame ni nobeno simbolno dejanje, še več kaj takega se za moje pojme ne bi smelo niti zgoditi. Simbolno dejanje ali karkoli že lahko stori uradna slovenska vojska, saj jo imamo (čeprav niti ne vem zakaj, ampak dobro če jo že hočejo naj jo bo), ne pa neka skupina ljudi ki niti ne nosi slovenske uniforme, niti njenih oznak.