Porušili bodo Tovarno Rog (končno)

27. jan 2022
5.207
1.944
113
Včeraj sindikat šolstva, danes rogovci - Janši so vzeli vse argumente za kalimerovstvo, kako samo njegove vlade napadajo.

Mogoče pa je to scenarij rekonstrukcije vlade in počiščenja vseh vrst janšizmov - ah grem spat dalje.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.998
2.545
113
Lublana
Obišči stran
Pa še enkrat sprašujem kako je s postavljanjem spomenikov. Jaz se nikoli nisem spuščal v to ampak večkrat sem tu in tam slišal ali zasledil, da se živim osebam naj nebi postavljalo spomenikov. Koliko je to res in kako je v praksi v naprednejših demokratičnih deželah pa ne vem. Za neke vukojebine ali pa diktature kot je celo oboje bila Juga in podobno, me ne zanima.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco
27. jan 2022
5.207
1.944
113
Očitno se ne delaš, zato:
- univerzalnega pravila ni, je pa navada, da se živečega povpraša za dovoljenje in le-ta če je kolikor-toliko normalen seveda reče ne - primer Melanija in Donald v Sloveniji;
- oba "modela" za spomenika na sliki sta še kako živa in močno dvomim, da ju ne poznaš: Ronaldo in Ibrahimović;
- kar pa se Ćja tiče - zelo tehnično gre za "spomenik" ravnanju Slovenske birokracije in vlade in temu sledečim dejanjem; če pa mene vprašaš je "spomenik" bolj opomnik.

Sem pa že večkrat napisal kaj si mislim o veliko Ćjekih, ki so izgubili stalno bivališče v tistem postopku.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.998
2.545
113
Lublana
Obišči stran
- oba "modela" za spomenika na sliki sta še kako živa in močno dvomim, da ju ne poznaš: Ronaldo in Ibrahimović;
O madona, ja res sem že slišal za ta imena, seveda čisto slučajno. Ampak ju vseeno ne prepoznam po videzu. Če se prav spomnim sta nogometaša. A je to res tako zelo narobe, če ne spremljam nogometa? Sem zaradi tega nerazgledan? Hecno.
Če bi rad videl primer nerazgledanca pojdi prebrati prve strani te teme. ;)

Drugače pa hvala za razlago o spomenikih. Make sense. Sklepam pa,da izbrisanci po teh kriterijih niso kolikor toliko normalni pa nogometaša tudi ne, kar mi je seveda pričakovano :p
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.236
5.542
113
- kar pa se Ćja tiče - zelo tehnično gre za "spomenik" ravnanju Slovenske birokracije in vlade in temu sledečim dejanjem; če pa mene vprašaš je "spomenik" bolj opomnik.

Saj se ne bo pogrevalo juhe, ampak zanimiva izbira ć-ja. Slovenci, hrvati, bosanci, albanci, cigani, makedonci... niso bili brisani?


To me spominja na drugo vojno in taborišča, kjer se omenja samo pripadnike izbranega ljudstva. Na ostale v taboriščih, prisilnemu delu ali jarkih/jamah v gozdu pa se pozablja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

splash

Fizikalc
1. sep 2007
426
40
28
42
F9ZR8w3XoAAViq-.jpg
Kaj pa naj storijo drugega, če grejo pobarvat in uničevat nekaj kar smo vsi plačali.
Se polovi in kaznuje take osebke.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.949
2.462
113
1. so policisti prišli nad roga zaradi tistih ki so zunaj, ali ki so notri!
2. lahko - je sploh mogoče? - izkopat tisti ć. ali bo z rdečo barvo pobarvan?
3. Tale je model. A ni podoben umetniku iz Kopra? vse kaže, da je še en slepi fotograf! z očali!

FOTOGRAF Roga.jpg