Porušili bodo Tovarno Rog (končno)

jello

Guru
22. sep 2008
9.781
3.636
113
DUTB je gospodar pod hudim drobnogledom. V kolikor bi nepremičnino oddal ali prodal pod tržno ceno bi ga nabili na klin taisti ki sedaj govorijo da je nepremičnina propadala
O daj že enkrat en stavek dokončaj brez fantaziranja kaj bi če bi. Saj ne more biti tako zelo težko. Al je?

Hud drobnogled? Le kaj bi to bilo? Še ena od stvari za katero ste rabili 2 sekundi da ste jo pozabili. Šved? Šircelj? Hud drobnogled je to bil da so miljoni leteli z lopato ven, noben pa nič dolžen, ne kriv. Ma lej, ja, verjamem da ti za drugačen zaključek kot da sem hašišar tam zgoraj ne znese.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.259
5.531
113
A na prazne in "zapuščene" avtomobile se pa tile squAterji še niso spomnili? Pa toliko jih je po vsej Ljubljani...
Evo ideje....

 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.683
6.067
113
pri taščici
Kako lahko nekdo podpira nasilno "privatizacijo" premoženja? Nepremičnina, neglede na to kakšna je, je v lasti DUTB. Ne morejo eni je kar zasesti. Danes tole, jutri pa tvoje stanovanje...


Mimogrede, jaz iščem eno lepo parcelco od 3.000m2, bi svojo avtonomno cono postavil na nje. Imeli bomo dogodke z zeleno agendo (priprava "smeti" za ponovno uporabo)
V ihan imas dutb farmo. Nekih 60k m2 al kolk ze. 5% zase bos ze našel.
Prazna ze desetletje
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.934
2.360
113
Pomurje
Čisto dobro je, da so ti hašišarji zasedli ta objekt.

Bo drugim lastnikom zanemarjenih objektov v opomin kaj se lahko zgodi.

Hašišarje ven in na prevzgojo na goli otok, tam pa jim naj družbo delajo upravljalci premoženja DUTB
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.861
6.479
113
Pravi da najem brez najemnine ni bil opcija, potem pa so mu hašišarji dokazali nasprotno. Zdaj mene zmerja z omejencem, privržencem hašišarjev, kordišem, sindikalcem, tozdom....pardon, zadnjih nekaj si prispeval ti.
Ves koliko zensk vsako leto kakemu moskemu rece da spolni odnos ni opcija...potem pa ji ta moski dokaze nasprotno.

Sej nihce ni rekel da se necesa ne da zasesti in protipravno uporabljati. Mi samo trdimo da to ni prav. Ti pa sicer ne trdis da je prav ampak imas nek svoj pogled, pa potem malo cez DUTB, itd... Jaz te nic nisem zmerjal, jaz sem ti precej kultivirano povedal kaj si mislim in kam tvoje misljenje o druzbeni lastnini pase.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.244
5.551
113
V tej svobodi eni res lahko počnejo kar hočejo....

Daleč nas to ne bo pripeljalo,

Zanimivo je, da je DUTB sklical nek ogled oz. sestanek. PLACarji pa so apelirali vladi, da jim pomaga.

DUTB je preklical srečanje.


Lahko je višja sila. Lahko pa je notri kakšen sinček z starši v politiki.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.933
-855
113
Čisto dobro je, da so ti hašišarji zasedli ta objekt.

Bo drugim lastnikom zanemarjenih objektov v opomin kaj se lahko zgodi.

Hašišarje ven in na prevzgojo na goli otok, tam pa jim naj družbo delajo upravljalci premoženja DUTB
Dober opomin. Za stavbo, katero niso xx let mogli ne prodat, ne dat v najem, in pustili, da propada, bodo sedaj zaračunavali 6000€ najemnine.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.933
-855
113
Nihče jih ne sili, da plačajo.

Lahko se tudi izselijo :bonk:
Lahko tudi nič ne plačajo in se ne izselijo :evil:
Saj dutb nima nobene osnove (pogodbe) , da jih izterja. Za razliko od mnogih drugih..
Kako je pa dutb uspešen pri izterjavah drugih (miljonskih) upnikov? Bavčar je že poravnal skoraj 80- miljonske dolgove ? , pa od cervenih Zvonov, so tistih 140 miljonov že izterjali?
A je zdej glavni problem neplačanih par kilowatov .
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.244
5.551
113
Lahko tudi nič ne plačajo in se ne izselijo :evil:
Saj dutb nima nobene osnove (pogodbe) , da jih izterja. Za razliko od mnogih drugih..
Kako je pa dutb uspešen pri izterjavah drugih (miljonskih) upnikov? Bavčar je že poravnal skoraj 80- miljonske dolgove ? , pa od cervenih Zvonov, so tistih 140 miljonov že izterjali?
A je zdej glavni problem neplačanih par kilowatov .

Whataboutizm je slab argument.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in Matey

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.933
-855
113
Whataboutizm je slab argument.
Temu se ne reče whataboutizm, ampak dvojna merila, sprenevedanje,

Ko je Zvon dolžan dutb-ju 140 miljonov, pa Bavčar 80, pa drugi še pa še miljonov je vse uredu, nič ne pišete, kako bi jim kaj vzeli, pa jih razlastili, kam vse bi jih zaprli, kaznovali.......ti dolžniki lahko uživajo na kakšni jahti.
Ko pa je par zapohancev pokurilo temu istemu dutb-ju par kilovatov elektrike, pa zganjate celega hudiča, njih bi iz gat stresli.
Pa ne mislim zagovarjat zapohancev, sam dejmo začet pri večjih barabah v isti zgodbi.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.934
2.360
113
Pomurje
Temu se ne reče whataboutizm, ampak dvojna merila, sprenevedanje,

Ko je Zvon dolžan dutb-ju 140 miljonov, pa Bavčar 80, pa drugi še pa še miljonov je vse uredu, nič ne pišete, kako bi jim kaj vzeli, pa jih razlastili, kam vse bi jih zaprli, kaznovali.......ti dolžniki lahko uživajo na kakšni jahti.
Ko pa je par zapohancev pokurilo temu istemu dutb-ju par kilovatov elektrike, pa zganjate celega hudiča, njih bi iz gat stresli.
Pa ne mislim zagovarjat zapohancev, sam dejmo začet pri večjih barabah v isti zgodbi.
Nič ni vredu, vse je treba za jajca obesit. Imaš pa prav, da ti hašišarji v 100 letih ne naredijo takšnih izgub kot zgoraj omenjeni
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.861
6.479
113
Temu se ne reče whataboutizm, ampak dvojna merila, sprenevedanje,

Ko je Zvon dolžan dutb-ju 140 miljonov, pa Bavčar 80, pa drugi še pa še miljonov je vse uredu, nič ne pišete, kako bi jim kaj vzeli, pa jih razlastili, kam vse bi jih zaprli, kaznovali.......ti dolžniki lahko uživajo na kakšni jahti.
Ko pa je par zapohancev pokurilo temu istemu dutb-ju par kilovatov elektrike, pa zganjate celega hudiča, njih bi iz gat stresli.
Pa ne mislim zagovarjat zapohancev, sam dejmo začet pri večjih barabah v isti zgodbi.
Problem je da ne razumes kaj DUTB pocne. V osnovi upravlja premozenje ki je bilo odvzeto v okviru zavarovanj slabih nalozb. Zato primerjave z neizterljivimi terjatvami ne vzdrzijo. Ampak sej veva da je skoda casa ti razlagat ane.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.017
2.466
113
"Med 46 so tudi novinarji, oseba, ki nikoli ni bila v tem prostoru, mladoletne osebe in ostali. Tožbenemu zahtevku je priložen tudi DVD, na katerem so neznani ovaduhi zbrali fotografije tožnikov in jih izbirali za tožbo posameznikov po meni neznanem kriteriju," je povedala profesorica in aktivistka Sandra Bašič Hrvatin.

Uporabniki PLAC so tožbe označili za zahrbtno dejanje, posledično dialog po njihovi oceni ni mogoč.


Katastrofa:
novinar, ki ni bil nikoli tam - v podporo je tam spal
mladoletne osebe - pol pa zgražanje, da so mladoletnike izgnal
ovaduhi - danes se temu reče žvižgač ( Gale)
neznan kriterij -
porobajte zaseti zapuščeno policijsko upravo ali zapuščeno kasarno

To so sposobni zbrat sam levičarji.
 
  • Haha
Reactions: tomi