Portorož/Izola/itd

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
No ja, saj jaz nisem nek žurer, ti pravim, da mi je najlepše če nekje pljuckam pivo in malo debatiram.
 

Silvio

Pripravnik
11. okt 2007
689
1
16
Alaya še ni odprta?
Lani smo bili tam prvič ravno konec aprila, res da je bilo še bolj prazno, ampak smo akcijo ponovili še cca 20x čez poletje...
Meni najljubši lokal na obali
cool-1.gif


EDIT: ravno prebral - 22.04.2009 otvoritev... http://www.alaya.si/
 
Nazadnje urejeno:

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
V Alayi bo pa zdej delala ena moja kolegica, je dobila job za sezono... Pomoje so ful dobr plačani. Matr če bi js mela kej več izkušenj bi se tud šla kr prjavt lol...
Drgač pa Cacao je kul, sam ni to zdej neki za žurat lih...
 

absistem

Pripravnik
3. sep 2008
550
0
16
Ljubljana - Vič
alaya je za prave pakiče, tako drage pijače kot so tam, da ne omenim da če se samo z barko vezeš na njihov pomol da greš nekja spit ti 200-300€ za privez, magari za 5 min ne gine.
 

Silvio

Pripravnik
11. okt 2007
689
1
16
Hja ko je sezona na vrhuncu je res bolj drek... plastični kozarci, Cuba libre recimo je bacardi cola (1dcl cocacole, 0,3 bacardija), ko pa ni gužve ali če malo poznaš Borisa ali koga drugega v šanku (oz. s poznanstvi je tudi na vrhuncu sezone tako) dobiš pa prave coctaile, poštene doze po običajnih Ljubljanskih cenah...
 

medak

Pripravnik
18. jul 2007
730
0
16
www.potopisnik.si
Ob imenu Alaya in Cacao se mi dvignejo kocine. Za moje pojme sta to dva edina lokala, ki se jih je treba na daleč izogibat v Portorožu. Pri teh dveh lokalih je tako, da pridejo vsi kontinentalci v njih in ne vem zakaj, 90% ljudi da bose noge gor na sedeže-kavče. Pred in po sezoni je v Alayi še znosno, ampak med sezono je pa isti drek kot Cacao. Po tleh ogorki,v Cacaotu tista mivka na belih ploščicah, umazani fotelji...
Za Cacao se mi sploh ne sanja zakaj bi kdo hotel it. Tortice in sladoled imajo trikrat boljše čez cesto v Cafe Central, za spit pijačo pa je veliko prijaznejših lokalov 20m stran.
Za Alayo ajde, v bližini na plaži res ni druge izbire, ampak še vseeno poden.