ponudnik telekom. storitev SUPERTV - mnenja?

rotvajler

Pripravnik
7. mar 2011
173
20
18
Pozdravljeni!

Danes sem dobil reklamo za novega ponudnika telekomunikacijskih storitev SUPERTV (www.super-tv.si) za območje Ljubljane z okolico, ki je napram konkurenci (npr. Telemach) cenovno konkurenčen. Zanima pa me kvaliteta storitev, če kdo pozna oz. lahko poroča iz prve roke
smile-1.gif


Torej gre za novega ponudnika širokopasovnega brezžičnega interneta, televizije in telefonije na območju Ljubljane in okolice. Storitve oddaja na Krimu nad Ljubljano.

Vsako mnenje je dobrodošlo.

Lep dan še naprej!
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Podobno kot pred časom Lastovka TV. Super zadeva ob jasnem vremenu, ob dežju, snegu, strelah pa... Sorry no service ali slaba kvaliteta.
 

rotvajler

Pripravnik
7. mar 2011
173
20
18
si predstavljam, ja, kako to izgleda, lahko ti to potrdim trenutno za telemach... ampak glede na to, da "supertv" napram "telemachu" ponuja podobnen (isti) paket za dobrih 30% manj denarja, je zadeva mamljiva na prvo žogo... se pravi gre na letni ravni za 200 eur prihranka, kar pa je nekaj, kajne?
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
"Akcijska cena prve 2 meseca *"

Prve ...

Če je to resna stran, naj vsaj najamejo lektorja ...
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.757
115
63
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Lastnik tega je:
http://www.dostop.net/kontakt/o-nas/

Med drugim imajo tudi tole podjetje
Pri nas kabelska deluje bp in smo v našem kraju zelo zadovoljni. Praktično je priklopljen na SIOL optiko (v telefonski centrali) in potem šiba vse storitve dalje preko kabla po naši Vukojebini, ki se je Telekom na daleč ogiba zaradi stroškov z polaganjem optike, po bakru je pa za kaj resnejši net dostop predaleč
 

rotvajler

Pripravnik
7. mar 2011
173
20
18
Kaj res ni nobenih izkušenj? Si kdo lasti njihove storitve? Zanima me kvaliteta (internet, tv) napram Lastovki trojčku pri Telemachu....
 

rmitja

Zelenc'
28. jun 2009
1
0
1
Jaz sem šel lani poleti iz Lastovke na Super-TV.

Moje izkušnje pa so:
- Lastovka: počasna dol 2 Mb in gor 256 kb pač danes ni ničemer več podobno; ne deluje če pada sneg, če dežuje, če je pregosta megla, če na Krimu zmrzuje, je nevihta ali preveč piha. Če je takrat crknilo je crknilo vse tudi posnetih filmov na HDD snemalnikov nisem mogel gledati. Izpad pa je bil kar pogost. Tehnična pomoč katastrofa.
- Super TV; veliko cenejša 10 Mb Dol 2 Mb gor, za 35 € trojček, za to kar jaz rabim je super, programi so v redu, po željah tudi dopolnjujejo. Nima kakšne spletne strani s svojim uporabniškim profilom, do včeraj niso imeli mobilne TV in gledanje z zamikom. Skromno vendar brez težav. Opremo (anteno, kable) sem obdržal od Lastovke. Telemach hoče nazaj samo modem in antenski člen. Super TV doda še eno anteno, tako da sta TV in internet ločena. Do sedaj omembe vrednih izpadov ni bilo. Internet dela 100%, za TV pa more res biti katastrofalno vreme da ne dela.

Skratka sem zadovoljen, slabih izkušenj nimam. Razen mogoče pogrešam kakšen EPG (malo boljši STB sprejemnik).
In ne, ne delam na Super-TV.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.237
5.600
113
Lastovka ima prednost v tem, da omogoča dostop iz 4 lokacij (Krim, Krvavec, Grmača,Trdinov Vrh), super tv samo Krim.