pomoč pri iskanju literature

s1m0n

Pripravnik
8. avg 2007
431
0
16
37
Pozdravljeni,

Na vas se obračam s prošnjo po iskanju literature. Obrnil sem že vse knjižnjice, nekaj baz in precej googlovih strani. Rabil bi par akademskih člankov na temo "motiviranje ob enkratnih dogodki" oz. "motiviranje ob enkratnem povečanju dela". Če je kdo toliko prijazen in se mu vsaj malo svita kje bi kaj našel, bi lepo prosil za pomoč, namig ali celo mogoče kakšen link.

Hvala in LP
 

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Najdi diplomske in magistrske naloge s podobnim naslovom in preglej njihovo literaturo. Tako boš najlažje našel.
 

s1m0n

Pripravnik
8. avg 2007
431
0
16
37
na žalost ni še nihče raziskoval motiviranje in nagrajevanje zaposlenih ob enkratnem povečanju dela....tako da mi diplome ne pomagajo.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.367
382
83
Za faks?

Fook je, ker naše šole nimajo normalnega dostopa do znanstvenih publikacij. Recimo preko ScienceDirect, kjer sicer lahko brskaš med rezultati, ampak brez accounta dobiš kvečjemu abstract. Dobiš pa lahko vsaj ime resnega vira.

Lahko pa enostavno v Google scholar vtipkaš "extrinsic motivation" (oz. karkoli že, nisem ekspert za temo). Prednost pred običajnimi iskalniki je v tem, da išče po akademskih virih - članki, žurnali, ipd.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.773
627
113
Citat:
Uporabnik s1m0n pravi:
na žalost ni še nihče raziskoval motiviranje in nagrajevanje zaposlenih ob enkratnem povečanju dela....tako da mi diplome ne pomagajo.

Pa si prepričan, da tega res še ni nihče delal? Kje vse si iskal?
 

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Citat:
Uporabnik s1m0n pravi:
na žalost ni še nihče raziskoval motiviranje in nagrajevanje zaposlenih ob enkratnem povečanju dela....tako da mi diplome ne pomagajo.

No, o nagrajevanju zaposlenih je še pa še knjig. Dejstvo je, da je potrebno kakšno vzeti v roke in pogledati, če vsebuje tudi takšno poglavje.

Podobna diplomska še ne pomeni enaka
smile-1.gif
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.927
3.039
113
Citat:
Uporabnik s1m0n pravi:
na žalost ni še nihče raziskoval motiviranje in nagrajevanje zaposlenih ob enkratnem povečanju dela....tako da mi diplome ne pomagajo.

Mogoče zato ne ker noben ne nagrajuje zaposlenih za take stvari
evil.gif