Pomlad 2015

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
hysterical-1.gif
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.342
764
113
Nič takega. Tudi jaz nimam svojega Ferrarija, si pač sposodim... pa zaradi tega ne kritiziram Ferrarijev od drugih...
 
I

Izbrisan uporabnik #488


Malo za nervozne, no senzorje sem testiral na Virb elite.
priden.gif
 

KAALman

Pripravnik
10. jan 2008
751
2
18
Prekmurje RepubliQ
Obišči stran
se posipam s pepelom... pred časom sem se po bedariji nekam prijavil, in včeraj zvečer opazil mejl, da je dogodek danes.. zjutraj sem vstal, pogledal vreme in šel...
smile-1.gif


ker sem ob prijavi videl sporočilo, da je program zaseden, sploh nisem računal na to, da bom šel...

sem pa par km pred domom še v živo sprobal zaviranje v sili, ker je en falil počivališče, in namesto da bi obrnil v križišču, je kar na izvozu...

https://www.youtube.com/watch?v=iLIXGKOdj3A
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.078
391
83
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
Nič takega. Tudi jaz nimam svojega Ferrarija, si pač sposodim... pa zaradi tega ne kritiziram Ferrarijev od drugih...

Saj ni šimfal, hotel je malo trolati Snecerja, ker je zaljubljen v svoj mopi, kar je razvidno na MF, pa ste takoj zaj. sceno.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
Porka mizerija...falil no pa takoj popravil
evil.gif


(Si ga poslal v tri pm.je kaj
grims-1.gif
).
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Mato pravi:
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
Nič takega. Tudi jaz nimam svojega Ferrarija, si pač sposodim... pa zaradi tega ne kritiziram Ferrarijev od drugih...

Saj ni šimfal, hotel je malo trolati Snecerja, ker je zaljubljen v svoj mopi, kar je razvidno na MF, pa ste takoj zaj. sceno.

Snecer ni zaljubljen v svoj mopi
smile-1.gif
z lahkoto menja, če "pride" kaj drugega mimo.

Seveda pa ne za vsakega...
evil.gif


Trenutno bi mi bila top izbira Yamaha MT-09 Tracer
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.078
391
83
Sem peljal MT-07 in MT-09. Motor je pri MT-09 res biser. Vse ostalo mi je bilo na MT-07 boljše.
Sta pa oba motorja majhna in za mene (190) premajhna.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
Dans prvič letos z mopedom na šiht
cheer.gif
.

Kot se spodobi za prvič...tudi že prva 'anekdota'..sicer smešna, a ni nujno da bi bila v vsakem primeru...

Pridem zjutraj do motorja..odložim denarnico, mobitel in službeno kartico na sovoznikov sedež in se začnem oblačit. Zmečem vse nase, kartico (ki odpira garažo v službi) dam v prednji predalček, zajaham svojo Hondo....(in prehitim Kawasaki
grin1.gif


Who's lucky bastard!?
 

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
Za pomlad sem osvezil mojega GS (prej je bil siv), KTM pa je nazalost sel od hise..

Od potovanj letos zal se bolj nic, razen izleta do Savudrije. Sem pa delovno spremljal nekaj Istrski maraton, Red Bull wings for life tek in pa DOS - RAS extreme
smile-1.gif


V postroju..


Na istrskem maratonu.. sam na obalni cesti.. z dovoljenjem za it hitro
smile-1.gif





Nekje v gozdu pri Brniku, cakajoc na najhitrejse tekace..


S kolegom in njegovo Husqvarna Nuda900 v Savudriji..


smile-1.gif