Pomlad 2015

I

Izbrisan uporabnik #488

Virb Elite vidim po g senzorju
smile-1.gif

Ma solidno ceno zdaj, pod 200 eur, kar je eden boljših nakupov.

Sonce jo je oslepilo gospo.

Jaz sem danes tudi malo še prezračil. Se mi pa letos še ni dalo snemati...hehe


 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
ksz

Jaz se še sicer letos nisem vozil, sem pa spremenil izgled motorja
smile-1.gif


Je pa vse pobarvano s plastidipom, tako, da ga lahko brez težav povrnem v originalno stanje.

 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kul
smile-1.gif


jaz sem plastidip lani uporabil za šipo, lepo drži, dobra fora
 

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.771
33
48
Za vikend naredil servis (olje v motorju in menjalniku, svečke), časa mi je ostalo pa še za eno mini otvoritev sezone, dobrih 100km po Avstriji. Ni veliko, pasalo je pa ko
evil.gif


2015-03-29-143152.jpg
2015-03-30-213149.jpg
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
Eto...jaz danes napolnil gume ter zamenjal olje. Zdaj bo šlo zares....
evil.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Eto...jaz danes napolnil gume ter zamenjal olje. Zdaj bo šlo zares....
evil.gif

Kako si zadovoljen s Hondo SH300? Kakšne probleme s križem?
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
Probleme s križem v kakem smislu? Če misliš glede pihanja...dodatno imam montirano še prednjo šipo, ter vedno nosim ledvični pas. A nisem siguren če si vprašal v zvezi s pihanjem?
Glede samega pičipokija sem super zadovoljen..enostavno je ni zadeve, ki bi me motila. Moč motorja idealna za vožnjo, dobro vodljiv, razmeroma majhen...tako da...glede na to da napram konkurenci v tem razredu zgleda eno revše dobiš nasmešek takoj ko se usedeš nanj in pritisneš gas ( ni za BV najbolj prodajan skuter v italiji..ob vsej poplavi italjanskih motorjev).
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Milsil sem na bolečine v križu, saj se na skuterju sedi podobno kot na chopperju, z nogami naprej. Skratka, vse luknje kasiraš direktno v križ. Zato sprašujem, če te kaj boli križ pri vožnji? Po slikah sodeč, pa se mi zdi, da pri SH300 sediš bolj pokončno?
Kakšen je kaj za vožnjo v dvoje, recimo na kakšen izlet do morja itd...?
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
A to! Sedenje je udobno in niti pod razno kot na cooperju. Tako da tovrstnih problemov ni..praktično imaš noge tako, da si naslonjen na njih in rit bolj počiva na sedežu kot da bi prenašala glavnino teže.
Za dva ni problema...sedež velik, zadnji udobno nameščen. Nekih dolgih voženj v dvoje nisem imel...zgolj par kratkih z ženo na kavo. Tako da...kako se sopotnik počuti po daljši vožnji ne morem komentirat. Je pa zadaj serijsko nameščen kovček ki je hkrati lahko naslon za sopotnika (oblazinjeno)...tako da se da tudi malo poigravat s pozicijo.
Motor premore dovolj moči ( končna cca. 145 po števcu...ko je razpizden
evil.gif
tudi 150) da je daljša vožnja po AC s hitostjo tam 120 km/h lahkotna..tudi s sopotnikom (gledano z vidika da še vedno ostaja nekaj rezerve za prehitevanje hkrati pa nisi na max. vrtljajih).
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
A to! Sedenje je udobno in niti pod razno kot na cooperju. Tako da tovrstnih problemov ni..praktično imaš noge tako, da si naslonjen na njih in rit bolj počiva na sedežu kot da bi prenašala glavnino teže.
Za dva ni problema...sedež velik, zadnji udobno nameščen. Nekih dolgih voženj v dvoje nisem imel...zgolj par kratkih z ženo na kavo. Tako da...kako se sopotnik počuti po daljši vožnji ne morem komentirat. Je pa zadaj serijsko nameščen kovček ki je hkrati lahko naslon za sopotnika (oblazinjeno)...tako da se da tudi malo poigravat s pozicijo.
Motor premore dovolj moči ( končna cca. 145 po števcu...ko je razpizden
evil.gif
tudi 150) da je daljša vožnja po AC s hitostjo tam 120 km/h lahkotna..tudi s sopotnikom (gledano z vidika da še vedno ostaja nekaj rezerve za prehitevanje hkrati pa nisi na max. vrtljajih).

zmaga.gif
Hvala za pojasnilo. Sem navdušen nad prebranim in mogoče si ga kupim v prihodnosti.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
Če se boš kaj bolj gledal za nakup se lahko zmeniva za kak krog, da vidiš kje si in ali bi to bilo to ali bo bolje pogledat za kaj drugega...
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Hvala lepa za dobro voljo in velikodušno ponudbo. Če me bo res prijelo, te vsekakor kontaktiram.

Lahko noč
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
...motoristični vikend.

Bili v nedeljo na dolenjskem koncu...10 stopinj, pihalo za znoret, vmes dež, sneg...motoristov pa nebroj. Se praskam od kje tako navdušenje...zvečer pa v poročilih...žegnanje motorjev
wink-1.gif


Jaz sem v ponedeljek naredil prvih 50 km letos...