Pomivalni stroj 45cm

Samojed

el. zaščita
Osebje foruma
19. sep 2007
2.157
55
48
Osrednja Slovenija
Živjo!

Nisem si mislil da je tako malo ponudbe oziroma za normalno ceno ne najdem kaj dosti. Ima kdo idejo kje ugodno dobiti vgradni pomivalni stroj širine 45 cm? Recimo tale gorenjev je na voljo samo v tujini, pri nas ne: https://www.ceneje.si/Izdelek/...troj-gi-50110-x

Mora pa biti nekaj takega, ker gre pač za zamenjavo obstoječega (Zanussi ZDI 4041 je začel štekat in ostane sredi programa). Za lažje razumevanje kaj iščem je slika zanusija pripeta.

Hvala!
2477605-zanussi1.jpg
 

Priponke

  • 2477605-zanussi1.jpg
    2477605-zanussi1.jpg
    5,1 KB · Ogledi: 403

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Gorennja jaz nebi več kupil, so ga nam v garanciji zamenjal z novim pa po pol leta kaže iste simptome kot predhodnjik...
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik seba81 pravi:
Gorennja jaz nebi več kupil, so ga nam v garanciji zamenjal z novim pa po pol leta kaže iste simptome kot predhodnjik...
Dobro je vedeti čigav proizvod sploh je. Če piše Gorenje, ni rečeno da je res njihov. Sem pred leti slišal veliko kritik na račun pomivalcev od Gorenja. V resnici so imeli pa prepakiranega Bosch-a.
grims-1.gif
 
Citat:
Uporabnik Romzi pravi:
Citat:
Uporabnik seba81 pravi:
Gorennja jaz nebi več kupil, so ga nam v garanciji zamenjal z novim pa po pol leta kaže iste simptome kot predhodnjik...
Dobro je vedeti čigav proizvod sploh je. Če piše Gorenje, ni rečeno da je res njihov. Sem pred leti slišal veliko kritik na račun pomivalcev od Gorenja. V resnici so imeli pa prepakiranega Bosch-a.
grims-1.gif

hja dnas maš mal smega, mal fagorja, no gorenje+ je asko, ampak to je druga muzika. let anazaj so meli enega ki je bil celo od aristona
d055.gif

skratka bobi namest da se ukvarja s pony bičikletami in rogm naj se raje s pomivalci. Sicer bodo meli neko lastno proizvodnjo, a spet vprašanje na čigavi osnovi (asko, smeg itd)..
rolleyes-1.gif
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Citat:
Uporabnik Romzi pravi:
Citat:
Uporabnik seba81 pravi:
Gorennja jaz nebi več kupil, so ga nam v garanciji zamenjal z novim pa po pol leta kaže iste simptome kot predhodnjik...
Dobro je vedeti čigav proizvod sploh je. Če piše Gorenje, ni rečeno da je res njihov. Sem pred leti slišal veliko kritik na račun pomivalcev od Gorenja. V resnici so imeli pa prepakiranega Bosch-a.
grims-1.gif

Gorennje made in PRC
uf-1.gif
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Citat:
Uporabnik Romzi pravi:
Citat:
Uporabnik seba81 pravi:
Gorennja jaz nebi več kupil, so ga nam v garanciji zamenjal z novim pa po pol leta kaže iste simptome kot predhodnjik...
Dobro je vedeti čigav proizvod sploh je. Če piše Gorenje, ni rečeno da je res njihov. Sem pred leti slišal veliko kritik na račun pomivalcev od Gorenja. V resnici so imeli pa prepakiranega Bosch-a.
grims-1.gif

Moj Gorenje 45cm pomivalc je kinez, made in PRC. (ok, plus ) Nekje jim je moral tudi z ladje past, ker ko sem priklopil vodo, je sledilo temeljito sušenje kuhinje... da ne omenjam vzvodov, ki sem se jih moral poslužit, da sem dobil zahtevano zamenjavo, ker, oni bi prišli poporavit to...
13.gif


Pa ne razumi me narobe, nisem nek antipatriot, ampak tako kot sem se pa s tem opekel, mi je bilo pa krepko žal. Je pa res kot praviš, izbira je zelo zelo boga
rolleyes-1.gif


Aja, no... zdej bo leto in pol, kar pomiva dvakrat na teden. Namesto mene. Car. Noro sem mu hvaležen, zato parkrat na leto dobi tisto "čistilo" in laufa ko urca
aplauz.gif
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Naš je v uporabi sigurno 1x dnevno, ob vikendih in praznikih pa večkrat. Ja tudi meni je žal da sva ga kupila, če bi pred nakupom vedel da je made in prc, ga sigurno nebi kupil. Ima pa zamenjani iste simptome-fore kot prejšnji, tako da nebo dočakal izteka garancije pri nas v kuhinji.
tongue-1.gif
 
Citat:
Uporabnik seba81 pravi:
Naš je v uporabi sigurno 1x dnevno, ob vikendih in praznikih pa večkrat. Ja tudi meni je žal da sva ga kupila, če bi pred nakupom vedel da je made in prc, ga sigurno nebi kupil. Ima pa zamenjani iste simptome-fore kot prejšnji, tako da nebo dočakal izteka garancije pri nas v kuhinji.
tongue-1.gif

en "namig"..pozanimaj se kako je z zavarovanj emaparatov v hiši...potem pa "otroci po nesreči kaj not butnejo".... potem pa jokat na zavarovalnico..ker zna biti da te tud rijaste košare čakajo, ne sam slabo oprano, posušeno
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Citat:
Uporabnik visek_izobrazbe pravi:
Citat:
Uporabnik seba81 pravi:
Naš je v uporabi sigurno 1x dnevno, ob vikendih in praznikih pa večkrat. Ja tudi meni je žal da sva ga kupila, če bi pred nakupom vedel da je made in prc, ga sigurno nebi kupil. Ima pa zamenjani iste simptome-fore kot prejšnji, tako da nebo dočakal izteka garancije pri nas v kuhinji.
tongue-1.gif

en "namig"..pozanimaj se kako je z zavarovanj emaparatov v hiši...potem pa "otroci po nesreči kaj not butnejo".... potem pa jokat na zavarovalnico..ker zna biti da te tud rijaste košare čakajo, ne sam slabo oprano, posušeno

ne-ne-1.gif
ga bojo po vsej verjetnosti morali v garancijskem roku zamenjati, naj gre kar na njihove stroške.
 

Samojed

el. zaščita
Osebje foruma
19. sep 2007
2.157
55
48
Osrednja Slovenija
Saj za gorenje nisem niti sam, ampak ker nič ni pod recimo 400€, je edina stvar gorenje, kupljen v avstriji. Zdaj gruntam - če ga pri nas sploh ni, potem je vprašanje - ali so avstrijci isti butli kot mi ali pa za njih in ostalo evropo delajo druge modele/boljšo klaso, ki pa hkrati pri njih stane manj kot pri nas največji šrot. Bom preveril še malo glede garancije (če ni pet let ni nič), potem pa lepo izlet v avstrijo. Ni lepšega kot dat 50€ za benz, si kaj ogledat in nazadnje kupit PS, ki je 200€ manj kot pri nas
smile-1.gif
.
 
Uporabnik Samojed pravi:
Saj za gorenje nisem niti sam, ampak ker nič ni pod recimo 400€, je edina stvar gorenje, kupljen v avstriji.

Tam na linku jih tud maš pod 400. res pa je garancije sam 2 leti. sam v aut bo isto, razn če ne kupiš nekaqj kar ma 5 let tovarniške garancije...tega je pa za na prste preštet

če ne poglej/vpraši (kar prek mejla) še sme ( v gradiški)..lahk da majo še kaj kar v mediaworldu ni
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.817
817
113
MB
Če ima EU garancijo, potem ti morajo popravit tudi v SLO, če pa ni EU, potem pa samo v državi nakupa.
 
Citat:
Uporabnik Samojed pravi:
Pozna kdo kako je s kvaliteto Whirpoola? Tegale sem našel ugodno, ima pa vse kar rabimo tip Whirlpool ADG 321 IX oziroma link:

http://www.enaa.com/oddelki/mo...roj#izdelekOpis

jajca.... preberi si post od modija vincenta, ko je darjanu razlagal..stroj ne sme slišati na ime candy ali whirlpool....če že iz te grupe (whirlpool corp) bi ti svetoval kak hotpoint ariston, mogoče indesit. Tole bi mogoče šlo skozi,ariston se mi zdri tak pokej strojčk, pa celo whirlool nekatere njihove zadeve uporablja v svojih aparataih - mislim tistih pod blagovno znamko whirlpool
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.791
1.949
113
Meni Bosch 45cm dela brez posegov enajsto leto, naredi pa vsaj 300 pranj letno. Zaenkrat je prvi, tako da z ostalimi nimam izkušenj. V spodnjem nadstropju je pa Candy 60cm, ki je v uporabi od leta 95 in tudi še ni videl serviserja.
 
Nazadnje urejeno: