Pomivalni stroj 45cm

22. jul 2007
12.987
1.389
113
123
13ieYmj.jpg
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.025
1.123
113
www.adriamedia.si
pri @sevljetu se dobi marikaj v širini 45. Sem pozabil kaj je bil tazadnji, ki smo ga ri njem vzeli, ampak tašča pravi, da je razlika med bekotom in tem novim kot noč in dan. Pa ni bil prav drag.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
ksz
Mejduš napredek in globalizacijo. Da en povprečen Janez ne more poiskat enega faking pomivalca, ki bi utegnil delat nadaljnih 10 let.
Prsi vseh inforamcijah ki so na voljo.
Mislim da bi bil res čas da se kontaktira @sevljeta.
 
Citat:
Uporabnik Zmago1 pravi:
zakaj je pa candy slab?

http://prodotti.candy.it/maxiplate/index.html če klikneš na MAXI RISPARIMO vidiš nekej bolj spodaj SILENT POWER DRIVE motore brushless...to je inverter od gorenja - power drive. sam da se tule malo drgač kliče. Isti motor gre tudi v nekatere fagorje (pomivalce), katerega ima gorenje v ponudbi. To je okej del stroja. Ti powerdrive kar lepo tečejo. Ostalo je pa tako tako.....

candy je zgubu precej na kvaliteti. Kolegu je spušal 2 let star stroj, ker je tank od soli nekje spuščal in del dna je prežrlo. Pa ni bil stroj kaj dost v uporabi, niti ni rabil nekih agresivnih zadev itd..... skratka ob podpovprečni rabi je stroj dobu inkontinenco.

Pralni stroji (vsaj nekateri) dobesdno porabijo premalo vode in niti z vsemi funkcijami ne moreš doseč neke normalne količine vode (ena kolegica jo kar not s šlaufom tanka). pri pomivalnih je potem tudi kako oprana, ter posušena pride ven posode, pa kakovost košar, elektronike.... recimo košare pri kakšnih starejših gorenjvih strojih se zlo rade lušijo, nove pa so po 60 eur na komad. To so pač taki heci, ki ti stalno delajo sive lase in praznijo TRR.

Tudi sevlje je rekel (v eni debati ko sva debatirala okrog smega) da se kar dosti kvarijo (obiji da se razumemo). Je pa tako da je candy tudi cenovno nazadoval in verjento računajo na nekaj takega kot beko...poki šoldi poka muzika. No pa ta muzika naj bi bila v primerjvai z bekotovim guslanjem malo bolj pestra (beri ima več bombončkov). To je pa tud vse. Candy je bil kakih 10,15 let nazaj solidna izbira, dobro razmerje šoldi/to kar dobiš, danes je pa bolj tko tko. Pomoje sicer stavijo majčkn več na Hoover, sam jaz si ne enega, ne drugega ne bi upal nabavt.
 

frog55

Fizikalc
23. apr 2010
287
87
28
Mi imamo Candy pomivalec vgradni dobre 2 leti 45 cm širine. Zaenkrat vse brez problemov je tih in lepo umije ter posuši. Ima 5 let garancije tak, da zaenkrat ne morem reči, da je zanič. Je pa res, da pri 45 cm ni tako velike izbire.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.810
1.949
113
najrajš na babi
14. leto imam Gorenje vgradni 45 cm. Do sedaj brez enega problema. Uporablja se cca 3x tedensko. Mogoče jih pa takrat še niso v PRC sestavljali.
 
Citat:
Uporabnik map pravi:
Sem se zlagal. Star je 14. let pa še mal. V juniju je bil sin 14, kuhinja se je renovirala malo pred njegovim rojstvom. Evo slike, ravnokar narejena

https://mega.nz/#!8dUWkSzD!bYhhlVa-pJX1EViOiqAj_04-0Hb2kG86P23TJFOZqc4

stroj ma konkretna leta, altroke sin. mi smo kuhinjo menjavali tam nekje 97 leta in je bil stroj kot ga maš ti še vedno v ponudbi...sicer n akoncu kataloga, ampak vseeno Stroj je smegov. mam slike na disku, jih bom pa probal najt na netu da jih gor prpopam
 

map

Guru
6. jul 2008
7.810
1.949
113
najrajš na babi
Ja, 2002 sem ga kupu, je bla pa kolker se spomnim takrat ponudba 45 cm zelo boga. No do sedaj je delal brez problema in ga ne bom menjal, ker nima smisla. Ko bo pa crknu, bom pa kej drugega nabavu, popravljal ga ne bom.
 
Citat:
Uporabnik map pravi:
Sem se zlagal. Star je 14. let pa še mal. V juniju je bil sin 14, kuhinja se je renovirala malo pred njegovim rojstvom. Evo slike, ravnokar narejena

https://mega.nz/#!8dUWkSzD!bYhhlVa-pJX1EViOiqAj_04-0Hb2kG86P23TJFOZqc4

http://www.graysonline.com/auc...-model-sa945x-3

V osnovi je isti kt tvoj, sicer je malce novejši (nerjavno jeklo, če pa gledaš opis..je pa precej podoben tvojemu .orbitalni sistem pranja imajo samo 60cm zadeve. 45 imajo swingwash, in močno dvomim da ga ima (swingwash)).
 

map

Guru
6. jul 2008
7.810
1.949
113
najrajš na babi
Ne spoznam se na te zadeve. Kaj je ta Smeg dobra firma. Pač takrat smo ga kupli skupaj z novo kuhinjo in še sedaj dela. 45 smo vzeli, samo zato ker večjega ne rabimo, v kuhinji bi sicer blo dost prostora za večjega. Kje smo ga pa kupili pa se nikakor ne morem spomnit. Pininfarina hladilnik vem da v BB, za Gorenje štedilnik, pa za pomivalc mi je pa ušlo iz spomina.