Pokol na Sri Lanki

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Malo studiram, kako "tragikomicno" je tole vse skupaj. Ta glavni skuhajo vojne, potem pa se ona stran mascuje nazaj proti navadnim ljudem, ki so tudi proti vojnam in ta glavnim. Fak...in mi, da smo napredno clovestvo. NOOOOOT. Ta glavne boli ku.rac za nas in smo samo stevilka. Resnica boli...
Kot, da bi jaz tebe udaril in bi sel potem ti, kot povracilo nazaj, udarit nekoga drugega, da bi mene prizadel. :bonk::bonk::bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Čakam na poziv, da se vere ena za drugo začnejo ukinjati. S prisilo.

Najprej najbolj nekompatibilna z letom 2019, nato pa, če bodo še problemi, lepo po vrsti.

Brez dokazov, da obstaja striček, strička seveda NI... Če pa je striček nekje v črni luknji, pa ga samo vprašam, zakaj se skriva, zakaj ne pride uredit zadeve na tem kurčevem planetu primitivcev in versko blaznih.

Lahko je srat iz črne luknje in se skrivat... Težko pa je delovat transparentno. Ker prileti kakšen paradižnik, ali pljunek.

(Če me bo odmin brisal, mu že vnaprej povem, da je slabši kot udbovc.... Udba je vsaj pustila, da ljudje kaj rečejo, napišejo, ker bi drugače ostali brez dela in NIČ vedeli o razpoloženju naroda. Današnja "spletna" udba ne pusti niti tega. Raje briše...)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fe3

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Okol 70 detonatorjev baje da so se nasli na avtobusni postaji na SriLanki.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.481
3.119
113
https://skandal24.si/crno/foto-potr...-tudi-trije-otroci-milijonarja-ter-zvezdnica/

Za nedeljske napade v cerkvah in hotelih na Šrilanki, ki so zahtevali najmanj 290 žrtev in 500 ranjenih, je odgovorna radikalna islamistična skupina NTJ, je danes sporočila šrilanška vlada.

V javnost pa že prihajajo imena nekaterih žrtev. Ena od žrtev je Shantha Ayadunne (na sliki tretja z desne), zvezdniška kuharska mojstrica iz Šrilanke. Trije otroci danskega milijarderja Andersa Holcha Povlsena ....
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kaj je, 888 ? Si ti pobrisal? Izjavil si namreč, da so vsi razen kristjanov ničvredni ! :cheer:

Je to Kristusov nauk?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.917
5.462
113
Ne jaz sem ker ste se menli o vsem drugem kot o temi...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.025
5.728
113
blizu močvirne prestolnice
ksz
Povedal sem resnico.
Se vidi pri naših medijih kako majhne slike in kam so dali, nič več ni v ospredju. Ko je šlo tistih par unih pa dva tedna jokanja in nošenja naglavnih rut.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.025
5.728
113
blizu močvirne prestolnice
Samo nekaj organizacij, katere hočejo smrt kristjanom in judom
1. Al-Shabab (Africa)
2. Al Murabitun (Africa)
3. Al-Qeada (Afghanistan)
4. Al-Qaeda (Islamic Maghreb)
5. Al-Qaeda (Indian Subcontinent)
6. Al-Qaeda (Arab Peninsula)
7. Hamas (Gaza)
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Samo nekaj organizacij, katere hočejo smrt kristjanom in judom
1. Al-Shabab (Africa)
2. Al Murabitun (Africa)
3. Al-Qeada (Afghanistan)
4. Al-Qaeda (Islamic Maghreb)
5. Al-Qaeda (Indian Subcontinent)
6. Al-Qaeda (Arab Peninsula)
7. Hamas (Gaza)
saj ti si se tudi jasno izrazil da hočeš smrt nekristjanom... saj to je pač normalno da se fanatiki med sabo koljete... jaz bi vas dal vse skupaj v areno da bi samo med sabo opravili in bi potem ostali lahko imeli mir pred vašim klanjem eden drugega
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.025
5.728
113
blizu močvirne prestolnice
Lep primer dvoličnosti
1555955528471.png
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
V glavnem, nekako so se zmenili, tisti tam...veliki...ta glavni...da je treba muslimanijo razsiriti, bolj povelicevati in povzdigovati...kak namen imajo z Evropo in nasploh od wilkommna l.2015, pojma nimam ampak nekaj velikega se 100% dogaja.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.175
3.097
113
saj ti si se tudi jasno izrazil da hočeš smrt nekristjanom... saj to je pač normalno da se fanatiki med sabo koljete... jaz bi vas dal vse skupaj v areno da bi samo med sabo opravili in bi potem ostali lahko imeli mir pred vašim klanjem eden drugega

Ta z areno niti ni slaba. Vendar moraš preigrati več scenarijev. Eden je, ki je sicer manj verjeten, da čisto vsi obležijo. Drugi, da morda easterijanci zmagajo. tretji da ... in tako dalje. Obstaja opcija, da najmiroljubnejši religiji po nekem čudežu uspe edini ostati med preživelimi. Takrat pa ostali res lahko preživljate večni mir.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.481
3.119
113
saj ti si se tudi jasno izrazil da hočeš smrt nekristjanom... saj to je pač normalno da se fanatiki med sabo koljete... jaz bi vas dal vse skupaj v areno da bi samo med sabo opravili in bi potem ostali lahko imeli mir pred vašim klanjem eden drugega
Kdo ste vi ? Ateisti ? Ateisti kot hitler, stalin , tito in ostali množični morilci ??
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.475
5.471
113
Šrilanka: Za napadi stoji skrajna islamistična skupina

Predstavniki muslimanske skupnosti obsodili napade na kristjane

Na napad so se odzvali tudi islamski voditelji na Šrilanki. "Vlado pozivamo, naj zagotovi varnost v vseh verskih objektih in najstrožje kaznuje vse vpletene v ta zavržna dejanja," so poudarili v svetu islamskih teologov. Kot so poudarili, v imenu muslimanske skupnosti v Šrilanki izražajo sožalje ljudem krščanske vere ter jim ponujajo roko prijateljstva in solidarnosti. Dodali so, da so se islamski vodje po nedeljskih napadih že sešli s kardinalom Malcolmom Ranjithom, nadškofom glavnega mesta Kolombo.

Sožalje svojcem umrlih so izrazili tudi v nacionalnem svetu šura, ki ga sestavlja 18 islamskih organizacij. Zavzeli so se za natančno preiskavo napadov in aretacijo storilcev, ne glede na to, kateri skupini prebivalstva bi lahko pripadali.