Pnevmatike za zimo

Kaj izbrati

  • 205 55 R16

    Glasovi: 6 40,0%
  • 205 50 R17

    Glasovi: 2 13,3%
  • 195 65 R15

    Glasovi: 7 46,7%

  • Skupaj glasov
    15
  • Glasovanje je zaprto .

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
496
-537
28
Kaj ti bo ViLiam če imaš Borg ?
Kdo se sploh oglaša :bonk:
Spet me omenjaš. Sem ti povedal kaj bo če me boš omenjal. Načeloma sem opravil s tem forumom, ker se ne mislim več spuščat na tak nizek nivo, samo zate si vedno vzamem čas. En čas si dal mir in trolal pod drugim imenom, kaj ne Noker, sedaj si spet postal malo korajžen!
So te spustili ven. Kaj bi spet rad šel nazaj v bolnico!
Da vam še enkrat osvežim spomin, kdo je ta pacient:
"AndrejEnej ala Noker MiRko s TRojan tisti z malo daljšim stažem na forumu ste ga poznali tudi kot, največjega pacienta (razglašen za pacienta leta ne vem mislim da 2017)
Ta pacient se je spustil na tako nizek nivo, da mi je začel grozit preko ZS, ponarejat ZS sporočila ...itd. Ko je bil razkrinkan se je potuhnil kot največja picka, si spremenil nick in sedaj veselo naprej piše bedarije po forumu. Dokazano, da je to največji lažnivec, potuhnjenec, pusy tega foruma tako da, najmanj kompetenten da bo govoril kdo je za v bolnico. In bog si ga vedi pod katerimi nicki se še skriva.
Ja tudi jaz sem bil banan toda sem prišel nazaj pod istim imenom, ker nimam kaj skrivat in če ne bi bil takrat banan za brez veze mi verjetno Žiga ne bi odobril ponovnega vpisa z istim imenom.
Vedno poskušam komunicirat na nek normalen nivo, nikoli nisem začel prvi izzivat, žalit... če pa se kdo ne zna obnašat pa dobi nazaj na istem nivoju kot je začel, zato ne se čudit mojim izpadom, najprej počistite pri sebi pa potem pri drugih."
Tako da si ti lahko samo tiho kdo je kdo:fredi:
 
  • Haha
Reactions: jest5

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
383
-869
28
Sedaj berem par zadnjih komentarjev. Ti je takoj jasno da nima 5 pik. Tolk zblojenga tipa težko kje najdeš. Bogi njegovi bližnji.
No sedaj se mi malo svita kdo je ta tip. Neverjetno veliko podobnost z mavričnim Bojančkom, ki prav tako rad grozi z nekimi ZSji in pa tala prstke kot borgi. Zanimive povezave. Sedaj pa res ne vem kdo je kdo:sprasujemse:
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
496
-537
28
Pa briga mene kdo je kdo. Dost imam tega foruma in takih bedakov. Imam kaj bolj pametnega za počet.
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
383
-869
28
No vam bom kar tukaj napisal enkrat za vselej vsem z moderatorji in admini na čelu. Pa če tudi me takoj spet pošljete v toplice.
Sem bil v toplicah par dni ja:bonk:. Kot malo berem za nazaj vidim, da nas je kar nekaj podobnih ja.
Ja Končno! Točno to, kar sem pričakoval. Res, da z veliko zamudo, toda res patetično in žalostno, da se moderatorji in admini foruma lahko spustijo na tak nizek nivo, da jih ni sram, ok verjamem da jih, ker očitno nimajo poguma se soočit z določenimi uporabniki.
Res mi ni jasno zakaj je tako dolgo trajalo?
So bili na dopustu? OK! Razumem! Ne razumem pa zakaj sem bil kaznovan LE jaz, ki sem od prvega komentarja naprej opozarjal na te kršitve, drugi ki pa so me žalili z debilčki... in podobno, pa nič!

Lepo sem opozarjal, da če ne boste ukrepali, da ne odgovarjam za posledice, pa nič z njihove strani. Dopustili so skoraj enomesečno trollanje iz vseh strani in potem kaznujejo le mene. Ja OK, vem da sem si zaslužil, ker sem jih namenoma preizkušal! In dokazali so, kar sem vedel že mnogo prej... potem pa oni men:
"Želimo, da uporabniki skupnosti alter.si sodelujejo složno, imajo argumentirane debate in se izogibajo grožnjam, pretiranem agresivnem nastopu in "trollanju"." LOL
Kaj ste res toliko nesposobni, da ne zmorete videt kdo je tu gor šibki člen! Ali pa vas ti pacienti, se točno ve katere mislim, tako vodijo, da je razplet takšen kakršen je.
Pa da bi tisti moderator, ki me je poslal v toplice imel vsaj toliko poguma, da se predstavi, da vemo kdo je kdo, če že morajo biti pritožbe javne, potem tudi vi imejte toliko poguma in se predstavljajte javno, ne pa pod nekimi Alter zelenci. Če ne morete opravljati oz. če nimate časa potem prosim se odstranite in pustite meni bom jaz naredil enkrat za vselej red na forumu.



Ja, ja, ja, vem kaj boste rekli, spelji se, te ne bomo pogrešali, toda je to res vse, kar zmorete, oziroma želite na tem forumu, ki več kot očitno iz dneva v dan tone, sploh če pogledaš kakšne troll teme se odpirajo.
 
  • Haha
Reactions: jest5

Podobne teme