Planica 2020

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
nič ne bo
ne samo v planici, ampak na vseh poletih letos, takoj ko en mal bolj konkretno "zajadra" letijo zniževat nalet

sicer po svoje razumljivo, ampak prov veliko lepih poletov pa ni videt zarad tega...
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Ne vem, kaj ste tak v tega zajca zaljubljeni, o njem se pisal, ne o drugih.

Zajc premagal petkovo razočaranje
Tokrat se je pri novinarjih ustavil tudi Timi Zajc, ki je bil bolj zadovoljen s svojo predstavo kot v petek, ko je šel mimo mešane cone. "Vesel sem, da sem prespal včerajšnjo drugo serijo in sem danes spet pokazal, da se da leteti. V bistvu tudi tisti drugi včerajšnji skok ni bil slab, ampak bilo je premalo metrov. To te najbolj žre, ker ne veš točno, zakaj ni šlo.

Več na: https://www.zurnal24.si/sport/zimsk...zelo-kriticen-pohlepni-smo-in-pogoltni-383642 - www.zurnal24.si
Sam ve, da je luznil.

Jutri ima še eno možnost. Najraje bi Domna videl.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
ko bla afera, se nosu, da globusov ne bo mel kam dajat

skakal bi dalje, zaradi bluzenja pa se je oddaljil

no tista aferja je bla očitno kar koristna glede na rezultate

sicer nekega izjemnega posameznika nimamo, ekipno pa ne vem če smo bili že tko uspešni

dons bo šest komadov skakalo na zaključku med top 30... je to že blo kdaj?
in na koncu bodo trije med prvo deseterico... to se tud ne spomnim, da bi že kdaj blo
pa še drugo mesto v pokalu narodov... za luzerje kar solidno vse skup
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran
15. jan 2019
3.459
1.085
113
no tista aferja je bla očitno kar koristna glede na rezultate

sicer nekega izjemnega posameznika nimamo, ekipno pa ne vem če smo bili že tko uspešni

dons bo šest komadov skakalo na zaključku med top 30... je to že blo kdaj?
in na koncu bodo trije med prvo deseterico... to se tud ne spomnim, da bi že kdaj blo
pa še drugo mesto v pokalu narodov... za luzerje kar solidno vse skup
in zakaj so ostali luzerji?

enga imamo samo čudnega, ki se zna samo kislo nasmehnit, seveda ima danes možnost da se popravi s kakšnim rekordom, a antipatičen je še vedno
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
in zakaj so ostali luzerji?

enga imamo samo čudnega, ki se zna samo kislo nasmehnit, seveda ima danes možnost da se popravi s kakšnim rekordom, a antipatičen je še vedno

jah, če je zeko luzer, pol so ostali še večji luzerji... no z izjemo laniška, on je mal manjši luzer
ti si si tega luzerja izmislil ne jest :p

zame je džek vsak, ki si sploh upa z vrha skakalnice dol pogledat
če se pa še čez zapelje in ostane živ pol pa samo klobuk dol
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
jah, če je zeko luzer, pol so ostali še večji luzerji... no z izjemo laniška, on je mal manjši luzer
ti si si tega luzerja izmislil ne jest :p

zame je džek vsak, ki si sploh upa z vrha skakalnice dol pogledat
če se pa še čez zapelje in ostane živ pol pa samo klobuk dol
za enga sem omenil luziranje, ostali so preko svojih zmoznosti, ti si pa razsiril na vse

za gledalca je važno da skoči v dno

ce ne, se preklopi na drug program, klik