Planet Golob

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.287
15.216
113
Vsakomur ne zgolj možnost ampak tudi obvezo, da se preizkusi.
Prav zares, morda smo pa v bistvu narod genialcev, ki bi iz prve obvladali v nulo kakšne res fenomenalne stvari ampak tega ne vemo zgolj zato, ker se ne poizkusi!
Pa ko smo že pri tem v temi o Golobu - naš predsednik vlade morda lahko leti, še ptičje ime mu namiguje na to. Naj skoči z ljubljanskega Nebotičnika in preveri saj dokler ne probaš pač ne veš, dejstvo!!!
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.676
3.432
113
Prav zares, morda smo pa v bistvu narod genialcev, ki bi iz prve obvladali v nulo kakšne res fenomenalne stvari ampak tega ne vemo zgolj zato, ker se ne poizkusi!
Pa ko smo že pri tem v temi o Golobu - naš predsednik vlade morda lahko leti, še ptičje ime mu namiguje na to. Naj skoči z ljubljanskega Nebotičnika in preveri saj dokler ne probaš pač ne veš, dejstvo!!!
To je vse nič, če ga spodaj ne pričaka navdušena množica.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.287
15.216
113
To je vse nič, če ga spodaj ne pričaka navdušena množica.
In to kar 400.000 glava!
Sploh ne dvomim, da bi verniki s planeta Golob počakali na nov uspeh svojega mesije z največjim navdušenjem. Raje ne pomislim kako razočarani bi bili, če PVju ne bi uspelo leteti in bi se razmazal po pločniku najlepšega mesta na svetu de ampak kdo bi pa lahko pričakoval kaj takšnega. Tako kot (prosto po našemu Alter souporabniku Sonny_Chiba ) enostavno ne vemo kako bi se opica obnesla kot voditelj države dokler se tega ne preizkusi tako tudi ne moremo vedeti ali Golob dejansko lahko leti kot golob, to je dejstvo!!!
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.293
9.333
113
Aja, rabiš pomoč kljub svoji razgledanosti? Kovšca je svojo zdravo ladjo privezal za Titanic. Vsak z IQjem vsaj čez 70 je dojel, da je bil takrat Počivalšek politično mrtev. Kovšce mi še ni ratal vprašat kaj mu je blo. Bi pa rekel da ni mel ravno prava na glasanje, ker je zelo daleč od neumnega človeka. Bi celo rekel da je prepošten za greznico SLO politike.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5 in dentex

B81

22. jul 2007
36.133
9.999
113
Aja govoris o Konkretno...ja, ce bi jo vodil Kovsca in Pocivalska ne bi blo med vidnejsimi, bi znala prit noter...in skoda da ni ostala GAS, ljudje nimajo radi trdih sugestij ala Naprej!, Konkretno!, Za domovino!...

Ampak to se lahko zahvalis jansi...si mislim, da on ni neposlusnega Kovsce hotel...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.293
9.333
113
Aja govoris o Konkretno...ja, ce bi jo vodil Kovsca in Pocivalska ne bi blo med vidnejsimi, bi znala prit noter...in skoda da ni ostala GAS, ljudje nimajo radi trdih sugestij ala Naprej!, Konkretno!, Za domovino!...

Ampak to se lahko zahvalis jansi...si mislim, da on ni neposlusnega Kovsce hotel...
Bingo. Pazi da te ne začnejo z lewakom zmerjat.
 

B81

22. jul 2007
36.133
9.999
113
Ni strahu, dokler je človek za red z migranti in je anti-woke, ne bo levak :oops1:

Sicer sem pa računal na Logarja kot desno sredino, pa je še to zgleda šlo nekam v maloro...
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.338
3.826
113
Ljubljana
hmpg.net
1726324608483.png
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.399
2.130
113
Ni strahu, dokler je človek za red z migranti in je anti-woke, ne bo levak :oops1:

Sicer sem pa računal na Logarja kot desno sredino, pa je še to zgleda šlo nekam v maloro...
Logar je izgledal kot neka zdrava alternativa. Samo če misli svojo platformo sodelovanja graditi z napol propadlimi levimi politiki, bo to bolj nič od nič. Oziroma stokrat predrkane leve stranke v novem celofanu