Planet Golob

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.198
1.080
113
to bi to moral vedeti zakaj se tebi nekaj poraba ob določenih besedah...
Hannah Johanna Arendt (*1906 †1975), nemško-ameriška zgodovinarka in filozofinja:
"Nihče nima moralne pravice, da se imenuje ANTIFAŠIST, če ni hkrati tudi ANTIKOMUNIST."

Bivši komunisti, kateri imajo v stranki tudi fašiste, hkrati pa se deklarirajo za antikomuniste in antifašiste, dejansko pa jahajo na valu populizma. Butli jih pa volijo in zagovarjajo, pa čeprav so ravno tako, al pa še bolj, dokazano, pokvarjeni kot ostali ob koritu državnih jasli.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.322
2.004
113
Najhujši so tisti ki zase mislijo da so najpametnejši
Ne trdim da sem najpametnejši, samo ne bom se pa šel neke lažne skromnosti in se zlival z greznico, samo zato da bom zadostil večini.

Problem ste nerazmišljujoči povprečneži, lenuhi ter podobni - ti vodljivčki nam potem izvolite bedake na oblast.

Ampak se vas ne da premagati na volitvah, ker ste večina
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.822
2.569
113
Ne trdim da sem najpametnejši, samo ne bom se pa šel neke lažne skromnosti in se zlival z greznico, samo zato da bom zadostil večini.

Problem ste nerazmišljujoči povprečneži, lenuhi ter podobni - ti vodljivčki nam potem izvolite bedake na oblast.

Ampak se vas ne da premagati na volitvah, ker ste večina
1719748939058.png
 
Hannah Johanna Arendt (*1906 †1975), nemško-ameriška zgodovinarka in filozofinja:
"Nihče nima moralne pravice, da se imenuje ANTIFAŠIST, če ni hkrati tudi ANTIKOMUNIST."

Bivši komunisti, kateri imajo v stranki tudi fašiste, hkrati pa se deklarirajo za antikomuniste in antifašiste, dejansko pa jahajo na valu populizma. Butli jih pa volijo in zagovarjajo, pa čeprav so ravno tako, al pa še bolj, dokazano, pokvarjeni kot ostali ob koritu državnih jasli.
že s tem si falil kar se janeza tiče.... populizem bolj velja za nove obraze tj. npr svoboda, kak sd, levica, ti tudi radi menjavajo in stavijo na novo robo.......
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.322
2.004
113
Po novem se v tej državi ogromno govori, seveda lepo in nesovražno. Efekt od tega je ničen, razen ogromno nepotrebnih besed.

Treba vam je povedat direkt, da tudi počasni dojamete.
Čas samo beži naprej, po dveh letih pogovarjanja smo v *****, jaz osebno imam tega dost in se mi ne da več lepo in korektno.