Planet Golob

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.859
6.472
113
Kremna tortica je brati IT strokovnjake na slotehu. Vsi o nekih bajnih plačah, a nihče ne objavi svoje plačilne liste.

Potem pa menjuješ službo pa na večini slovenskih firm ponujajo nek drobiž. Na vprašanje zakaj bi delal jaz za vas, namesto v hoferju za podobno plačo nastane tišina.
Problem ki se ga marsikater ITjevec ne zaveda je ta da v hoferju ne bi zdrzal dve uri. Ker ni navajen tok delat. Tudi v IT mas cel spekter folka in posledicno tudi tezke lenuhe in nesposobneze.
 
  • Všeč mi je
Reactions: alkoholik

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.171
5.302
113
No ja. Lenuhe imaš vsepovsod. Stvar delodajalca pa je kako se ga reši. Neglede na to ali je trgovec ali ITjevec. Pri nas imamo za take primerr 6 mesečno preizkusno dobo, no razen za take, ki preko politike pridejo noter. Ti so itak nedotakljivi... do naslednjih volitev...
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.859
6.472
113
No saj zato… in marsikdo od tistih ki cas na sihtu zabije s tem da po slo-techu o placah v tujini sanjari pac pase v to skupino. Tko da tud v hoferju ne bi prosperiral.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.963
9.140
113
Problem ki se ga marsikater ITjevec ne zaveda je ta da v hoferju ne bi zdrzal dve uri. Ker ni navajen tok delat. Tudi v IT mas cel spekter folka in posledicno tudi tezke lenuhe in nesposobneze.
No, imaš tud ful pridne brez efekta in lene ki v dost manj časa naredijo več.
Verjetno sem že pravil od pakirnice cukra v Merkatorju. Bla sta dva k sta sipala 50 kilske vreče v stroj. En je nabutal 10 vreč v stroj in mel pol 20 al pa 30 minut za pičke pecat, odvisno kero količino se je pakiral. Pol je v pol ure pred odhodom vse vreče zložu. Drug je počas vrečo odpru, jo stresu v stroj in počaaas zložu. Prvi je delal 20 minut na uro, drugi cel dan. Ugan ker je bil označen za luftarja in lenuha, ker je bil pa priden.
 

B81

22. jul 2007
35.112
9.361
113
Jaz ocene delam na podlagi opravljenega dela. Najbolj na organ so mi vedno sli ljudje ki so napol tekli po hodnikih in stalno bli v neki guzvi a nobenega efekta na koncu dneva
Ko je tak človek kot nek vodja v firmi, začneš gledat za drugimi službami. Sodelavec najraje vidi, ko gre na dopust, takrat delo laufa brez posebnosti, drugače pa vedno neke scene :D Že razmišljajo, kako na lep način umirit človeka, da ne bo sekiral...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.237
5.543
113
Navijač st. 1:

1000008249.jpg
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.321
2.002
113
Na žalost so pri Golobu samo nedovršni glagoli in stvari nikoli ne pripelje do konca. Kot da bi užival v pogajanjih. Ne vem, kako se je pogajal kot podjetnik.
A lahko nehate tega Goloba omenjati kot podjetnika.
On ni nikakršen podjetnik, temveč je nastavljen politični kader. Bil in je sedaj. Uporaben za krajo po navodilih, sedaj ko je začel krasti samostojno ga povsod dobijo...

Nesposoben do konca, enako kot Zoki. Samo za krast so dobri, dokler jim štango drži cel represivni aparat, oziroma imajo vse podkupljene

In takih "podjetnikov" je ogromno v Sloveniji
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.189
5.855
113
blizu močvirne prestolnice
Pa še nekaj za Ferda

Hannah Johanna Arendt (*1906 †1975), nemško-ameriška zgodovinarka in filozofinja:
"Nihče nima moralne pravice, da se imenuje ANTIFAŠIST, če ni hkrati tudi ANTIKOMUNIST."