Planet Golob

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.807
6.898
113
186067_820215ce208e2ee6aa7a8af0b43cf1eb.jpg
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.088
5.927
113
Jaz pi vzel tisti prenosnik. Pa mi ga ne dajo.
Ampak ona se kljub vsemu gor drži. S podporo.
In ti so problem.

Predlagam, da naredijo razpis za vse, pa notri pogoje, kako po vrsti (dohodkovni rezredi, soloobvezni otroci ipd itn) talajo. Sem prevec hoch po razredih, da bi kaj kmalu na vrsto prišla, ce bo šlo takole, ampak nisem pa tok hoch, da senkanemu konju v zobe gledam. Z veseljem za malega vzamem, bo povsem dovolj dober zanj za razliko od onih iz nizjih razredov, za katere so preslabi...
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

erikson

Guru
25. avg 2007
22.129
5.982
113
Zgodba o zarečenem kruhu, neuporabnih vozilih, zapravljanju denarja, starem železu na kolesih in podobno, kar so glede Patrij očitali Janši. Po obisku na vrhu NATO pakta je Golob spet pravilno usmerjen.


Revizija nakupa osemkolesnikov, ki se je začela z odstopom od pogodbe za nakup vozil boxer, je po navedbah premierja Roberta Goloba blizu zaključka. Do konca leta bo predvidoma sklenjena pogodba za nakup tovrstnih vojaških vozil od finske Patrie, je Golob povedal v sredo ob robu vrha Nata v ZDA.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.109
62
113
Zgodba o zarečenem kruhu, neuporabnih vozilih, zapravljanju denarja, starem železu na kolesih in podobno, kar so glede Patrij očitali Janši. Po obisku na vrhu NATO pakta je Golob spet pravilno usmerjen.


Revizija nakupa osemkolesnikov, ki se je začela z odstopom od pogodbe za nakup vozil boxer, je po navedbah premierja Roberta Goloba blizu zaključka. Do konca leta bo predvidoma sklenjena pogodba za nakup tovrstnih vojaških vozil od finske Patrie, je Golob povedal v sredo ob robu vrha Nata v ZDA.

me zanima, kako bojo zdej denar oprali in spravili do tapravih zepov.

NATO je ocitno pritisnil na nase, ki samo kimajo in nabavljajo, kar si tam zmislijo. se tista 2% bo treba dosezt, pa bojo vsi happy.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.775
4.076
113
me zanima, kako bojo zdej denar oprali in spravili do tapravih zepov.

NATO je ocitno pritisnil na nase, ki samo kimajo in nabavljajo, kar si tam zmislijo. se tista 2% bo treba dosezt, pa bojo vsi happy.
Kaj blebetaš. Nato nič ne pritiska, Slovenija je z pridruženim članstvom zavezala k obveznostim NATO pakta oz organizacije. Kar je pogojeno, da je nabava vojaške opreme v skladu z Nato standardi, poraba pa je zapisana.

Komiči pa zanimivo poslujejo s podjetjem, v katerem so sicer neutemeljeno ga obtoževali korupcije pri sklepanju poslov.
to je možno samo pri komičih......
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.228
3.803
113
Ljubljana
hmpg.net
In neutemeljeno je bil Riedl obsojen na vseh stopnjah sodišča v Avstriji, kjer v obrazložitvi sodbe eksplicitno piše, komu, koliko in kdaj je dal podkupnino. (Priznam, imena so rahlo zakrita, tako da lahko da je kakšen drug šef stranke z inicialkami IJ
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

B81

22. jul 2007
35.527
9.633
113
In neutemeljeno je bil Riedl obsojen na vseh stopnjah sodišča v Avstriji, kjer v obrazložitvi sodbe eksplicitno piše, komu, koliko in kdaj je dal podkupnino. (Priznam, imena so rahlo zakrita, tako da lahko da je kakšen drug šef stranke z inicialkami IJ
Kako je potem nasa sodba bila drugacna? Cloveka se najde, ce ****** v tujino, tu se ti pa seta sem in tja po parlamentu in drzavi, pa ga nihce ni nasel? To je blo to, da je zastaralo?

Zakaj ga niso nasli?
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.775
4.076
113
In neutemeljeno je bil Riedl obsojen na vseh stopnjah sodišča v Avstriji, kjer v obrazložitvi sodbe eksplicitno piše, komu, koliko in kdaj je dal podkupnino. (Priznam, imena so rahlo zakrita, tako da lahko da je kakšen drug šef stranke z inicialkami IJ
Fedi, neutemeljenost so dokazali s'tem, da poslujejo ponovno z njimi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.205
3.487
113
A to ste stare dokumente o Trenti uspeli mal pogledat med plesom, med čakanjem na zdravnika ali med čakanjem na upravni enoti?
Ali med tem ko vam Google naloži, kje na hrvaški obali dejansko prodajajo hrano, ki si jo lahko še privoščite?