Planet Golob

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.399
15.371
113
msenjur - danes si pa zelo humoristično naravnan vidim, lepo :D Sarkazem pa tako odličen, da bo kdo še mislil, da to resno misliš. Kar tako naprej in boš postal resna konkurenca uporabniku piagolo :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.399
15.371
113
Valda je sarkazem no. Ne moreš dejansko resno misliti, da si imamo (v SLO) vsi enake pravice (na kombinacijo z dolžnostmi se itak seveda spet pozabi) ne glede od kod je človek in kakšen status ima posledično glede na to ter ostale šale. :D Halo. :D
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Preferenčni glas ni obvezen, v tem primeru se petletke v Bruslju delijo po vrstnem redu na listi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jabe

jest5

Guru
18. avg 2007
25.754
-8.629
113
Pa dobro kaj so v vseh vejah oblasti že čisto prfuknjeni.
V bistvu niso.
Če se je slikani pritožil zaradi objavljanja svoje slike, je to povsem ločen primer od nadlegovanja. In vsekakor je tudi to potrebno obravnavati.

Naslednjič naj Možina s sliko odkoraka na policijo in se zadrži javnih objav, pa ga ne bo nihče nikamor vabil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kalbo in mistique

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.334
3.635
113
V bistvu niso.
Če se je slikani pritožil zaradi objavljanja svoje slike, je to povsem ločen primer od nadlegovanja. In vsekakor je tudi to potrebno obravnavati.

Naslednjič naj Možina s sliko odkoraka na policijo in se zadrži javnih objav, pa ga ne bo nihče nikamor vabil.
Mogoče bi pa morali normalizirati take javne objave.

Npr. ravno te dni nekdo javno prek Instagrama s slikami nadzornih kamer dela manhunt zaradi prometne nesreče, bomo videli policijo.