Planet Golob

2. jul 2020
4.813
6.319
113
Pestro še bo.
Samo to res ne moreš verjeti. Brezposelni bodo še plačani, pa “doktorji”, kateri bodo samo sranje delali bodo še več plačani.
Loool, lahko se samo še smejimo.

Pa to res verjameš, da bodo ti poklicno brezposelni prišli pomagati. Za picopeke že ponujajo 2500 neto pa jih ne najdejo. Ljudje pa na zavodu.
 

disc

Guru
4. feb 2011
2.417
527
113
Tole okol prispevka me spomimja na tv poper, k je bil gospod Senica, pa je žical za denar, pa je rekel da ima dobro in slabo novico.
Dobra je ta, da denar je, slaba pa ta, da je v vaših žepih :)
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.897
9.573
113
Pa to res verjameš, da bodo ti poklicno brezposelni prišli pomagati. Za picopeke že ponujajo 2500 neto pa jih ne najdejo. Ljudje pa na zavodu.
Kje si pa to pobral, da jaz kaj verjamem?
Jaz se samo še smejim, kaj so ti bedaki na oblasti sposobni še sproducirati.
Žal mi je le prizadetim v poplavah, ker če bodo računali na pomoč s strani vlade, bodo dvakrat oškodovani.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.824
1.523
113
Notranjska

Obrazložitev...
To je lep primer da nimajo kompasa. Najprej free dan sedaj pa tole. Da se razumemo tole podpiram, samo zakaj za vraga pa tisti fraj ponedeljek? Hrvatom se je smejalo!
 
2. jul 2020
4.813
6.319
113
To je lep primer da nimajo kompasa. Najprej free dan sedaj pa tole. Da se razumemo tole podpiram, samo zakaj za vraga pa tisti fraj ponedeljek? Hrvatom se je smejalo!

Ko se omenja Hrvate.


Koliko se ne ve točno. ampak vsaj 2 miljardi.


Dobili bomo 400 miljonov iz evropskih skladov.


Hrvati so za Petrinjo in Zagreb dobili 1 miljardo (od 3,3 miljarde škode). Na srečo nam bodo pomagali spisati dokumentacijo.

Ministrstvo za kohezijo pa pri pripravi vloge sodeluje tudi s Hrvati, ki so po potresu leta 2020 oddali popolno in dobro izpolnjeno vlogo. Hrvaški minister za regionalni razvoj in sklade Evropske unije Šime Erlić je Sloveniji že pred prazniki zagotovil, da bodo tamkajšnja ministrstva vzpostavila kontakt z našimi ministrstvi, kar se je do danes tudi uresničilo.

Pri takih genialcih ne bodo sobote dovolj, delati bomo morali še za nedelje in praznike.
 

B81

22. jul 2007
36.400
10.220
113
Tole je bilo torej 3,3 mrd eurotov

18 bolnišnic in 56 drugih zdravstvenih ustanov, 156 šol in vrtcev, 26 fakultet, 250 kulturnih ustanov, 100 kilometrov vodovodov in kanalizacijskih mrež, več kot 1.300 kilometrov cest, 77 mostov in šest kilometrov tramvajskih prog.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Ko se omenja Hrvate.


Koliko se ne ve točno. ampak vsaj 2 miljardi.


Dobili bomo 400 miljonov iz evropskih skladov.


Hrvati so za Petrinjo in Zagreb dobili 1 miljardo (od 3,3 miljarde škode). Na srečo nam bodo pomagali spisati dokumentacijo.

Ministrstvo za kohezijo pa pri pripravi vloge sodeluje tudi s Hrvati, ki so po potresu leta 2020 oddali popolno in dobro izpolnjeno vlogo. Hrvaški minister za regionalni razvoj in sklade Evropske unije Šime Erlić je Sloveniji že pred prazniki zagotovil, da bodo tamkajšnja ministrstva vzpostavila kontakt z našimi ministrstvi, kar se je do danes tudi uresničilo.

Pri takih genialcih ne bodo sobote dovolj, delati bomo morali še za nedelje in praznike.
Še pred nekaj meseci, je bilo v Petrinji kup ljudi, ki so trdili, da jih po potresu še pes ni povohal. Me veseli, da se po treh letih stvari nekako urejajo. Pri nas bodo pa že po treh mesecih vpili, da jih še pes ne povoha.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri