piersing - intimni predeli

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
ej Diablo...take hočejo sam kurca, in to velikega
grin1.gif

men je njen psihološki profil jasen kot lep poletni dan...
evil.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Sam boš najbolj vedel, da je internet namenjen zajebanciji. Si me pa čisto falil, če te že tok matra. Sem daleč od tega, da bi bla tečna, kaj šele čefurka
bonk.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
dej no..men je Biacctth æist kul.

pove kar misli..z veseljem bi ji p**olizal uhanček pa tko naprej
wink-1.gif


si za trojček kot pri DZ ?
evil.gif
nekoč?
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
hmmm ... pirsing ... se mi ne dopade najbolj ... pri nekaterih mi je recimo ful všeč recimo levo ali desno nad zgornjo ustnico

popek?? kaj te vem ... čist odvisno v kakem popeku je to zmontirano

jezik?? nikakor ... to je kmečko

nipl?? niti malo mi ni sexi

pussy?? v živo še nisem vido, tak da težko rečem kak bi zgledalo ... ni mi glih najbolj sexi

od nakita na puncah najraje vidim kako nežno verižico, mogoče kak prstan pa kake primerne uhane (seveda ne nekih pol kilskih, ki uhe raztegnejo do ramen)
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Meni ni to všeč in pika.

Imam najraje neprebodeno telo. Za nabadanje in prebadanje ima ženska
cheer.gif




Ta je pravi kaskader, če gre na sprehod med neurjem ali, ko strele letijo skozi nebo
cool-1.gif

piercing-6.jpg





Vedno sem si želel imeti nekaj takega na sebi
bonk.gif


creepypierced018yh4ag5dr.jpg
 

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
Piercing mi je kul na kakih mlajših odbitih tipih, ko paše zraven v celotno podobo. Pa še to samo v obrvi. Si pa ne predstavljam kakega odraslega moškega, ki pride na sestanek s prepirsano obrvjo.
grin1.gif
Jaz pa nisem tak mazohist, da bi se dala prebadat.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ja biæ še morm v živo videt...pol pa DZ vprašat...pa bomo vidli.. ti bom potem razlozil kako je blo.
evil.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Nimam posebne želje videti na njej ali sebi v okolici intimnih predelov....

Pri ženski mi je v popku rajcig piersing..., pa še kak lep majhen tatto na lepem telesu...na trtici ali spredaj med muco in kolkom.
tongue-1.gif
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
splošno kar se tiče piercingov so mi všeč, ampak v mejah normale... brez ekstremov (like vrat, zapestje... po 5 uhanov v jeziku pa nasploh telo čis popirsano...)

kar se tiče pa samga vprašanja - piercing na intimnem delu... mi ni popolnoma nikjer všeč, razn na enem mestu pr ženski... sam sama mislm da ne bi mela poguma dat... mi pa fajn zgleda: klik
smirk-1.gif


pa širjenje lukenj mi je tut... ogabno... škoda telesa!!
uf-1.gif
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
O fak keri gravž
bonk.gif


Na ženski mi je všeč edino v nosu, pa nikjer drugje, pa še to ne sme bit prevelik.

Sam pa razmišljam, da bi si dal prestrelat obrv
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
shocked-1.gif
to je teb všeč, ker men je res grdo, brrr kr stresl me je

no pa, ker je blo že omenjen pirsing tut na drugih predelih (ajde ušesa pustmo, k je že standrdno) mi je pa v nosu všeč in sm si dala tut sama
cheer.gif
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
ej pa ja no... sej pravm da če že izpostavm intimni piercing... bi recimo pač sam tega omenla... drgač mi je vse ostalo... bljak!! ... > torej kar se tiče intimnih!

hmmm, ostali piercingi: ... mogoč bi si dala še kazga v ušes... pa nos me vedno bolj mika... drugo mi pa niti ni neki... pač če si kdo kej prepiči, uredu, njegova/njena stvar, njegove/njene brazgotine, luknje...
tongue-1.gif
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
30
48
najbolši intimni piercing je bil pri Jackass-u, ko si je dal Steve-O ritnice skup povezat
hysterical-1.gif
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Bolje za partnerja, da na njem ne vidim piercinga, nikjer, kaj šele na intimnih predelih. Zdaj, ko smo že izven pubertete pa to, se mi zdi, da smo to že malo prerasli. Poznam pa modela, ki ima piercing na bradavici - ravno resno ga ne morem jemat, vsakič ko ga vidim, mi ne gre iz glave, da ima pod majico piercing sploh pa ko se ves čas dela ful pametnega.
grin1.gif

Sama sem imela samo pierc v nosu (mislim, da ene pol leta, več tistega gravža nisem zdržala) in par let v jeziku. Jezik mi je bil kul, samo je žal motilo mojega partnerja (tiste pred njim ni motilo) tako da je šel ven, bolelo pa ni nikoli nič, delal mi je John. Poleg tega tudi pride čas v življenju, ko se je treba malo zresnit, piercing pač ni za v službo, če ga lahko ljudje vidijo.
smirk-1.gif

Najbolj neprebavljivi so mi pierci na intimnih predelih, sledijo mu hrustanec na ušesu in popek. Popek se mi že od nekdaj zdi tako "čefurski", da bolj ne bi mogel bit (srednja v bližini trgovske je pustila posledice
grims-1.gif
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.104
2
38
42
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
ksz

meni niti na pamet ne pride dajat karkoli na intimne dele...je zadeva čist preveč občutljiva in ranljiva, da bi eksperimentirala...sama mam u popku že več kot sedem let uhanček (pubertetniške norije
evil.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
13.gif


začnem brati tvoj prispevek, pa si rečem: evo končno ena normalna bejba..potem pa začneš naštevat kje že maš namontiran to železje..
rolleyes-1.gif