Pičen;

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Ploveta, a v drugem agregatnem stanju...
grims-1.gif
 

hovi

Pripravnik
25. jul 2007
565
0
16
da si greš pa kaj takega zmislit pa že presega neko mejo...ne rečem, da si zmisliš kaj za foro, ampak da se pa delaš norca iz smrti nekega človeka in si zmišljuješ, kako ti je umrl v naročju, pa že presega mejo normalnega
ne-ne-1.gif
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
pa dober,

a morn se enkrat napisat?

zdej ste se na osnovi neke nepreverjene info na Malkoma spravli, brez dokazov, kr tk,...
mimogrede, to me spomne na Alter tekmovanje gdo bo bolj cigane ocrno, seveda tut brez dokazov


nihce pa nima kaj slabga za povedat cez prave storilce,
kot vse kaze se jih bojite, ko pridejo vun vas znajo poiskat
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik hovi pravi:
da si greš pa kaj takega zmislit pa že presega neko mejo...ne rečem, da si zmisliš kaj za foro, ampak da se pa delaš norca iz smrti nekega človeka in si zmišljuješ, kako ti je umrl v naročju, pa že presega mejo normalnega
ne-ne-1.gif


Ta topik oz ta zgodba je popolnoma resnicna. Sicer pa je njegova bivsa punca na foromu, in se bo vrjetno
oglasla, pa malo povedla, o tem, kako sma se dobila in sla obiskat njegovo mamo itd...
 

medak

Pripravnik
18. jul 2007
730
0
16
www.potopisnik.si
Prvič se oglašam v tej temi, ker mi je že od vsega začetka smrdela. Da se gre nekdo hvalit na forum pri takem dogodku.

Ampak zanima me, kako to, da na posnetku ni bilo tebe? Mogoče sodišče ne ve vsega in kamere lažejo?
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
ti si vidu posnetek?

a je sploh gdo, tuki na Alterju, ki je posnetek vidu?

kaj pa ce tist del, ko mu Malkom pomaga ne pokazejo,
mogoce ker sploh ni pomemben za obranavo in tudi zato, ker zgleda precej kruto
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
ksz

Nisem takšen, da bi v vsakem najprej videl negativca in bil skeptičen do vsake povedane besede. Če je napisal, da je bil tam, potem mu verjamem. Če pa laže, pa itak sam sebe. Jaz zato ne bom nič kaj bolj lačen, žejen ali bom kasneje šel v penzijon.
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Niti slucajno se ne sekiram, kaj drugi kao govorijo okol te storije, res da sem zajebant 105%, ampak
kaj takega pa dvomim da bi si kdo sploh upal zmislit....

Edini ki je bil tam poleg ves čas je bil varnostnik. Kamera je pokazala dogajanje od stopnišča pa do prihoda rešilcev. Tudi zabelezen je 2×klic rešilcev od varnostnika ki je bil poleg.

Pojdite na naslednjo razpravo in vprašajte tiste ki so bili na cetrtkovi razpravi ko so pokazali posnetek. Upam da je njegova bivša punca na forumu in je verjetno tudi bila na razpravi pa bo povedala to kar sem zvedu od osebe ki je bila na razpravi.

Jaz sem ti na forumu cestital za izredno dejanje da si pomagal človeku v zadnjih minutah zivljenja, tudi po izjavi tiste viole da se zgodba nekak ne ujema nisem niti posmislu v neresničnost tvoje izjave, vendar kamera pa ne laže in tebe na posnetku ki je bil predvajan na sodišču ni bilo.

Jaz sem povedal svoje kaj sem zvedu od zelo verodostojne osebe ki je bila oba dni na razpravi. Nimam več kaj dodat, lahko vam samo javim datum uro in sobo naslednje razprave pa si pojdite sami pogledat in vprašajte glede posnetka.
 
Nazadnje urejeno:

medak

Pripravnik
18. jul 2007
730
0
16
www.potopisnik.si
Nisem, kot kaže pa so ga drugi.

Najbolj kar me tu moti je to, da gospodiča ni med pričami. Mislim da si tožilstvo nebi privoščilo tega, da ga nebi poklicali med priče.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Nisem njegov advokat, a vseeno se mi poraja vprašanje, o čem bi pa lahko pričal, da je bil fant zaboden in krvav? To je itak v vseh poročilih, kaj več pa MX ni videl.
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Evo preberite si članek iz večera ki je bil objavljen en dan za tem ko sem jaz napisal glede tega . Malcom je v tej temi napisal da je klical rešilce, tu v večerovem članku pa piše enako kot sem jaz zvedu iz cetrtkove razprave, da je varnostnik klical rešilce 2× . Tudi ujema se čas prihoda rešilcev ki sem ga jaz napisal, torej sem očitno dobil verodostojne podatke glede cetrtkove zadeve in video posnetka.

http://www.vecer.si/clanek2008053005329425
 
Nazadnje urejeno:

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
"Kri mu je pritekla iz ust. Zaštihali so me, je rekel, ko se je opotekal," pravi Mišo Tanasiæ, tedaj reditelj v zdaj že zaprtem lokalu. To je bil zverinski finiš prepira, ki se je začel ob 4.53, pet minut pozneje je Mom omahnil na tla. Tanasiæ je klical rešilca. "Šele čez dvajset minut je prišel." Z mercedesom so bili tedaj Livadiæ in njegova druščina, brata Gregor in Dejan Plahutnik, brata Samir in Damir Goliæ ter Tomaž Ropotar, že na begu nazaj proti Ljubljani. "Klical sem še enkrat, opozoril reševalce, da moški umira."

torej sodeč po temu, je bil varnostnik ves čas ob umrlemu in ne duha ne sluha o MX.
17758-icon_confused.gif


2 možni razlagi:
1. varnostnik krivo priča
2. MX naklada

rolleyes-1.gif
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik medak pravi:
Recimo o temu da varnostnik laže in da ni bil takrat pri njemu.

In da tudi video posnetek laže ki pokaže le varnostnika od njemu.
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.686
510
113
41
povsod malo
Mogoče je pa MX bil na črno varnostnik in je pač njegov kolega rekel, da je bil on ta varnostnik, ki je na posnetku.
Kolk dobro se pa vidi obraz varnostnika?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.