Piaggio ciao

Benko14

Pripravnik
30. jun 2011
219
17
18
Zdravo,

kateri jermen paše na CIAO SI? Zamenjal sem jermen in je premajhen pa vleče kolo. Starega jermena pa ni bilo da bi vedel kater je pravilen.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
tam kjer jih prodajajo bodo vedli...za pokušino pa odpri kako online stran pa izberi svoj motor med opcijami in kar ti bo izpljunilo ven bo ok
wink-1.gif


Ne bit tok lesen noooooo...ker počas se mi že več ne bo dalo odpisovat za vsako bedarijo ki jo zgooglaš amam v 5ih minutah
bonk.gif
 

rezk

Zelenc'
29. mar 2022
4
3
3
js sm si kupila piaggio ciao zmerej je neki blo narobe zej je pa se hujs...danes sm se vozila in ko sm ga zacela sraufat sm pogruntala da mi gas ne prime vec... przgem ga normalno, gas se normalno vrti al kuko ampak ne prime... pr fergazarju ni nc narobe sm ga odprla tko da ce so ksni nasveti?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
a zajla premika plovec v frgazarju?

drugac pa pohvalno, da se punca loti razstavljat frgazer, oz. sploh karkoli sraufat.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.046
389
83
44
dolenska
js sm si kupila piaggio ciao zmerej je neki blo narobe zej je pa se hujs...danes sm se vozila in ko sm ga zacela sraufat sm pogruntala da mi gas ne prime vec... przgem ga normalno, gas se normalno vrti al kuko ampak ne prime... pr fergazarju ni nc narobe sm ga odprla tko da ce so ksni nasveti?
Daj prvo povej iz katere države si, ker mogoče kdo zna tvoj materni jezik. Slovensko ti ne gre pisati.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N