Piaggio ciao

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
jutr grem enga pogledat, na kaj nej bom pozorn? so starejsi letniki problematicni, vzdrzljivost?
 

frenki

Pripravnik
12. sep 2007
186
0
16
Ljubljana
Jz mam črnega, letnik 1990. Dela super, zaenkrat nisem imel problemov, razen luknjice v tanku, iz katere je počasi ven tekel bencin (enkrat je celo začelo goret
rolleyes-1.gif
). Kater letnik pa kupuješ, cena?
 

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
nevem letnik, starejsi baje, in obnovljen. nov sedez, gume, ..okoli 300eu. nekaj mi je omenil po telefonu, da ima se zelezne brezmze(rocke al kako nej temu recem), kar je baje dobro ker se nove plasticne lomijo?
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Jest ti skor bolj priporočam bravota, ker je malo bolj orenk moped, pelješ pa se v primerjavi s ciaotom kot pravi gospod. Mopedek ima spredaj in zadaj amortizerčke in lepo kruzaš, medtem ko boš s ciaotom klel ob vsaki večji luknji.



Sicer pa ne z enim ne z drugim nimaš kej falit, to je klasičen dvotaktar, italijani so ga naštudiral u nulo in je praktično nepokvarljiv. Edino, kar moraš merkat je, če ni bil kaj predelan, takrad rado kaj gre... Drugače pa ni nekih posebnosti. Najbolje je, če se pelješ en krog, po možnosti najdi kak klanček, da vidiš, če potegne tako kot mora.



Drugače če kdo nuca kontakt mam jaz enega super strička, pošljem tel. št. na PM. Da se dobit tudi kakšne kose.



P.S.: Kaj hudiča boš v tem mrazu počel na mopedu? Jaz sem se včeraj za hec šel peljat pa sem mislil, da bom crknil.
 
Nazadnje urejeno:

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
ja sej ponudbe je veliko, sam gre za menjavo neko in nebom kompliciral, 2 muhi na en mah dol pocim
smile-1.gif


koncna naj bi pa bila 40km/h, morm probat se klanc ja. reku mi je pa da to ni treba nc prepisa nardit, mi da sam neke papirje in tist je kao dokaz da je moped moj?

jah sej kupujem ga pa bl za poleti, zdej bo bolj miroval.
smile-1.gif


tnx
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Ne rabiš prepisa delat, ne, ker gre za kolo s pomožnim motorjem in ga tudi ne rabiš registrirat. Najbrž boš dobil italijansko "prometno", tak zelen pildek je.
 

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
ja, ja, zravn so papirji ki dokazujejo da je tvoj.

po telefonu se sploh nism neki prevec zanimu, sm mislu vrjetn je kak povprecen, sm sou pogledat in je res lep, letnik 73, oldskul videz,modre barve, ohranjen v nulo, nove gume, nov zic, skratka res lep, sem prav vesel.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.633
142
63
Citat:
Uporabnik Antonioo pravi:

ja, ja, zravn so papirji ki dokazujejo da je tvoj.



po telefonu se sploh nism neki prevec zanimu, sm mislu vrjetn je kak povprecen, sm sou pogledat in je res lep, letnik 73, oldskul videz,modre barve, ohranjen v nulo, nove gume, nov zic, skratka res lep, sem prav vesel.




Kam si pa šel?? Unga modela-gospoda z Viča priporočam..

Mene sicer mal fergi j. be (plovček) bom najbrš menjal, itak je smešno poceni..

Leti pa lih 40, smo enkat z avtom zravn merl
grin1.gif




Super taka zadeva, če bi to že prej vedl
bonk.gif
bi ga že zdavnej kupil..
 
Nazadnje urejeno:

Gec

Zelenc'
11. sep 2007
18
0
1
43
Ljubljana
Jest ti ga prodam za 150 €. Mam ga v garaži pa nič ne uporabljam. Scier ne vem če bo sploh vžgal, lahko ga prideš pogledat
pa se potem odločiš.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.633
142
63
Citat:
Uporabnik Gec pravi:
Jest ti ga prodam za 150 €. Mam ga v garaži pa nič ne uporabljam. Scier ne vem če bo sploh vžgal, lahko ga prideš pogledat
pa se potem odločiš.

Eh nov motor je itak zelo pocen
smirk-1.gif
ne vem če je 100eur..
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Nevem kolk je cena novega,ampak predno si moral registrirat motorje 49ccm3,bi bil tak motor vreden manj kot 50eur in v isti kos pridejo se vsi (frcki na pedala,puchi ki so jih se cigani v kontejnerje metali,itd)

Tele cene po 300eur so nateg sredi belega dneva,sploh ce ima italijankse papirje kar pomeni da jih je kupil v italiji kaksne 30 skupaj in za vse dal moggoce 1000eur.



Ce je nov 1000eur in rabljen 300eur,bi moral biti tak bravo ali ciao star do max 5 let in bit kot iz skatlice,ne pa tele rjave motorje z italijanskimi papirji k prodajajo za 300eur,letnik 69,lepo vas prosim.



Edini ki je vedno imel ceno je bil solex in to lahko povem za rabljene ki so se prodajal v rangu 12 let.
 
Nazadnje urejeno:

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.633
142
63
Se strinjam, sam kaj češ narest če ga hočeš met dobiš ga pa ne za male pare?? Ekonomija pač
grin1.gif

In v okolici naše meje ti dilerji vse mopede poberejo. Da bom dal za vožnjo 100eur pa ga še sm vlaču mi je pa isti k. če ga tle kupiš..

Dal sm 250eur, pr modelu z viča, okvir u nulo (še košarca
grin1.gif


Sej poglej za kolk flexerje prodajajo
stupid-1.gif
400eur, manj ga ne dobiš..
 

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
ekonomist da mu ni para.
smile-1.gif


stvar je vredna tok kokr je trg pripravljen placat za njo, in za ciaote bojo placevali vedno vec. ima svojo vrednost, ker ga ni treba registrirat, na potrebujes izpita, in celade.

sicer pa v italiji sploh niso nevem kako poceni, 30 komadov za 1000eu odmisli.


bom nalimu ksno slikco
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Antonioo pravi:
ekonomist da mu ni para.
smile-1.gif


stvar je vredna tok kokr je trg pripravljen placat za njo, in za ciaote bojo placevali vedno vec. ima svojo vrednost, ker ga ni treba registrirat, na potrebujes izpita, in celade.
sicer pa v italiji sploh niso nevem kako poceni, 30 komadov za 1000eu odmisli.
bom nalimu ksno slikco

Ce pogledam na bolho so po 150eur,z ciframi ki nakazujejo da so bili na nekih licitacijah kupljeni v italiji,in ta ki prodaja ta moped za 150eur ga tudi ni samo 130eur placal.

Tale model ima se kr lepe,eden je nekaj cajta imel motorje v res slabem stanju po 150eur
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.633
142
63
No od tega sm jst kupil moped, treba it do njega in sprobat zadevce
smirk-1.gif
Eni bolj, eni manj letijo..

Gospod je "legenda" pri nas za te mopede
smirk-1.gif
clo mel enkat obsežen itervju v dnevniku..



Dam raj mal več pa od takega kupim, ki pozna zadeve v nulo, če kaj zajebava ga sam zvrcneš pa vse pove
smirk-1.gif




Evo moj je lih tak, sam še gajbica je zadaj
grin1.gif




_471d90c61a902.jpg
 
Nazadnje urejeno: