PHOCUS DVHD 160-4

woofer

Pripravnik
25. avg 2007
103
0
16
Lep pozdrav
Imam težavo in sicer se bom razpisal, če bo mogoče kdo kaj več vedel...skratka preko ebay-a sem nabavil DVD recorder z 160GB diskom... ko sem z prodajalcem kontaktiral mi je sicer zagotovil, da je edina napaka, da se ne dajo nastaviti kanali preko tunerja..ok sem mu rekel da to tak nebom rabil, ker sem zadevo hotel rabiti za presnemavanje iz S-VHS video kaset na DVD oz. na trdi disk. ok, sva se zmenila da naj mi vseeno pošlje zadevo. do tu vse lepo in prav: ko priklopim zadevo doma, res ne gre nastaviti kanalov prekop tunerja... za tem pa še: ko si predvajal DVD ni bilo zvoka, bila je samo slika...ko si pa dal signal na scart ali pa na fron činče, pa je šel skozi samo zvok, ekran pa je bil črn ( se pravi da nek signal, ki je sliko zabil, gre iz predvajalnika ) ... ok, probam za foro snemat na DVD+R ( tak medij bi naj zahteval ) ... sicer sem predvideval, če je pač samo avdio signal, potem pač snema samo avdio signal, viseo pa bi moral bit taka črna slika kot sedaj..... jok.. pa cca 6-7 sec napiše da ne more snemat na DVD in da je prišlo do napake..enako se zgodi z snemanjem na HDD... napiše da je prišlo do napake...sicer ko začneš snemat se aparat postavi na pozicijo snemanja vendat cifre stojijo na nuli in po nekaj časa napiše da ne more snemat.
Ok, sem nekaj gledal po nemških forumih in pač zasledil firmware ki bi naj bil zadnje verzije... ok, grem gledat in glej, tak firmware sem imel naložen.... probam malo iskat po netu in na nekem nizozemskem forumu naletim na frmware ki je bil par verzij prej. ok, potegnem dol, naložim zadevo, in zaženem.. probam DVD player..dela, zvok se sliši, dela normalno, podnapisov ne vzame zraven... grem probam nastavit tuner...avtomatsko iskanje ne dela, lahko pa ročno vpišeš kanal not in se ton sliši, slika pa še vedno črna... enako je pri scart in front činč vhodu... snemati pa tudi z to verzijo firmwara ne gre....
Tak da če kdo zadevo obvlada ali pa se je že srečal z podobno stvarjo: gre za predvajalnik PHOCUS DVHD 160-4 ... soroden bi naj bil neka verzija BEKO 9000 in pa neka verzija Yakumo ( to nisem ziher...kolikor sem uspel dešifrirati duč
smile-1.gif
)) )

Sicer v najslabšem primeru sem kupil disk 160 GB
smile-1.gif
))


ok, lep pozdrav
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.948
5.026
113
Vidiš zato se pa jaz izogibam noname firmam v kombinaciji z nakupom preko e-baya.
 

woofer

Pripravnik
25. avg 2007
103
0
16
cool-1.gif


--- Sej.. mogoce si si pa ze sam odgovoril..

Sicer v najslabšem primeru sem kupil disk 160 GB ----


aplauz.gif


ok, lep dan še naprej
nahrung002.gif
 

woofer

Pripravnik
25. avg 2007
103
0
16
Citat:
Uporabnik Focus pravi:
Kero verzijo firmwera pa maš?
Jaz sem našo, da govorijo o nekih različnih verzijah, nisem se pa poglablal.
Probaj pogledat tu
http://www.dvdboard.de/forum/showthread.php?t=86232&page=3

ja mam ene 4 verzije firmwara ... ja sem se pridružil tej ekipi na tem nemškem forumu, nekje notri je tudi link na eno nizozemsko stran in tam sem potegnil 4 verzije programa, samo mi dve ne nelata... ko probam naložiti, mi napiše da verzija ni prava....ker nekaj še ne štima, ker mi noče snemat in tudi slike ne dobim na izhodu...ton pa gre skozi ....
lp