Pfizer doing SARS-COV2 Gain of Function

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.009
5.225
113
Andy, a to imas novi račun samo za širjenje videotov o covidu? :evil:

To moNa cepivo je pa od muh. Povzroča od strdkov, kapi, menstrualnih težav, alzhajmerja, vnetja mišic,... povrhu se te posledice pojavijo čisto naključno po cepljenju. Enim se isti dan, drugim čez par let...

Pri taki naključnosti gre za čestitati znanstvenikom da so upali to povezati z cepivom.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.248
3.392
113
Pa kaj zdej take pišejo za varno in učinkovito cepivo? :cheer: To, da je nekoga pobralo zaradi cepiva sploh ne more biti res. :cheer:

 

javr

Guru
6. dec 2011
1.626
1.074
113
86% denarja za plače tistim ki odločajo o primernosti cepiv pride od farmacije

 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.825
4.325
113
Spet dokazana dejstva na velikih številkah

1704196599027.png
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.825
4.325
113
AndY, prideš plačat svoj dolg?


Prva opozorila pred zdravilom so prihajala že leta 2021​

Že leta 2021 je bila v znanstveni reviji Nature objavljena študija, ki je poročala o 11-odstotnem povečanju stopnje umrljivosti, povezanem s predpisovanjem hidroksiklorokina proti covid-19. To zdravilo naj bi imelo neželene učinke, kot so motnje srčnega ritma.

Zanimivo!
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.248
3.392
113
AndY, prideš plačat svoj dolg?
A si ti šel po frišno zaščito? A veš, da je že 1/5 covida po bolnicah? :valjamse: :valjamse:
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.825
4.325
113

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.216
5.598
113
A mi lahko razložiš kaj je napačnega v tem, da v zdravstveni ustanovi v času razsajanja virusov, zahtevajo uporabo mask?

WTF?
Raziskave so pokazale, da ni bilo nobene razlike med okolji (državami) kjer so v času kovida zelo dosledno uporabljali maske, in tistimi, kjer maske niso bile obvezne in jih je uporabljala manjšina, navadno le krajši čas. Primer raziskave Correlation Between Mask Compliance and COVID-19 Outcomes in Europe (Beny Spira), April 19, 2022,


Tl;dr
word-image-2.jpeg
 
  • Wow
Reactions: javr

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.248
3.392
113
A mi lahko razložiš kaj je napačnega v tem, da v zdravstveni ustanovi v času razsajanja virusov, zahtevajo uporabo mask?

WTF?
Tisti, kateri misli, da mu to nuca lahko natakne 3 naenkrat, me nič ne moti, samo ne maškare vsiljevat ostalim.

Drugače pa v zdravstvenih ustanovah virusi razsajajo od nekdaj, v vseh obdobjih, pa tudi izven njih. Zgleda, da tega še nisi osvojil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.009
5.225
113
Saj veš, da si lahko z tako raziskavo obrišeš rit zaradi sledečega:

- kako redno se je maske menjavalo
- ali se je maske nosilo pravilno
- ali se je nosilo zdravniške maske ali neke improvizirane iz blaga

0_aRN3G2VjH0lKIgQq.jpg
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.825
4.325
113
Tisti, kateri misli, da mu to nuca lahko natakne 3 naenkrat, me nič ne moti, samo ne maškare vsiljevat ostalim.
Aha, torej maske so čisto brez veze, čisto nič ne zmanjšajo možnosti prenosa virusov?

Brez veze da jim sploh zdravniki/kirurgi imajo?

Drugače pa v zdravstvenih ustanovah virusi razsajajo od nekdaj, v vseh obdobjih, pa tudi izven njih. Zgleda, da tega še nisi osvojil.
Ja, in če ti pri tem ni jasno, da je ravno v zdravstvenih ustanovah ustanovah nujno da so maske, s kateri se zmanjša možnost prenosa
virusa na druge ljudi, potem pa res ne vem...

Predlagam ti, da se ne boš počutil zvezanega in prisiljenega v nekaj, da iz avta odmontiraš varnostne pasove in airbage,
saj večina jih ne rabi, tisti mali procent ki pa rešijo življenje je pa itak zanemarljiv...

:bonk:
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.216
5.598
113

Garfildd

Me čudi da se od 2020 nisi prav ničesar naučil o maskah.

Aha, torej maske so čisto brez veze, čisto nič ne zmanjšajo možnosti prenosa virusov?
Za viruse mora biti ffp2 ali še raje ffp3.
V biolabih, kjer delajo z virusi ne boš videl prav nobenega, da bi imel kirurško masko gor.


Brez veze da jim sploh zdravniki/kirurgi imajo?
Jabolka in kombajni.
Pri operacijah kirurgi zato, da ne pljuvajo svojih bakterij iz ust v odprte zadeve pacienta na mizi.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.626
1.074
113
Predlagam ti, da se ne boš počutil zvezanega in prisiljenega v nekaj, da iz avta odmontiraš varnostne pasove
saj večina jih ne rabi, tisti mali procent ki pa rešijo življenje je pa itak zanemarljiv...
dejansko dober predlog, a le za polnoletne, kateremu je treba dodati še motoristične čelade. Ko si polnoleten, se sam odloči ali boš uporabljal varnostni pas in čelado. Kar pa se mask tiče, pa se meni ne zdijo napačne predvsem kjer ljudem marsikaj prileti iz ust ko govorimo, kašljamo, kihamo. Tukaj je ogomno škode naredil polit-medicinski biro s svojimi idiotskimi zahtevami o nošnji mask na sprehodu po gozdu, itd