Pfizer doing SARS-COV2 Gain of Function

2. jul 2020
4.909
6.438
113
Celo sem si pogledal ta video od začetka do konca in pogledal vire.

Zakaj umirajo cepeljeni v primerjavi z necepljenimi v vseh starostnih skupinah?


V tej primerjavi podatkov se je pozabilo dejstvo, da so bili prvi v vrsti za cepljenje kronični bolniki.
Kot drugo, zaradi pogoja PCT so cepljeni (in preboleli) precej več hodili okoli kot necepljeni (trgovine, storitve, potovanja...). Kar dvigne možnost nesreč.
Kot tretje, se ne upošteva zmanjšanje tveganj pri kronično bolnih zaradi covida pri cepljenih osebah.


To se že gleda kot tista bajka, da je nekoga povozil avto, ampak ker je bil covid pozitiven se je pisalo da je vzrok smrti covid (da je bolnica dobila gnar). V tem razmišljanju oz. predstavitvi podatkov izpade, kot da si bil cepljen in te je avto povozil, si umrl zaradi cepiva.

Prebivalstva v Angliji je 68 miljonov. Po primerjavi med cepljenimi (90%+ za anglijo) in projekcijo če bi bili vsi necepljeni, znese dobre 155.000 mrtvih.

Število diagnosticirano kronično bolnih je bilo v angliji pred panedimo 155.000 in narašča: https://www.thecanary.co/uk/analysi...lly-an-epidemic-of-chronic-illness-in-the-uk/


155.000 proti 68.000.000 ni niti procent. Naj me kdo popravi, 2 promila?

Da bi bila raziskava merodajna je potrebno še najti podatke o tem zakaj so ljudje umirali.

Diletantska napaka številka 1. Greš v raziskavo v kateri pričakuješ nek rezultat v naprej. V tej je vlekel tezo, da je cepivo krivo in se v videotu še "smug" obnašal glede tega.
 
  • Haha
Reactions: Feniks

luka51

Guru
16. avg 2007
14.356
5.634
113
Raziskava, kjer je stvar ki jo primerjaš zgolj ena izmed spremenljivk ni glih pojem natančnosti ne.
Nemoreš nečesa primerjat, če je zadaj polno nekih drugih dejavnikov in iz tega TRDIT da je nekaj krivo.
No vsaj v normalnem znanstvenem svetu ne.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.898
10.614
113
kod Džej-Zija

Tole vse pove. Model ima doktorat iz poučevalnih metod za medicinske sestre, predvsem video materialov. Nima pojma o raziskovalnih metodah, nima pojma o statistiki, nima pojma o medicini. Ampak čuti se pa poklicanega, da vse skupaj komentira in ima 2,68 mio AndYjev, ki so nanj naročeni.
 
  • Haha
Reactions: Feniks

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.079
113
Celo sem si pogledal ta video od začetka do konca in pogledal vire.

Zakaj umirajo cepeljeni v primerjavi z necepljenimi v vseh starostnih skupinah?


V tej primerjavi podatkov se je pozabilo dejstvo, da so bili prvi v vrsti za cepljenje kronični bolniki.
Kot drugo, zaradi pogoja PCT so cepljeni (in preboleli) precej več hodili okoli kot necepljeni (trgovine, storitve, potovanja...). Kar dvigne možnost nesreč.
Kot tretje, se ne upošteva zmanjšanje tveganj pri kronično bolnih zaradi covida pri cepljenih osebah.


To se že gleda kot tista bajka, da je nekoga povozil avto, ampak ker je bil covid pozitiven se je pisalo da je vzrok smrti covid (da je bolnica dobila gnar). V tem razmišljanju oz. predstavitvi podatkov izpade, kot da si bil cepljen in te je avto povozil, si umrl zaradi cepiva.

Prebivalstva v Angliji je 68 miljonov. Po primerjavi med cepljenimi (90%+ za anglijo) in projekcijo če bi bili vsi necepljeni, znese dobre 155.000 mrtvih.

Število diagnosticirano kronično bolnih je bilo v angliji pred panedimo 155.000 in narašča: https://www.thecanary.co/uk/analysi...lly-an-epidemic-of-chronic-illness-in-the-uk/


155.000 proti 68.000.000 ni niti procent. Naj me kdo popravi, 2 promila?

Da bi bila raziskava merodajna je potrebno še najti podatke o tem zakaj so ljudje umirali.

Diletantska napaka številka 1. Greš v raziskavo v kateri pričakuješ nek rezultat v naprej. V tej je vlekel tezo, da je cepivo krivo in se v videotu še "smug" obnašal glede tega.

Zdaj pa se razlozi, zakaj nobena vlada ne naredi razsikave, zakaj toliko preseznih smrti med cepljenimi?
Stevilke so dejstva, kar pa ti pises, so ugibanja.

Mimogrede, dva moja sodelavca, v stiridesetih, letos, en je fasal infarkt in ima stente, drugi pa lazjo mozgansko kap.
Oba precepljena.

Precepljeni znanec pa je pred kratkim koncal zdravljenje leukemije, ki so mu jo odkrili letos.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.898
10.614
113
kod Džej-Zija
Vse to seveda zaradi cepiva, kajne? Koliko jih je spotoma še prebolelo covid? Sicer pa prvič slišim, da cepivo krivite tudi za levkemijo.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.078
4.079
113
Vse to seveda zaradi cepiva, kajne? Koliko jih je spotoma še prebolelo covid? Sicer pa prvič slišim, da cepivo krivite tudi za levkemijo.

Kako potem razlozis, da je vec preseznih smrti v precepljenih drzavah, med tem, ko so v neprecepljenih drzavah presezne smrti v negativnih vrednostih?
Vsi Vadimivi argumenti, v tem primeru, padejo v vodo.


- UK: 36.316
- ZDA: 147.828
- Australija: 9.992
- Kanada (do 11. tedna): 3.954
- Nizozemska: 9.002
- Nova Zelandija: 2.804
- Danska: 1.895

- Madzarska: - 3.183
- Poljska: - 456
- Svedska: - 1.082
 
  • Wow
Reactions: javr
2. jul 2020
4.909
6.438
113
... kar pa ti pises, so ugibanja...

Mimogrede, dva moja sodelavca, v stiridesetih, letos, en je fasal infarkt in ima stente, drugi pa lazjo mozgansko kap.
Oba precepljena.

Precepljeni znanec pa je pred kratkim koncal zdravljenje leukemije, ki so mu jo odkrili letos.

Naše so vse ugibanja, ti pa VEŠ pravi vzrok kapi! :valjamse:
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.442
3.530
113

Tole vse pove. Model ima doktorat iz poučevalnih metod za medicinske sestre, predvsem video materialov. Nima pojma o raziskovalnih metodah, nima pojma o statistiki, nima pojma o medicini. Ampak čuti se pa poklicanega, da vse skupaj komentira in ima 2,68 mio AndYjev, ki so nanj naročeni.
Tako kot ti nimaš pojma o tem in se vseeno čutiš poklicanega za to, da trobiš, da nekdo drug nima pojma. :valjamse: :aplauz:
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.898
10.614
113
kod Džej-Zija
Dragi nabijalček, o meni ne veš ničesar, tale tvoj Johnny je pa odprta knjiga. Strašno mi je žal, da imata z moderatorjem tako slabe vire, a kaj hočemo, tako pač je.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.898
10.614
113
kod Džej-Zija
Ker je gripa samo malenkost manj nalezljiva kot covid, sploh covid v zadnjih iteracijah. Pa imunski sistem je večinoma prilagojen na gripo in večini populacije gripa ne bo povzročala težav. Pri ogroženi je pa kot vedno treba bit pazljiv. Omejitev obiskov, striktna higiena rok in kašlja, v kritičnih ustanovah maske.

Ne vidim problema.