Partis

Kako se naredi anketa?

  • Naredi se.

    Glasovi: 22 52,4%
  • Ne naredi se!

    Glasovi: 20 47,6%

  • Skupaj glasov
    42
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tako je res. Pogorel so .. yebiga. Malce počakati.

Pravijo da : "Trikrat se seliti ali pa enkrat pogoreti - je enako". Torej jeba. They just need a time. (By Alenka)
 
Nazadnje uredil moderator:

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.817
-307
113
A kakšnega backupa, ali pa podvojenega delovanja na kaki drugi lokaciji pa tisti, ki jim je pogorelo nimajo?
Pa saj ni samo partis gostoval tam na tistih serverjih.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
Kot vidim so vse ugasnili SG2 je totalka SG 3 in 4 sta pa cela samo ustavljena.v SG1 je pa šlo 5 sob.

Kar dosti vode so natočili tja not. To bo zabavno popravljat. Je pa kot kaže SG 2 bil bolj stare zasnove.


To vse skupaj me spominja na en slovenski podatkovni center. Ko se strezniki niso odzivali. Sem moral tja in vklopiti vse nazaj.
Iz logov pa je bilo razvidno da so se strežniki samodejno ugasnili zaradi prevelike temperature. Na srečo je odpovedala samo klima...
 
  • Všeč mi je
Reactions: xcs3

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.761
6.359
113
Kot vidim so vse ugasnili SG2 je totalka SG 3 in 4 sta pa cela samo ustavljena.v SG1 je pa šlo 5 sob.

Kar dosti vode so natočili tja not. To bo zabavno popravljat. Je pa kot kaže SG 2 bil bolj stare zasnove.


To vse skupaj me spominja na en slovenski podatkovni center. Ko se strezniki niso odzivali. Sem moral tja in vklopiti vse nazaj.
Iz logov pa je bilo razvidno da so se strežniki samodejno ugasnili zaradi prevelike temperature. Na srečo je odpovedala samo klima...
Pa ste pol zrihtal alarme za klimate a je blo cenej placevat sistemca da je na lokacijo hodil vsakic ko je ratal vroce?

Sicer me cudi da so z vodo operirali. Lahko da je plina zmanjkalo, dvomim da ne bi imeli sistema za gasenje
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.986
5.094
113
Pa ste pol zrihtal alarme za klimate a je blo cenej placevat sistemca da je na lokacijo hodil vsakic ko je ratal vroce?

Sicer me cudi da so z vodo operirali. Lahko da je plina zmanjkalo, dvomim da ne bi imeli sistema za gasenje
Naš datacenter ima plinsko gašenje preko požarnih senzorjev. Hudič pa je če ogenj pride od zunaj. Lampretz je kao ognjevaren, samo mislim da slej ko prej popusti. Tam pa gledamo da je praktično cela stavba pogorela. Mogoče so pa strežniki ok, samo je vse okoli uničeno, in so trenutno brez zunanjih povezav in brez štroma.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
Pa ste pol zrihtal alarme za klimate a je blo cenej placevat sistemca da je na lokacijo hodil vsakic ko je ratal vroce?

Sicer me cudi da so z vodo operirali. Lahko da je plina zmanjkalo, dvomim da ne bi imeli sistema za gasenje
Nisi dobro razumel.
"mi" smo samo imeli stežnike postavljene v tem podatkovnem centru. Nisem bil niti obvescen da je bilo karkoli narobe.
Samo videl sem da so strezniki nedosegljivi zato hop v avto in preveri stanje, kaj se dogaja.