Partis

Kako se naredi anketa?

  • Naredi se.

    Glasovi: 22 52,4%
  • Ne naredi se!

    Glasovi: 20 47,6%

  • Skupaj glasov
    42
I

Izbrisan uporabnik 3287

mblink danes odprt vpis brez povabila. ko vpisete svoje podatke se vam bo pojavila bela stran. pocakajte na email, potem se lahko vpisete in zacnete brskati po zeljenih zadevah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jekleni

pro2type

Zelenc'
13. mar 2021
2
0
1
No sedaj so odstranili vnos gesla. Je sedaj kaj bolj varno:sprasujemse:
 

Priponke

  • Screenshot_20210314-225429_Chrome.jpg
    Screenshot_20210314-225429_Chrome.jpg
    298,4 KB · Ogledi: 207

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.779
-213
113
mblink danes odprt vpis brez povabila. ko vpisete svoje podatke se vam bo pojavila bela stran. pocakajte na email, potem se lahko vpisete in zacnete brskati po zeljenih zadevah.
Tako je. Sem se uspel nanovo registrirat.
Sem bil svoje čase že registriran na blinku, pa mi sedaj starega uporabniškega imena in gesla sistem ne prepozna več.
Ali se je kdaj vmes že vse skupaj resetiralo?
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

po dolocenem casu se zaradi “neuporabe” profil zbrise. obstaja opcija dati account v nekaksno stanje mirovanja. vendar takrat ne mores delati ”osnovne” funkcije takega ”portala”.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
V minulem tednu je zagorelo pri največjem ponudniku oblačnih storitev v Evropi OVHCloud. Prizadeti sta bili dve hali podatkovnega centra v francoskem Strasbourgu, zaradi česar je bilo začasno nedosegljivih več milijonov spletnih strani, izgubljena pa je tudi velika količina podatkov. Ena hala s strežniki OVHClouda je pogorela do tal, druga delno. Prizadetih je so 16.000 strank, je prejšnji teden navedlo podjetje. Začasno je bilo nedosegljivih 3,6 milijona spletnih strani. Številne stranke so izgubile vse podatke, saj je OVH varnostne kopije ponujal v zameno za dodatno plačilo. Mnogi so se temu, ker so zaupali v varnost oblačne storitve, izognili.
 
  • Wow
Reactions: Cash