Parkiranje Bohinj:

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
2.006
828
113
Citat:

Meni je enkrat dopeezdilo, ko se 15 minut ni premaknilo niti za meter in sem obrnil nazaj proti Bohinjski Bistrici, pa čez Pokljuko do Gorja in po dolini Radovne do Mojstrane. Sicer ogromen krog naokoli in "pocukran" avto od makadama, ampak še vedno bolje kot trening živcev od začetka Bleda do AC.

ko si v Gorjah ne rabis hodit cez Radovno do Mojstrane - ampak gres Gorje - Kočna in potem uvoz Lipce, pa si na AC.. isto velja tud v kontra smer - Lipce - Gorje - Bled zna bit v trenutkih ko vse stoji na cesti Lesce - Bled.. bolj prijazna varianta..
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.929
2.509
113
9.8.214 sem bil v Bohinju. LJ tablice. Pa sem šel na plačljivi parking. Blizu županovega bifejčka. Plačal, noben problem. Nasproti 3 eur/dan. Pri jezeru, kjer je cesta, več parkiranih vozil, kot na parkingu. NOBENEGA LISTKA NISEM VIDEL !Ja pa redarja sem tudi videl. Kaj , sedaj moram dati gor češko tablico, da lahko na črno parkiram? Ne dam se v zobe za tak denar. Počasi se bo treba navaditi na vstopnino in plačevanja parkinga. Na Hrvaškem pa Italiji Češkem pa ni problem plačat več kot v Bohinju?
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.130
190
63
sem bil ravno včeraj v bohinju...kazni so dobili čisto vsi avtomobili nepravilno parkirani (ob cesti), ne glede na tablico
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.869
5.625
113
Citat:
Uporabnik ncnifrej pravi:
Citat:

Meni je enkrat dopeezdilo, ko se 15 minut ni premaknilo niti za meter in sem obrnil nazaj proti Bohinjski Bistrici, pa čez Pokljuko do Gorja in po dolini Radovne do Mojstrane. Sicer ogromen krog naokoli in "pocukran" avto od makadama, ampak še vedno bolje kot trening živcev od začetka Bleda do AC.

ko si v Gorjah ne rabis hodit cez Radovno do Mojstrane - ampak gres Gorje - Kočna in potem uvoz Lipce, pa si na AC.. isto velja tud v kontra smer - Lipce - Gorje - Bled zna bit v trenutkih ko vse stoji na cesti Lesce - Bled.. bolj prijazna varianta..

Vmes bi se lahko pa cist bp skopal na kredi
smile-1.gif
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Citat:
Uporabnik brane_new pravi:
9.8.214 sem bil v Bohinju. LJ tablice. Pa sem šel na plačljivi parking. Blizu županovega bifejčka. Plačal, noben problem. Nasproti 3 eur/dan. Pri jezeru, kjer je cesta, več parkiranih vozil, kot na parkingu. NOBENEGA LISTKA NISEM VIDEL !Ja pa redarja sem tudi videl. Kaj , sedaj moram dati gor češko tablico, da lahko na črno parkiram? Ne dam se v zobe za tak denar. Počasi se bo treba navaditi na vstopnino in plačevanja parkinga. Na Hrvaškem pa Italiji Češkem pa ni problem plačat več kot v Bohinju?

Da ne boš mislil, da je na Bovškem in Kobaridu kaj drugače. Zajabevaja samo LJ tablice!!!
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.929
2.509
113
glede Bohinja:
prav v oko mi je padlo, ko sem gledal listke. sem doživel srečanje z redarjem, ki me je vprašal, če je to moj avto. sem rekel ne in vprašal zakaj. imate še možnost da ga opeljete brez listka, je dejal. to sem razumel kot prijazno gesta
smile-1.gif
.

LJ tablica? ma smo se hejcali
smile-1.gif

nekoč je pajk v LJ izbiral, kater avto bodo najprej odpeljali. eni so bili zadnji na vrsti. ampak so bili odpeljani! neglede na interno oznako ali LJ tablico
je kakšna češka taka, da raje tujca olistkajo. sam kako me bo pa dobil? (lahko tam stoji in me čaka!)
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Kaj pa naredijo v primeru da na plačljiv parking parkira tujec brez listka ?