Parada ponosa

Lezbijke


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
itak če je pa vedno treba gledat kaj ma kdo drug in se z drugimi ukvarjat.

a ce sosed nabija psa je ok? a ce nabija 3 letno puncko tudi? meje je treba postaviti, sicer lahko jutri dobimo eno marginalno skupino, ki bi hotela, da se uzakoni poroka z 9 letnimi otroci. pedri niso normalni. kakorkoli hoces to obrniti na lepse in oviti v celofan. propad civilizacije je to, da se clovek ne more dvigniti nad nivo zivali.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.464
2.780
113
v lokalni ostariji
ggg

grški misleci so bili ne samo pedri še pedofili za povrh. no pa je vse samo napredovalo... in njihove "zbrane misli" radi prebirajo in učijo ljudi...
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
ne, grska civilizacija JE PROPADLA! tako kot rimski imperij ravno zaradi PEDERAJSEV in ostalih izkrivljenih orgij in propada cloveskega duha in ponizanja v najbolj ostudne zivali! v osnovi je pa grska demokracija tako ali drugace sfaljena. ampak to se bo obce pokazalo oz. sprejelo nekje cez kaksno stoletje...
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Citat:
Uporabnik titov pravi:
Seks dveh odraslih oseb enačiš s seksom osebe z živaljo in otrokom? Psiho.

ne. cemu enacim? oboje je izkrivljeno, zlo je zlo kakorkoli obrnes.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
ksz
Pa kolk za boga vas je tukaj gor perdrov?
Dejte se prfočkat, tako da mamo okvirno malo predstave!
Ni se treba bat, saj pravte, da je to nekaj na kar je treba bit ponosen.
Dejte se javt, bi blo zanimivo vedet tako malo za občutek.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Citat:
Uporabnik titov pravi:
Seks dveh odraslih oseb enačiš s seksom osebe z živaljo in otrokom? Psiho.
A potiskanju kurca v moško rit se reče seks?
 

Onslow

Fizikalc
15. jul 2009
825
55
28
Hm,ja, pomoje se temu tako reče.

Pa še mojih par centov; ja, so res videti smešni ( nekateri ), pa pretiravajo, pa to, ampak vseeno, kot je en nad mano rekel, so pa te parade in vso to dogajanje okrog njih pripomogle, da mogoče kakšen najstnik, ko je ugotovil, da je homoseksualec ni naredil samomora ampak je normalno zaživel, ker zadeva ni več tako tabuizirana. Se pravi so ok.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
ksz
Pa kolk za boga vas je tukaj gor perdrov?
Dejte se prfočkat, tako da mamo okvirno malo predstave!
Ni se treba bat, saj pravte, da je to nekaj na kar je treba bit ponosen.
Dejte se javt, bi blo zanimivo vedet tako malo za občutek.
ej zakaj pa tebe zanima kateri so? pa ne da imaš kaka taka nagnjenja...
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
Citat:
Uporabnik titov pravi:
Seks dveh odraslih oseb enačiš s seksom osebe z živaljo in otrokom? Psiho.

ne. cemu enacim? oboje je izkrivljeno, zlo je zlo kakorkoli obrnes.
seks je izkrivljen?

Citat:
Uporabnik ggg pravi:
ne, grska civilizacija JE PROPADLA! tako kot rimski imperij ravno zaradi PEDERAJSEV in ostalih izkrivljenih orgij in propada cloveskega duha in ponizanja v najbolj ostudne zivali! v osnovi je pa grska demokracija tako ali drugace sfaljena. ampak to se bo obce pokazalo oz. sprejelo nekje cez kaksno stoletje...
pravzaprav so propadli ker so se preveč šli vojno (grki) rimljani pa ker so ratali prefini in se niso hoteli več iti vojne...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.464
2.780
113
v lokalni ostariji
stardec zakaj si meni repliciral? tudi meni je vse skupaj čudno ampak lih kej sekiram se pa ne kaj drugi počnejo. če nekateri hodijo okoli sodišča, drugi grobišča tretji na gore pa nej še tile hodijo okoli po ljubljani...
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
A parade so pripomogle, da je med pedri manj samomorov misliš? A prej so pa pedri, samomore delali, al kaj? KJe si pa to slišal?
Te parade so pripomogle kvečjemu to, da je še več nagravžnih in namaškaranih bedakov okol nas.
Če bi hoteli pedri doseč, da se jih spoštuje in razume, bi to, morali povedali preko raznih občil in medijev na nek spoštljiv način, priznat, da pač ne vedo zakaj ne gojijo spolnih čustev do žrensk in da pač ne vedo zakaj jih ženske spolno ne privlačijo. Priznati bi morali svoj hendikep, ker to JE hendikep. To NI normalno. To je invalidnost, pa čeprav hočejo to prikazat kot nekaj na kar je treba bit ponosen.
Z razkazovanjem nage riti po ulici in paradiranjem z umetnim kurcem v zobeh, ne bodo naleteli na razumevanje. Vsaj pri normalnih ljudeh ne.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
ksz
Pa kolk za boga vas je tukaj gor perdrov?
Dejte se prfočkat, tako da mamo okvirno malo predstave!
Ni se treba bat, saj pravte, da je to nekaj na kar je treba bit ponosen.
Dejte se javt, bi blo zanimivo vedet tako malo za občutek.
ej zakaj pa tebe zanima kateri so? pa ne da imaš kaka taka nagnjenja...
A to pomeni, da si se ti prfočkal?
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
stardec zakaj si meni repliciral? tudi meni je vse skupaj čudno ampak lih kej sekiram se pa ne kaj drugi počnejo. če nekateri hodijo okoli sodišča, drugi grobišča tretji na gore pa nej še tile hodijo okoli po ljubljani...
Serm napisal ksz. Ko sem začel klofat si bil pač zadnji.
Saj ti menda nisi perder, kali? Jaz te nimam za.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
1
36
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
itak če je pa vedno treba gledat kaj ma kdo drug in se z drugimi ukvarjat.

a ce sosed nabija psa je ok? a ce nabija 3 letno puncko tudi? meje je treba postaviti, sicer lahko jutri dobimo eno marginalno skupino, ki bi hotela, da se uzakoni poroka z 9 letnimi otroci. pedri niso normalni. kakorkoli hoces to obrniti na lepse in oviti v celofan. propad civilizacije je to, da se clovek ne more dvigniti nad nivo zivali.
Tebi očitno ni jasna razlika med seksom v katerega sta privolili obe strani in posilstvom (psa, otroka, ženske, moškega). Glede tega bi te moglo konkretno skrbet.
Kaj pa če bi mene motil tvoj seks, ker seksaš z eno grdo debelo babo. Aja, je OK ker je pač ženskega spola. Zakaj tukaj ne bi jaz postavil meje?
@stardec zakaj taka želja po listi homoseksualcev na tem forumu? Te mogoče vzburja že sama misel na to, da si lahko tukaj izmenjuješ besede z homoseksualci? Mene ste na tem forumu sicer že označili za Emija iz bara, homoseksualca pa ne vem kaj še vse. Tako, da enega očitno že maš na listi. Kaj pa zdaj? Boš prišel uživat?
evil.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
ksz
Pa kolk za boga vas je tukaj gor perdrov?
Dejte se prfočkat, tako da mamo okvirno malo predstave!
Ni se treba bat, saj pravte, da je to nekaj na kar je treba bit ponosen.
Dejte se javt, bi blo zanimivo vedet tako malo za občutek.
ej zakaj pa tebe zanima kateri so? pa ne da imaš kaka taka nagnjenja...
A to pomeni, da si se ti prfočkal?
ne, to pomeni da si se ti.
 

Tony_Clifton

Fizikalc
18. okt 2014
1.635
1
36
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
A parade so pripomogle, da je med pedri manj samomorov misliš? A prej so pa pedri, samomore delali, al kaj? KJe si pa to slišal?
Te parade so pripomogle kvečjemu to, da je še več nagravžnih in namaškaranih bedakov okol nas.
Če bi hoteli pedri doseč, da se jih spoštuje in razume, bi to, morali povedali preko raznih občil in medijev na nek spoštljiv način, priznat, da pač ne vedo zakaj ne gojijo spolnih čustev do žrensk in da pač ne vedo zakaj jih ženske spolno ne privlačijo. Priznati bi morali svoj hendikep, ker to JE hendikep. To NI normalno. To je invalidnost, pa čeprav hočejo to prikazat kot nekaj na kar je treba bit ponosen.
Z razkazovanjem nage riti po ulici in paradiranjem z umetnim kurcem v zobeh, ne bodo naleteli na razumevanje. Vsaj pri normalnih ljudeh ne.

Če smo čisto natančni, se naredi več škode z raznimi festivali cvička in podobnimi zadevami, kjer se spodbuja alkoholizem.

Tema te očitno vzburja. Le zakaj
sprasujem se.gif
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
1
36
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
A parade so pripomogle, da je med pedri manj samomorov misliš? A prej so pa pedri, samomore delali, al kaj? KJe si pa to slišal?
Te parade so pripomogle kvečjemu to, da je še več nagravžnih in namaškaranih bedakov okol nas.
Če bi hoteli pedri doseč, da se jih spoštuje in razume, bi to, morali povedali preko raznih občil in medijev na nek spoštljiv način, priznat, da pač ne vedo zakaj ne gojijo spolnih čustev do žrensk in da pač ne vedo zakaj jih ženske spolno ne privlačijo. Priznati bi morali svoj hendikep, ker to JE hendikep. To NI normalno. To je invalidnost, pa čeprav hočejo to prikazat kot nekaj na kar je treba bit ponosen.
Z razkazovanjem nage riti po ulici in paradiranjem z umetnim kurcem v zobeh, ne bodo naleteli na razumevanje. Vsaj pri normalnih ljudeh ne.
Ta zadn del me zanima konkretno. Po tvojem razmišljanju tisti ki v imenu vere pobijajo ljudi okoli sebe in tiste drugačnih ver in drugačnega razmišljanja pobijajo tudi v imenu vseh ostalih vernikov (tako kot tisti ki paradirajo z umetnim kurcem na paradi ponosa predstavljajo vse ki so na paradi ponosa)?
In ja, med homoseksualci je zelo velika stopnja samomorov. Ne vem v katerem svetu ti živiš, prosim preberi si to http://en.m.wikipedia.org/wiki/Suicide_among_LGBT_youth
 
Nazadnje urejeno:

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Citat:
Uporabnik iMM pravi:
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
itak če je pa vedno treba gledat kaj ma kdo drug in se z drugimi ukvarjat.

a ce sosed nabija psa je ok? a ce nabija 3 letno puncko tudi? meje je treba postaviti, sicer lahko jutri dobimo eno marginalno skupino, ki bi hotela, da se uzakoni poroka z 9 letnimi otroci. pedri niso normalni. kakorkoli hoces to obrniti na lepse in oviti v celofan. propad civilizacije je to, da se clovek ne more dvigniti nad nivo zivali.
Tebi očitno ni jasna razlika med seksom v katerega sta privolili obe strani in posilstvom (psa, otroka, ženske, moškega). Glede tega bi te moglo konkretno skrbet.
Kaj pa če bi mene motil tvoj seks, ker seksaš z eno grdo debelo babo. Aja, je OK ker je pač ženskega spola. Zakaj tukaj ne bi jaz postavil meje?
@stardec zakaj taka želja po listi homoseksualcev na tem forumu? Te mogoče vzburja že sama misel na to, da si lahko tukaj izmenjuješ besede z homoseksualci? Mene ste na tem forumu sicer že označili za Emija iz bara, homoseksualca pa ne vem kaj še vse. Tako, da enega očitno že maš na listi. Kaj pa zdaj? Boš prišel uživat?
evil.gif
Sem pač radoveden? To je zgolj radoovednost, da bom razumel, zakaj pri vas taka zagnanost pederstvo proglasit za nekaj normalnega in ponosnega. Normalen človek pederstvo ne more razglašat za normalno in ponosno dejstvo.
Torej?