Parada ponosa

Lezbijke


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

musicfreak

Pripravnik
26. apr 2012
677
0
16
Enostavno ne razumem zakaj bi nekdo bil proti temu da sta skupaj dva tipa ali dve ženski :D Kaj ma to veze z kvaliteto mojega življenja, če se moj sosed gre grupnega vsak vikend in se ma fajn, če mu je to všeč? Človeška neumnost v smislu netolerantnosti ne pozna meja, ampak to itak že vemo in tako bo večno ostalo. Človek je preveliko zlo.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Saj normalno opravilen človek nima nič proti temu. Ampak posiljevanje na vsakem koraku s tem, kako je pederastija oh in sploh na vsakem koraku je too much. Začenjajo že z indokrinacijo otrok v vrtcih.
bonk.gif
Boli mene qrac če sosed natepava magari ovco, ampak ni treba razglašat na vsakem koraku kako je to normalno in je treba zakonsko omogočit.

Pa saj mentalno nemotene homoseksualne osebe furajo svoj lajf brez problema, četudi vsi sosedje/znanci/sodelavci vedo zanje.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
1
36
Vprašanje koliko je k temu prinesla parada ponosa. Ker pred leti je to bilo hudo nesprejemljivo, zdaj pa je vedno manj. Kaj je krivo za to? Parada ponosa? Bi v očeh ljudstva homoseksualci bili manj normalni če parad ponosa v zgodovini ne bi bilo? Kaj je krivo za to?
Meni se parada ponosa zdi neko ozaveščanje ostalih o tem, da s tem ni nič narobe in je pač lastnost človeka kot vse drugo. Je pa spet parada ponosa priložnost za bedake in mentalno motene osebe, da se razkazujejo, šopirijo in delajo bedake iz sebe (taki so v vseh kampih, eni to delajo na paradah ponosa, drugi na paradah Janeza Janše, tretji pa na neki levičarski prireditvi). Ne vem pa zakaj bi to moralo pokvariti rdečo nit parade ponosa.
Se mi zdi, da je to vsaj neka spodbuda tistim, ki so zaradi družine, okolice, prijateljev še vedno živijo lažno življenje in ne najdejo ljubezni ker se pač ne morejo zaljubit v žensko in z njo uživat v seksu. Če se o tem ne govori, ne razglablja in v šoli ne pove, potem ta otrok/odrasel ne bo vedo kaj sploh je, kaj je z njim da so mu všeč moški in ne ženske, če je pa to vse o čem se govori. Ne vem pa kako lahko homoseksualnost promoviraš? Saj homoseksualcev bo enako število pa če se na glavo postaviš, ni potem boljše da vsaj ne živijo v bedi?
 

burst

Pripravnik
12. nov 2014
831
0
16
Citat:
Uporabnik iMM pravi:
Vprašanje koliko je k temu prinesla parada ponosa. Ker pred leti je to bilo hudo nesprejemljivo, zdaj pa je vedno manj. Kaj je krivo za to? Parada ponosa? Bi v očeh ljudstva homoseksualci bili manj normalni če parad ponosa v zgodovini ne bi bilo? Kaj je krivo za to?
Meni se parada ponosa zdi neko ozaveščanje ostalih o tem, da s tem ni nič narobe in je pač lastnost človeka kot vse drugo. Je pa spet parada ponosa priložnost za bedake in mentalno motene osebe, da se razkazujejo, šopirijo in delajo bedake iz sebe (taki so v vseh kampih, eni to delajo na paradah ponosa, drugi na paradah Janeza Janše, tretji pa na neki levičarski prireditvi). Ne vem pa zakaj bi to moralo pokvariti rdečo nit parade ponosa.
Se mi zdi, da je to vsaj neka spodbuda tistim, ki so zaradi družine, okolice, prijateljev še vedno živijo lažno življenje in ne najdejo ljubezni ker se pač ne morejo zaljubit v žensko in z njo uživat v seksu. Če se o tem ne govori, ne razglablja in v šoli ne pove, potem ta otrok/odrasel ne bo vedo kaj sploh je, kaj je z njim da so mu všeč moški in ne ženske, če je pa to vse o čem se govori. Ne vem pa kako lahko homoseksualnost promoviraš? Saj homoseksualcev bo enako število pa če se na glavo postaviš, ni potem boljše da vsaj ne živijo v bedi?
A lahko tale post priporocim za kako nagrado?

Bravo!!!
 

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
874
82
28
Ime je pa taprav - parada ponosa. Se pravi da moram biti jaz zafrustriran, ker imam rad ženske, homič pa ponosen?
hysterical-1.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik virtuoz pravi:
Ime je pa taprav - parada ponosa. Se pravi da moram biti jaz zafrustriran, ker imam rad ženske, homič pa ponosen?
hysterical-1.gif
ker je svet prenaseljen morajo biti oni ponosni saj bodo z nerazmnoževanjem rešili svet
evil.gif
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
Še dobro, da nobenga ne poznam.... no v osnovni je eden barbike nosu v šolo.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
1
36
Zalaj bi to pomenlo, da jih ni bilo. Če bi uspel prebrat kaj sem napisal, bi prebral tudi, da tega koliko in kdo so homoseksualci ne boš spremenil, pa če se na glavo postaviš. Je pa definitivno več homoseksualcev, ki so si to priznali (sami sebi ali drugim) in ki živijo z istospolnim partnerjem, ne pa z drugim spolom ker jim je tako zapovedala družba. In ja, marsikomu ni jasno kaj pomeni to, da mu ne dišijo ženske, da ga privlači moški in ne ženska tako kot drugi. En razlog mi navedi, zakaj se v šoli ne bi učilo o tem? O seksu med heteroseksualnimi in homoseksualnimi ljudmi?
Kar se pa parade tiče pa je poanta ravno v tem, da so na sebe ponosni tako homoseksualci kot tudi heteroseksualci. Nikjer ne vidim, da bi pisalo da heteroseksualci ne spadajo v parado ponosa.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik iMM pravi:
Zalaj bi to pomenlo, da jih ni bilo. Če bi uspel prebrat kaj sem napisal, bi prebral tudi, da tega koliko in kdo so homoseksualci ne boš spremenil, pa če se na glavo postaviš. Je pa definitivno več homoseksualcev, ki so si to priznali (sami sebi ali drugim) in ki živijo z istospolnim partnerjem, ne pa z drugim spolom ker jim je tako zapovedala družba. In ja, marsikomu ni jasno kaj pomeni to, da mu ne dišijo ženske, da ga privlači moški in ne ženska tako kot drugi. En razlog mi navedi, zakaj se v šoli ne bi učilo o tem? O seksu med heteroseksualnimi in homoseksualnimi ljudmi?
Kar se pa parade tiče pa je poanta ravno v tem, da so na sebe ponosni tako homoseksualci kot tudi heteroseksualci. Nikjer ne vidim, da bi pisalo da heteroseksualci ne spadajo v parado ponosa.
če nečesa ne moreš spermeniti zakaj bi bil na to ponosen?
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
1
36
Zakaj bi to sploh hoto spremenit?
@jtfc ne poznam, tako da ne bi vedo kaj je to.
 

Tony_Clifton

Fizikalc
18. okt 2014
1.635
1
36
ksz

Če vas motijo takšne in drugačne skupine, ki se občasno zberejo in opozorijo nase ter hkrati ne pozivajo k nasilju ipd., se vprašajte kaj je narobe z vami, ne kaj je narobe z njimi.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.421
4.945
113
Citat:
Uporabnik Tony_Clifton pravi:Če vas motijo takšne in drugačne skupine, ki se občasno zberejo in opozorijo nase ter hkrati ne pozivajo k nasilju ipd., se vprašajte kaj je narobe z vami, ne kaj je narobe z njimi.
Lastna hvala, cena mala.
Kdor kaj velja, ne opozarja nase.